Autor Wątek: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów  (Przeczytany 50688 razy)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #240 dnia: Kwietnia 13, 2017, 14:30:00 pm »
Szanowny Represie "nie musisz się do tego przyłączać" ponieważ uważasz inaczej czy z innych pobudek nie chcesz tego robić?
Nie przeszkadza Ci, że trener nie szanuje kibiców, którzy wczoraj pokazali po raz kolejny, że są z drużyną/klubem na dobre i na złe???
Przeszkadza mi to. Problem w tym, że skrajnie nie zgadzam się z Twoją postawą i Twoim podejściem.
-------------------------------------------------------
A co do wczorajszego meczu:
Najjaśniejszymi okazali się niezbyt zdrowi Masłowski i Rossard.
Publiczność czasem się dziwiła, że Mateusz nie idzie ostro za piłką, jak to ma we zwyczaju. Nie mógł. Głowa chciała, ale nogi (a raczej jedna noga) nie niosły.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 13, 2017, 14:41:32 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Lewy21

  • Gość
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #241 dnia: Kwietnia 13, 2017, 16:17:09 pm »
Przeszkadza mi to. Problem w tym, że skrajnie nie zgadzam się z Twoją postawą i Twoim podejściem.
-------------------------------------------------------
A co do wczorajszego meczu:
Najjaśniejszymi okazali się niezbyt zdrowi Masłowski i Rossard.
Publiczność czasem się dziwiła, że Mateusz nie idzie ostro za piłką, jak to ma we zwyczaju. Nie mógł. Głowa chciała, ale nogi (a raczej jedna noga) nie niosły.

Co do Mateusza i Tibo 100% racji, natomiast co Ci się nie podoba? To, że wyrażam swoją opinie, czy to w jaki sposób to robię, a może to, że te opinie są niezgodne z Twoimi przekonaniami ?

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #242 dnia: Kwietnia 13, 2017, 17:35:48 pm »
Tak tu sobie czytam i czytam i nie byłbym sobą jakbym nie dodał łyżki dziegciu do tej beczki miodu zachwytów nad wczorajszym dopingiem..
Owszem doping wczorajszy był mega, ale jednak brakowało mu do dopingu sprzed kilku lat. Zwłaszcza mam na myśli przeszkadzanie w zagrywce przeciwnika.

I z  niecierpliwością czekam na rozliczenie sezonu. Nie przez klub. Nie przez trenera.
To przez kogo zapytacie?
Odpowiedź brzmi: przez tutejszych Witów Stwoszów.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #243 dnia: Kwietnia 13, 2017, 20:11:48 pm »
Tak tu sobie czytam i czytam i nie byłbym sobą jakbym nie dodał łyżki dziegciu do tej beczki miodu zachwytów nad wczorajszym dopingiem..
Owszem doping wczorajszy był mega, ale jednak brakowało mu do dopingu sprzed kilku lat. Zwłaszcza mam na myśli przeszkadzanie w zagrywce przeciwnika.

I z  niecierpliwością czekam na rozliczenie sezonu. Nie przez klub. Nie przez trenera.
To przez kogo zapytacie?
Odpowiedź brzmi: przez tutejszych Witów Stwoszów.

No jak to co? Trener nie jest od trenowania, trener, nie jest "alibi" na degrengoladę,  kibice niech spadają, jak im nie pasuje..... Ciąg dalszy budowania kolejnych ołtarzyków

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #244 dnia: Kwietnia 13, 2017, 20:42:22 pm »
Slawko
Cytuj
Ciąg dalszy budowania kolejnych ołtarzyków
Tak, właśnie buduję kolejny ołtarzyk.
Oglądałem powtórkę 1,2 i 3 seta i jestem zauroczony postawą zawodników; walka o każdą i tą beznadziejną piłkę, jeden za wszystkich wszyscy za jednego. Wspaniały mecz Rossarda i Masłowskiego. Tak, wchodzi zawodnik z kwadratu(2x2) z tzw. zamrażarki i daje nową jakość gry. I jak tu nie kochać wyrównanej 14-ki. W 3-cim secie, pod koniec tego seta, widziałem strach w oczach zawodników Skry, trener bierze czas i nerwowe ruchy, oczy latają błędnie.
Taką Resovię walczącą kocham i dla tych chwil warto jechać nawet daleko na ten mecz.
Doping wspaniały, warto było być w takim kotle.
Również przy zagrywce kibice dali z siebie wszystko. KK wspaniale prowadził doping.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #245 dnia: Kwietnia 13, 2017, 20:43:50 pm »
... co Ci się nie podoba? To, że wyrażam swoją opinie, czy to w jaki sposób to robię, a może to, że te opinie są niezgodne z Twoimi przekonaniami ?
Szczerze mówiąc, nie mam takich ambicji, żeby ludzie wyrażali się zgodnie z moimi przekonaniami, których to przekonań nie znają.
Co mi się nie podoba w Twoich wypowiedziach? Przede wszystkim monotematyczność. Pozostałych "niepodobań" nie chciałbyś znać.
Ciąg dalszy budowania kolejnych ołtarzyków
Nie wiem, czy jest to budowanie kolejnych ołtarzyków, ale na mecz do Jastrzębia pojadę dla tych zawodników i dla tego trenera. Dlaczego dla nich? Bo są.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 13, 2017, 20:56:29 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #246 dnia: Kwietnia 13, 2017, 21:34:52 pm »
(...)I jak tu nie kochać wyrównanej 14-ki. W 3-cim secie, pod koniec tego seta, widziałem strach w oczach zawodników Skry, trener bierze czas i nerwowe ruchy, oczy latają błędnie.(...)

Nie szło nam w tym sezonie. To znaczy szło tylko... niektórzy narzekali, że wyniki słabe. Byli i tacy, którzy mówili, że zdarzają się mecze, że gramy źle.
Ale ja wiedziałem, że nadejdzie w końcu taki dzień, nadejdzie taki mecz, że ci wszyscy, którzy bezpodstawnie narzekali cały sezon na styl albo wyniki drużyny, przyjdą na Podpromie i zobaczą... strach w oczach zawodników Skry, błędne oczy i nerwowe ruchy jej trenera, a po tym jak w najważniejszym momencie sezonu na atak wejdzie nominalny przyjmujący, stając się najlepszym zawodnikiem w drużynie, rozkochają się na zabój w wyrównanej czternastce...
I tylko ten cholerny spiker radość z kapitalnego sezonu spieprzył...

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #247 dnia: Kwietnia 13, 2017, 21:48:39 pm »
Obsesja (inaczej: myśli natrętne, łac. obsessio) ? objaw psychopatologiczny oznaczający występowanie uporczywie powracających myśli, wyobrażeń lub impulsów o specyficznych cechach.
--------------------------------
Szanowni Panowie (Pań nie zauważyłem). Wasza obsesja powoduje, że nie da się na Forum poruszyć nawet tematu spikera czy marnej postawy zawodników.
Chcecie pisać o trenerze, to piszcie. Przyjmijcie jednak do wiadomości, że nie każdy lubi męczyć bułę na ten sam temat.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 13, 2017, 21:55:08 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

benek18

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 211
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #248 dnia: Kwietnia 13, 2017, 21:55:59 pm »

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Pólfinał Plusligi Resovia - Skrą Bełchatów
« Odpowiedź #249 dnia: Kwietnia 13, 2017, 21:59:22 pm »
SlawkoTak, właśnie buduję kolejny ołtarzyk.
Oglądałem powtórkę 1,2 i 3 seta i jestem zauroczony postawą zawodników; walka o każdą i tą beznadziejną piłkę, jeden za wszystkich wszyscy za jednego. Wspaniały mecz Rossarda i Masłowskiego. Tak, wchodzi zawodnik z kwadratu(2x2) z tzw. zamrażarki i daje nową jakość gry. I jak tu nie kochać wyrównanej 14-ki. W 3-cim secie, pod koniec tego seta, widziałem strach w oczach zawodników Skry, trener bierze czas i nerwowe ruchy, oczy latają błędnie.
Taką Resovię walczącą kocham i dla tych chwil warto jechać nawet daleko na ten mecz.
Doping wspaniały, warto było być w takim kotle.
Również przy zagrywce kibice dali z siebie wszystko. KK wspaniale prowadził doping.

Ty tak na poważnie? Wyrównana 14 zgubiła Naszego trenera.