Autor Wątek: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.  (Przeczytany 318168 razy)

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #50 dnia: Kwietnia 24, 2017, 10:21:49 am »
Najważniejsze, żeby byli zdrowi.
O to! to!. Co z tego że było dwie szóstki, skoro i tak na koniec obaj libero, atakujący nie byli do dyspozycji. Wole słabszego Jarosza na drugiego niż gwiazdę z problemami z której nie można skorzystać   :)

A swoją drogą na te "wakacje" Jarosza mam inne zdanie. Coś czuje że taki wicemistrz Kataru znalazł by się w takiej top 5 PlusLigi przy obecnym poziomie Naszej ligi.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 24, 2017, 10:33:57 am wysłana przez tomi92 »

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #51 dnia: Kwietnia 24, 2017, 10:37:42 am »
A swoją drogą na te "wakacje" Jarosza mam inne zdanie. Coś czuje że taki wicemistrz Kataru znalazł by się w takiej top 5 PlusLigi przy obecnym poziomie Naszej ligi.

My jesteśmy w top 4, pytanie czy chcemy być w top 1, czy ten top 4 nam wystarcza....

olka_ja

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 123
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #52 dnia: Kwietnia 24, 2017, 10:48:00 am »
"Nie ma miłości, jest Asseco Resovia"

Maxel10

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 394
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #53 dnia: Kwietnia 24, 2017, 10:49:33 am »
Podstawa to Bardzo Dobry rozgrywajacy.Kogo byscie widzieli u nas??

Mi się marzy zobaczyć na Podpromiu Nikola Jovović - rozgrywajacy rep. Serbii :)

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #54 dnia: Kwietnia 24, 2017, 10:49:42 am »
Spokojnie, pamiętajmy o tym że Jochen w tym sezonie grał po ciężkiej kontuzji. Teraz odpocznie, zregeneruje się podczas przerwy i wróci do nas stary, dobry Jochen, grający tak jak wtedy gdy został MVP sezonu PLUSLIGI. Natomiast Kubusia będzie go zluzowywał z Bielskiem, Kielcami itp. Najważniejsze, żeby byli zdrowi.

Heniek będzie miał 34 lata, problemy fizycznie miał mając 28. Do tego przy takim układzie na sypie mamy Kędzierskiego, a to jest średni zawodnik, ze środkowymi gra dobrze, ale po skrzydłach niedokładny jak Fabię.
W końcu.

olka_ja

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 123
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #55 dnia: Kwietnia 24, 2017, 10:56:39 am »
Ja czekam z niecierpliwością na to kto będzie trenerem, bo to jest najważniejsze, dobry trener i z Jarosza może zrobić świetnego zawodnika, ale do tego potrzebna jest jeszcze jedna bardzo ważna osoba - trener przygotowania fizycznego!!! Andrzej Zahorski był świetnym fachowcem i to było widać. Od dwóch sezonów rolę tę pełni Łukasz Filipecki, ale mnie on nie przekonuje, ciągłe falowanie formy, kontuzja goni kontuzję. To, moim zdaniem bardzo duży mankament naszej drużyny w ostatnich dwóch sezonach. Koniecznie trzeba zatrudnić fachowca...
"Nie ma miłości, jest Asseco Resovia"

olka_ja

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 123
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #56 dnia: Kwietnia 24, 2017, 10:59:53 am »
Mi się marzy zobaczyć na Podpromiu Nikola Jovović - rozgrywajacy rep. Serbii :)

Przecież to średni rozgrywający, od dawna się mówi, że to najsłabszy punkt Reprezentacji Serbii, mi się podoba ten Zhukovski z Berlina, albo Sanders, kanadyjski rozgrywający, mógłby któryś przyjść
"Nie ma miłości, jest Asseco Resovia"

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #57 dnia: Kwietnia 24, 2017, 11:34:00 am »
My jesteśmy w top 4, pytanie czy chcemy być w top 1, czy ten top 4 nam wystarcza....
Zgoda tylko ze ja mówię o tym ze wbrew opinii Jarosz nie przychodzi z ligi podwórkowej tylko z takiego zespołu który pogonił by pewnie 12 na 15 zespołów w Pluslidze. A to że kwestią jest czy da on Nam 1 miejsce czy nie to już inna sprawa i w tej kwestii raczej ciężko sobie to wyobrazić gdyby miał być pierwszym atakującym.

Lewy21

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #58 dnia: Kwietnia 24, 2017, 11:34:27 am »
Heniek będzie miał 34 lata, problemy fizycznie miał mając 28. Do tego przy takim układzie na sypie mamy Kędzierskiego, a to jest średni zawodnik, ze środkowymi gra dobrze, ale po skrzydłach niedokładny jak Fabię.

Masz dużo racji, jednak nam pozostaje mieć nadzieję, że albo Jochen nawiąże do sezonu 2015, albo z Kubusia podzieli los Janeczka.

Michał5

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 367
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #59 dnia: Kwietnia 24, 2017, 11:37:40 am »
Spokojnie, pamiętajmy o tym że Jochen w tym sezonie grał po ciężkiej kontuzji. Teraz odpocznie, zregeneruje się podczas przerwy i wróci do nas stary, dobry Jochen, grający tak jak wtedy gdy został MVP sezonu PLUSLIGI.

Raczej średnio odpocznie bo wraca do kadry Niemiec, wiec pewnie swoje zagra.
Jakie nazwiska tu w ogóle padają, Jovovic, Sanders, Shoji... Każdy z nich jest słabszy od Fabiana. A dwóch pierwszych dzieli przepaść. Juz nie przesadzajmy.