Ogłoszenia > Ogłoszenia oraz uwagi związane z działaniem forum.

Dotyczy - Regulamin forum

(1/4) > >>

RZW:
Wątek odnośnie regulaminu zamknięty, a jak wyszło całkiem niedawno, dawno temu regulamin został zmieniony i parasol ochronny, albo jak mawia Ireneusz Mazur namiot ochronny został rozpostarty nad trenerem, a może i całym sztabem.
Wg mnie nad trenerem, ale znając życie, zaraz się okaże, że nikogo wg regulaminu zwlaniać nie wolno w trakcie sezonu.

No to teraz kilka moich cierpkich słów dotyczących tej zmiany.


* Sposób wprowadzenia.
Gdy tylko się o niej dowiedziałem, zaczął za mną chodzić Orwell wraz z jego "Folwarkiem zwierzęcym".
Młodziezy wyjaśnię. Zwierzęta zrobiły rewolucję, zaczęły się same rządzić na folwarku. Przyświecało im hasło namalowane na stodole: "Wszystkie zwierzęta są równe." Z czasem rewolucja zaczęła zjadać własne dzieci, aż tu nagle, któregoś ranka zwierzęta ujrzały dopisek na stodole. Mniejsza o to co zostało dopisane. Styl dopisania analogiczny jak w przypadku rozpięcia namiotu ochronnego nad trenerem. To lekko zgryźliwa uwaga wiem.

* Bezsensowna zmiana.
Nie dośc, że styl jak wyżej to zmiana jest bezsensowna. Nie będę się rozpisywał. Podam jedynie co wniosła zmiana ergo zwolnienie w trakcie sezonu trenera w Legii. Co Legia grała za poprzednika, a co jednka Magierze udało się wycisnąć.
A poza tym, takie zmiany to kastrowanie forum.

P.S. Nie złamałem regulaminu. Nikogo nie obraziłem. Nikogo nie zwolniłem.
[/list]

repres1:
Problem w tym, że nie uzasadniłeś swojej propozycji zmiany.
Jaki był cel tej zmiany (obowiązuje już chyba ze 3 lata), wiesz. No to przeciwstaw chronionej wartości inną wartość, która jest bardziej godna ochrony. Bo podawanie pojedynczych wydarzeń, gdzieś tam...
Pewien turysta poszedł w góry bez laptopka i spadł. Kto wie, czy by spadł, gdyby miał laptopka?

RZW:
Drogi Represie,
jak te kilka lat temu podniosłem brak dyrektora sportowego w klubie, to wtedy wg Ciebie też tego nie uzasadniłem. Lat kilka minęło i Ty dojrzałeś do tej potrzeby. Bez mojego uzasadniania.
Nie pamiętam, żeby w momencie wprowadzenia zakazu zwalaniania trenera w regulaminie, przedstawiono jakiekolwiek i komukolwiek uzasadnienie. To po pierwsze.
Nie mam zamiaru uzasadniać  i się wysilać, zwłaszcza, że jak jesteś w opozycji do jakiegoś pomysłu to, żeby skały s*ały to i tak Cię nikt/nic w danym momencie nie przekona. I będziesz bronił danej opcji niczym niepodległości.
Przykładów dobrego wpływu na drużynę poprzez zmianę trenera mogę mnożyć, a i Ty znasz ich bezlik, tylko że jak napisałem powyżej, bliska Ci obecnie jest inna opcja.

Ale mam w pamięci jak sam zwalniałeś Ljubo...
Teraz byś nie zwalniał.
No to się nie dziw, że forum takie wykastrowane i że słabo ono żyje. I możesz se to tłumaczyć ogólną tendencją. Ale to nie tylko ona.

repres1:
Nie mogę sobie przypomnieć, żebym Travicę zwalniał, choć bardzo go krytykowałem, ale nie wykluczam, że gdzieś takie zdanie padło. Wyciągnąłem z tego wniosek, ze nie był to dobry pomysł.
Marcinie, coś Ci się pomyliło. To Forum ma swojego wydawcę (SSPS "Resovia") i to wydawca ustala regulamin. Oczywiście, wydawca jest otwarty na dyskusję o regulaminie, ale musi być to dyskusja merytoryczna, a nie koncert życzeń.
Nie zapominaj, kto jest wydawcą i po co wydaje tę stronę (łatwo sprawdzić w Statucie SSPS).
Forum słabo żyje? To i tak sukces, że żyje, bo jest jedynym forum klubowym (siatkówki), które żyje.
Czy ktoś zabrania na Forum krytykowania A. Kowala? Nie przypominam sobie.

Piotras:
Regulamin powstał jeśli dobrze pamiętam w 2006 roku w momencie powstania forum którego byłem założycielem. Nie powstało ono ani dla klubu albo SSPS. Po pewnym czasie stało się miejscem spotkań dla kibiców Resovii i przeszło pod rękę SSPS.

Aktualny regulamin jest wspólna praca wielu osób które tworzą to forum od wielu lat i wszelkie w nim zapisy były wprowadzane zgodnie z oczekiwaniami współtwórcy tego forum czyli jego użytkownicy.

Jeśli dobrze pamiętam wspomniany zapis o zakazie dyskusji o transferach powstał jeszcze za czasów Jaśka Sucha i nie  miał pełnić jakiegokolwiek parasoli ochronnego przed krytyką a jedynie ograniczyć ilość rozsiewanych plotek w trakcie sezonu oraz tworzenie burzy w trakcie najważniejszego okresu sezonu. Zapewne mało kto juz pamięta ale w tam tych czasach było tego bardzo dużo a zakładanie kont tylko po to aby napisać plotkę było nagminne.

Podsumowując wspomniany punkt nie ochroni przed krytyką kogokolwiek, za to inny punkt który jest od początku wymaga aby wypowiedź była kulturalna i nie obrażała nikogo oraz nie używano wulgaryzmów.

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej