Autor Wątek: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów  (Przeczytany 50748 razy)

Tim

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 768
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #200 dnia: Kwietnia 13, 2017, 00:00:59 am »
Zrobiliśmy jako Kibice WSZYSTKO co można było zrobić. Daliśmy z siebie maxa w momencie kiedy zawodnicy potrzebowali tego najbardziej. Brawo
Niestety/stety trzeba spojrzeć na nasz problem nie od stony trenera/rozegrania tylko od strony ludzi którzy odpowiadaja za ten bajzel dając na to kasę i robiąc parasol ochronny nad bylejakością.
Jedno to przegrać bo brakuje pieniędzy...a drugie to przegrywać bez stylu mając pełne kieszenie pieniędzy..to drugie jest nie tylko flustrujące ale i deprymujące !!
Dopóki ktoś kto dając na to pieniądze nie zobaczy , że z tym trenerem i rozgrywającym nie osiągniemy celów na jakie jako klub zasługujemy mając takich Kibiców i taki budżet, dopóty będziemy najlepsi w Polsce ale tylko w kibicowaniu !!!
Brawo Kibice !!!   
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 13, 2017, 00:08:09 am wysłana przez repres1 »

jabol1mj

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 44
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #201 dnia: Kwietnia 13, 2017, 00:02:05 am »
Żeby nie wiem, jak klepać -wychodzi przystanek - powiedział blacharz. Żeby nie wiem, jak zaklinać - najgorszy sezon od 6 lat. Wszędzie bęcki i tylko kontuzja Gavina od Radomia. Równia pochyła... jest nadzieja, ze kolejny sezon może być lepszy, ale kto to wie...

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #202 dnia: Kwietnia 13, 2017, 00:15:56 am »
A ja mam dość "alibi" dla wszystkich w osobie trenera.
Co do Andrzeja mam, to mam, ale niech każdy spojrzy w swoje sumienie, czy zrobił wszystko, co mógł.
Ja powiem brutalnie: nie zrobił!
Piszecie o pieniądzach? Żeby nie wiem jak niekompetentny o wredny był szef, nieuczciwe jest brać pieniądze i nie wykonać swojej pracy najlepiej jak się potrafi. A jesli potrafi się tyle, ile pokazało się w Łodzi, to nie jest uczciwe wziąć za to choćby grosz.
A teraz dalej uskuteczniajcie sobie alibi dla wszystkich i wszystkiego w postaci kiepskiego trenera.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 13, 2017, 00:21:09 am wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

fame1666

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 71
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #203 dnia: Kwietnia 13, 2017, 00:18:21 am »
Teraz "kibice" innych drużyn mają okazję do wszelakich przytyków w stronę Resovii. Jest sporo takich zaczepnych i  ironicznych komentarzy z tego co widzę na facebooku :) Momentami klimaty rodem z piłki nożnej i tamtejszych kibiców. Chyba taki już los najbogatszej drużyny w lidze.

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #204 dnia: Kwietnia 13, 2017, 00:25:12 am »
A ja mam dość "alibi" dla wszystkich w osobie trenera.
Co do Andrzeja mam, to mam, ale niech każdy spojrzy w swoje sumienie, czy zrobił wszystko, co mógł.
Ja powiem brutalnie: nie zrobił!
Piszecie o pieniądzach? Żeby nie wiem jak niekompetentny o wredny był szef, nieuczciwe jest brać pieniądze i nie wykonać swojej pracy najlepiej jak się potrafi. A jesli potrafi się tyle, ile pokazało się w Łodzi, to nie jest uczciwe wziąć za to choćby grosz.
A teraz dalej uskuteczniajcie sobie alibi w postaci kiepskiego trenera dla wszystkich i wszystkiego.

W końcu można podążać myślą zaczerpniętą przez samego trenera Kowala,aby jego prace oceniać po wynikach na koniec sezonu.
Resovia nie zrealizowała żadnego celu. Najgorszy sezon od lat.

A wiesz czemu tak jest? Bo nikt naszych graczy nie potrafi porządnie opierdzielić w trakcie meczu, tylko są poklepywani i głaskani... Zgadzam się, że Kowal to nie jest zły trener, ale sam się pogrąża podejmując dziwne decyzje, przez co traci autorytet wśród graczy (ten kto widział dzisiejszą sytuację z Masłowskim, wie o czym mówię). W dodatku umiejętności interpersonalne są u niego na słabym poziomie. Woli się obrazić, zamiast przyjąć krytykę na klatę i prowadzi jakieś dziwne wojenki, czy to z dziennikarzami (nie tylko Ci z Polsatu) czy to z kibicami (słynne już "komu nie podoba się gra, niech nie przychodzi").
Szkodami mi Naszego trenera bo na pewno się stara i chce jak najlepiej dla Resovii, no ale niestety przyszedł czas na zmiany. Coś po prostu się wyczerpało.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 13, 2017, 00:32:18 am wysłana przez jupi_1991 »

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #205 dnia: Kwietnia 13, 2017, 00:33:32 am »
A teraz dalej uskuteczniajcie sobie alibi w postaci kiepskiego trenera dla wszystkich i wszystkiego.


