Autor Wątek: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów  (Przeczytany 50701 razy)

galiba

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 53
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #210 dnia: Kwietnia 13, 2017, 00:55:02 am »
Dziś  na podpromiu powstały dwie rysy jedna na ścianie wschodniej i za tę należą się duże brawa dla kibiców którzy dali z siebie chyba maxa i druga na wizerunku klubu. Polityka kadrowa to łapanka nazwisk Schmitt człowiek po przejściach (poważna kontuzja) ale co tam zrobiono badania może grać, ile się nagrał. Winters suma jego przebywania na parkiecie przez sezon kwadrans. Z jankesem podpisuje się kontrakt po czym się go urlopuje na dokończenie studiów, wraca w połowie sezonu pożytku zero przedłużenia zero. Teraz sprowadzamy Jarosz gdzieś tam grał na piaskach pustyni.  Nazwiska takie jak Bartman czy Kubiak pojawiały się w niusach siatkarskich z trzeciego świata ale o Jaroszu nic. Kowal musi odpocząć od wielkiej siatkówki (na której się zna) nie to co my, popatrzy z boku to może zejdzie z niego arogancja i buta. 

Gonzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 274
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #211 dnia: Kwietnia 13, 2017, 00:59:00 am »
A ja mam dość "alibi" dla wszystkich w osobie trenera.
Co do Andrzeja mam, to mam, ale niech każdy spojrzy w swoje sumienie, czy zrobił wszystko, co mógł.
Ja powiem brutalnie: nie zrobił!
Piszecie o pieniądzach? Żeby nie wiem jak niekompetentny o wredny był szef, nieuczciwe jest brać pieniądze i nie wykonać swojej pracy najlepiej jak się potrafi. A jesli potrafi się tyle, ile pokazało się w Łodzi, to nie jest uczciwe wziąć za to choćby grosz.
A teraz dalej uskuteczniajcie sobie alibi dla wszystkich i wszystkiego w postaci kiepskiego trenera.
Myślę repres, że jakbyś znał odrobinę zakulisowe gierki jakie przed meczem w Łodzi wyprawiał z niektórymi zawodnikami Trener 1000-lecia zmieniłbyś zdanie. Chociaż częściowo. A co do nieuczciwego brania pieniędzy za niewykonywanie swojej pracy  zgadzam się z Tobą, z tym, że pierwszy kasę powinien oddać Kowal, no chyba, że on daje z siebie maxa, ale  wtedy należałoby mu tylko współczuć. Stosunki na linii trener-zawodnicy, też w przeważającej większości są fatalne.  Jak co roku zresztą niektórzy zawodnicy nie przedłużą kontraktu wyłącznie z uwagi na osobę trenera. Ładnie ktoś wcześniej napisał, że jeśli chodzi o umiejętności  interpersonalne Kowal nie jest w tym najlepszy. Według mnie na tym polu to on prezentuje poziom, który można by określić mianem "wczesnego średniowiecza".

bifu

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #212 dnia: Kwietnia 13, 2017, 08:13:34 am »
Brawo Fabian Drzyzga, największy sabotażysta w historii klub.
Rację masz, ale...........żeby mógł sabotować, ktoś go jako "pierwszego"/"lepszego" wystawiacza lansuje - prawda ? No chyba, że sam się do składu wstawia ? Winnych tej degrengolady jest więcej, ale sezon zakończy się dopiero "za dwa" mecze i wtedy rozpocznie się czas rozliczeń, a czy nie osiągnięcie żadnego celu w tym sezonie przyniesie jakieś zmiany - się przekonamy.

Lewy21

  • Gość
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #213 dnia: Kwietnia 13, 2017, 08:44:22 am »
A ja mam dość "alibi" dla wszystkich w osobie trenera.
Co do Andrzeja mam, to mam, ale niech każdy spojrzy w swoje sumienie, czy zrobił wszystko, co mógł.
Ja powiem brutalnie: nie zrobił!
Piszecie o pieniądzach? Żeby nie wiem jak niekompetentny o wredny był szef, nieuczciwe jest brać pieniądze i nie wykonać swojej pracy najlepiej jak się potrafi. A jesli potrafi się tyle, ile pokazało się w Łodzi, to nie jest uczciwe wziąć za to choćby grosz.
A teraz dalej uskuteczniajcie sobie alibi dla wszystkich i wszystkiego w postaci kiepskiego trenera.

