Autor Wątek: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie  (Przeczytany 44805 razy)

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 877
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #190 dnia: Kwietnia 23, 2017, 13:14:45 pm »
DZIĘKUJE Panie Trenerze!! Na głębsze podziękowania może będzie okazja po meczu osobiście, jeśli się dobije. To były piękne 6 lat. Miałem nadzieję, że Andrzej Kowal odejdzie ze sceny niepokonany i to byłoby piękne zakończenie ale cóż... Nie zawsze w życiu wychodzi tak jakby się chciało. Dużo się ciśnie na usta ale nie wszystko można przelać na klawiaturę. Bynajmniej nie jestem w tym mistrzem. Dlatego tylko jeszcze raz dziękuje i wyrazy wielkiego szacunku! Dla mnie jest Pan legendą tego klubu.
A przyszłemu trenerowi życzę tyle samo serca, zaangażowania i wyników jakie osiągał Andrzej. Albo jeszcze więcej...

Pomysł z koszulkami super! Dołączam się. I mam nadzieję, że Podpromie nie da dzisiaj plamy i pożegnamy trenera gromkim dziękujemy  :(

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #191 dnia: Kwietnia 23, 2017, 13:23:08 pm »
Właśnie od tej konferencji również zauważyłem jakąś zmianę u Andrzeja, a może źle to ujęte to nie zmiana a powrót do tego jaki był. Takiego odprężonego i szczerego w rozmowie. Takiego go pamiętam z dwóch pierwszy sezonów jako I trenera. Gdyby takie słowa padały przed konferencją od Niego jak te że bierze odpowiedzialność za wynik, o pozytywnych rzeczach w kwestii kibiców, to na 100% ta nagonka jaka miała miejsce nie nasiliła by się w tak dużym stopniu.

 
Nie wiem, jak Wasze wrażenie, ale ja nie widziałem już dawno tak...odprężonego Andrzeja Kowala, jak po piątkowej konferencji prasowej. Po prostu...nasz Trener był zajechany psychicznie po tylu latach permanentnej presji.
A to odprężenie może spowodować nowe otwarcie...

To jest chyba klucz, do tej mało racjonalnej postawy w ostatnim czasie Naszego trenera. Od konferencji to "inny" człowiek.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 23, 2017, 13:28:23 pm wysłana przez tomi92 »

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #192 dnia: Kwietnia 23, 2017, 13:42:23 pm »
Ja to odprężenie i uśmiech Andrzeja dostrzegłem przed meczem z JW. Fajnie odpowiedział na pytanie o Rossarda w pierwszej szóstce. Po piątkowej konferencji oglądałem wywiad dla Telewizji Rzeszów. Jakiś młodzian próbował atakować Andrzeja, ale ten nie dał się sprowokować, na luzie wybrnął z "trudnego" pytania. Zauważyłem jeszcze, że w ostatnich dniach Andrzej bardzo, ale to bardzo starał się docenić kibiców. To dobrze.
 

fame1666

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 71
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #193 dnia: Kwietnia 23, 2017, 17:05:45 pm »
Po prostu...nasz Trener był zajechany psychicznie po tylu latach permanentnej presji.
A to odprężenie może spowodować nowe otwarcie...

Przecież to tylko i wyłącznie jego wola była by dalej ciągnąć ten wózek. Mógł podać się do dymisji już wcześniej.

Co do meczu, mam nadzieję że jeśli zajmiemy czwarte miejsce nie będzie w Rzeszowie rezygnacji z CEV Cup.

LideRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 383
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #194 dnia: Kwietnia 23, 2017, 18:21:04 pm »
Ależ wiązanka Masłowskiego, dobrze że w TV słychać nie było. :)

fame1666

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 71
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #195 dnia: Kwietnia 23, 2017, 19:18:30 pm »
Jeszcze jeden set i czwarte dla nas.

Miguell

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 205
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #196 dnia: Kwietnia 23, 2017, 19:29:45 pm »
Jeszcze jeden set i czwarte dla nas.
chyba złoty set ...

Toms

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 609
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #197 dnia: Kwietnia 23, 2017, 19:42:37 pm »
do czwartego "bliziuteńko jak przez sień"  :)

Rudolf

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 249
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #198 dnia: Kwietnia 23, 2017, 19:53:15 pm »
No to w przyszłym sezonie skupimy się tylko na PL...

fame1666

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 71
Odp: Mecz o brązowy medal. Resovia - Jastrzębie
« Odpowiedź #199 dnia: Kwietnia 23, 2017, 19:54:32 pm »
chyba złoty set ...

Chyba nie. Gratulacje dla Jastrzębskiego. Mam nadzieję że my powalczymy w Pucharze CEV.