I prawda, towarzystwo należy rozgonić/przewietrzyć, trener to jedno, cała reszta to drugie.
Warto przyglądnąć się jak budujemy drużynę, jak wyglądają nasze transfery i kto za to odpowiada... bo tam mamy małego sabotażystę, albo osobę skrajnie pechową (a lepszy ten co ma więcej szczęścia!)

Ten zespół charakteru nie miał, tak po prostu nie było tam lidera, takiej osoby co w trudnych momentach weźmie na bary ciężar gry i będzie trzymać za mordę Resovie.
Jak coś działać nie chce, to trzeba to zmienić, zacząłbym od Andrzeja, podziękował mu ładnie (mimo wszystko mam do niego wielki szacunek za zbudowanie mistrzowskiej Resovii) i poszukał innych rozwiązań innych zawodników, choć już sobie ręce związaliśmy na pozycji atakującego...
Sportowej złości to ja w naszej drużynie nie widziałem.

Ps. Pierwszy sezon bez Alka i wypadamy z dwójki (pierwszy raz od bodajże 8 lat) w sumie fajnie by było jakby wrócił i tak gramy raczej na środek tabeli, a on przynajmniej nie przejdzie koło meczu.

gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #206 dnia: Kwietnia 13, 2017, 00:33:58 am »
Powiem szczerze, że jest mi mniej smutno niż myślałem, że będzie. Przez cztery sety dałem z siebie wszystko, w piątym już oglądałem na siedząco i po cichu. Jak prawie całe Podpromie (przynajmniej to, które zostało na tb). Chociaż byli tacy, którzy nawet w piątym secie próbowali dopingować, wielki szacun dla nich, ja już nie byłem w stanie.
Dzisiejszy obraz trybun z trzeciego seta, to dla mnie największy pozytyw tego sezonu. To był dla mnie wielki zaszczyt uczestniczyć w tym i szczerze mówiąc, nie pamiętam czegoś takiego. Były mecze, w których na przestrzeni całego spotkania trybuny bardziej żyły niż dzisiaj, ale te kilka minut z 3 seta, ta stojąca i śpiewająca hala, chyba przebiła wszystko co do tej pory przeżyłem na Podpromiu. To było magiczne kilka minut. Dziękuję za nie wszystkim. Dziękuję najlepszym kibicom w Polsce.
Co do meczu... Cóż.. Drużyna zostawiła serducho na boisku, ale nie była w stanie nic więcej ugrać.
Dlaczego ? To już temat do rozmów po zakończeniu rewanżowego meczu o brąz. Mam nadzieję, że przed nami czas dużych zmian.

spider2you

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1048
  • #WALCZIWYGRYWAJ
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #207 dnia: Kwietnia 13, 2017, 00:34:31 am »
Cytując klasyka....prawdziwego faceta ocenia się nie po tym jak zaczyna, ale po tym jak kończy....wszyscy w tej drużynie mają wiele za uszami.....niektórzy już dawno powinni skończyć...sezon uważam za zakończony...choć słupki i wykresy są na plus...jedyna pociecha, że już od września/października karnety potanieją i będą łatwiej dostępne, a parkingi wolne...nawet przed halą będzie można zaparkować,  a mecz ze Szczecinem, będzie meczem na szczycie....wszyscy na Developres....Dobranoc i Wesołych Świąt Wielkanocnych....lany poniedziałek mieliśmy już w minioną niedzielę....Alleluja.
Moja rodzina, siatkówka, CrossFit, off-road to KOCHAM.

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #208 dnia: Kwietnia 13, 2017, 00:41:25 am »
Ten trzeci set na trybunach przebił wszystko. Jezusicku Nazaryjski, to było wspaniałe, dziękuję Wam Wszystkim, z którymi mogłem w tym uczestniczyć. To była łyżka miodu w tej beczce dziegciu, bo tak określam ten sezon.

Osobne gratulacje dla Bartka Kurka. Najlepszy polski siatkarz ostatnich lat, dzisiaj ponownie to potwierdził.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #209 dnia: Kwietnia 13, 2017, 00:46:03 am »
Cytując klasyka....prawdziwego faceta ocenia się nie po tym jak zaczyna, ale po tym jak kończy....wszyscy w tej drużynie mają wiele za uszami.....niektórzy już dawno powinni skończyć...sezon uważam za zakończony...choć słupki i wykresy są na plus...jedyna pociecha, że już od września/października karnety potanieją i będą łatwiej dostępne, a parkingi wolne...nawet przed halą będzie można zaparkować,  a mecz ze Szczecinem, będzie meczem na szczycie....wszyscy na Developres....Dobranoc i Wesołych Świąt Wielkanocnych....lany poniedziałek mieliśmy już w minioną niedzielę....Alleluja.

Dramatyzujesz. Karnety nie potanieją, będą dostępne w takim samym stopniu jak w ubiegłym roku, czyli łatwiejsze do zdobycia niż dwa trzy, sezony temu, ale wciąż to będzie dobro szybko zbywalne. Co cwańsi zaryzykują i poczekają na drugi etap, żeby zmienić sektory na lepsze, cała reszta sprzeda się później poprzez to forum.
Tylko jedna informacja może spowodować to o czym piszesz, choć moim zdaniem w dużo mniejszym stopniu... info, że w sztabie trenerskim wszystko zostaje bez zmian...