Kto w takim razie wybrał sobie takich zawodników i ich trenował cały sezon?

Brawa dla kibiców, atmosfera była rewelacyjna, pokazaliśmy że w tym klubie (pomimo słów Pana Kowala, że się nieznamy, że hejterzy etc)  profesjonalistami jesteśmy MY!!!!

arni

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 385
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #214 dnia: Kwietnia 13, 2017, 09:16:29 am »
Jedyny plus meczu to kibice, to było stare dobre Podpromie gdzie nie słyszało się wlasnych myśli. Sam nie wiem czy chce to 3 miejsce i odtrąbienie sukcesu przez AK ( w końcu podium) czy lepiej zdobyć 4 miejsce i może coś się zmieni.... albo ktoś

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #215 dnia: Kwietnia 13, 2017, 09:19:41 am »
Caly ten mecz był kwintesencją sezonu - momentami przepiękna, wręcz bajeczna gra, a później błędy za błędem i farfocle żeby znowu na 3-4 piłki zagrać cudo !!!
W IV secie przesiadłem się za boisko, za plecy zawodników żeby zobaczyć dokładniej jak wyglądają piłki od Fabiana. Te wszystkie kiwki/haki Gordona i Tibo to niestety skutek totalnych błędów Fabiana. Nie wiem czy chciał przyśpieszać grę czy co to miało być, ale piłki były za nisko i za daleko do antenki. Trzeba było wyżej, podwiesić i spokojnie Gordon z Tibo by mieli z czego huknąć  :'(
Szkoda, że Tibo tak późno wszedł - mogło to ciut inaczej się wszystko potoczyć.

Co do "zmian" - to nie mam jakoś takiego parcia na zmianę trenera (jakoś ciężko mi znaleźć inne, wolne na rynku nazwisko, które by mogło faktycznie, znacząco podnieść poziom). Natomiast marzą mi się dwie rzeczy:
1. Sprowadzenie ponownie Andrzeja Zahoroskiego - za jego działalności Resovia miała power i szybkość w nogach
2. Zmiana w zarządzie Klubu i wprowadzenie tam osoby o zacięciu i doświadczeniu sportowym, a nie tylko "marketingu i zarządzaniu". Tak żeby balans między Asseco a Resovią był 50:50; Bo ostatnie dwa sezony (a nawet 3) to mam wrażenie, że w Asseco Resovii mamy znacznie więcej Asseco niż Resovii; no i w końcu ktoś merytorycznie mógłby ocenić/wesprzeć Trenera  8)

 

Rudolf

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 249
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #216 dnia: Kwietnia 13, 2017, 09:27:12 am »
1. Sprowadzenie ponownie Andrzeja Zahoroskiego - za jego działalności Resovia miała power i szybkość w nogach

Zahorski przedłużył z Katowicami na dwa sezony

Gonzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 274
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #217 dnia: Kwietnia 13, 2017, 09:32:58 am »
Zahorski przedłużył z Katowicami na dwa sezony
Mądry chłop. Wie z kim musiałby tu razem pracować.

poyjla

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 362
  • Rzeszowianka
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #218 dnia: Kwietnia 13, 2017, 09:34:01 am »
Co do "zmian" - to nie mam jakoś takiego parcia na zmianę trenera (jakoś ciężko mi znaleźć inne, wolne na rynku nazwisko, które by mogło faktycznie, znacząco podnieść poziom).

Kiedyś ktoś powiedział: "jakby Resovia ogłosiła, że szuka nowego Trenera, skrzynka e-mail zostałaby przepełniona".
Jedyna nadzieja w nowym/ przyszłym drugim Trenerze, który będzie miał autorytet.
:: Bez Kibiców nie ma sportu ::

arni

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 385
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #219 dnia: Kwietnia 13, 2017, 09:37:34 am »
Kiedyś ktoś powiedział: "jakby Resovia ogłosiła, że szuka nowego Trenera, skrzynka e-mail zostałaby przepełniona".
Jedyna nadzieja w nowym/ przyszłym drugim Trenerze, który będzie miał autorytet.
Odnośnie plotek na temat kandydata na drugiego trenera
Jerzy Mielewski? @Mielewski  9 godz.9 godzin temu
Więcej
 To naprawdę będzie ewenement ... trener Serniotti wprowadzający Berlin do F4 ma zostać asystentem trenera Kowala...