Autor Wątek: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.  (Przeczytany 318280 razy)

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #60 dnia: Kwietnia 24, 2017, 11:40:57 am »
Raczej średnio odpocznie bo wraca do kadry Niemiec, wiec pewnie swoje zagra.
Jakie nazwiska tu w ogóle padają, Jovovic, Sanders, Shoji... Każdy z nich jest słabszy od Fabiana. A dwóch pierwszych dzieli przepaść. Juz nie przesadzajmy.
Fakt raczej nie odpocznie, ale wraca także Grozer do reprezentacji więc to pewnie on będzie bardziej eksploatowany  :)

harcerz

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 553
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #61 dnia: Kwietnia 24, 2017, 11:58:49 am »
Na rozegraniu fajnie wygląda Żukowski z Berlina. Natomiast na przyjęciu Tibo, Dżeszki, Ivović i ACHREM!
I tylko Sovia, Sovia z Rzeszowa!!!

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #62 dnia: Kwietnia 24, 2017, 12:04:06 pm »
Schops odpoczywał 1.5 sezonu, jemu właśnie potrzebna jest gra, jak najwięcej gry.
W końcu.

Wilinho10

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 114
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #63 dnia: Kwietnia 24, 2017, 12:13:22 pm »
Raczej średnio odpocznie bo wraca do kadry Niemiec, wiec pewnie swoje zagra.
Jakie nazwiska tu w ogóle padają, Jovovic, Sanders, Shoji... Każdy z nich jest słabszy od Fabiana. A dwóch pierwszych dzieli przepaść. Juz nie przesadzajmy.

Michał, ok. W takim razie podziel się wizją jakiego rozgrywającego (realnego!) byś widział u nas. Bo według mnie Shoji,Sanders czy Zhukouski to dla Resovii byłoby duże wzmocnienie.

olka_ja

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 123
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #64 dnia: Kwietnia 24, 2017, 12:22:03 pm »
Oczywiście Drzyzga jest najlepszym rozwiązaniem dla nas na lata, ale... No właśnie, warunkiem jest to, że wyleczy kolano i będzie grał jak w sezonie 14/15, wtedy ja jestem na TAK dla Drzyzgi.
Może dość, że nowy trener wziął by go trochę w karby, bo to też jest mu potrzebne.
"Nie ma miłości, jest Asseco Resovia"

Greg

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 214
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #65 dnia: Kwietnia 24, 2017, 12:49:50 pm »
Ja na dzień dzisiejszy słabo widzę nasz zespół na przyszły sezon.
1. Nowakowski - wraca do formy i oczywiście odchodzi.
2. Mały - z Masłowskim doskonała para i oczywiście odchodzi - tak jak Konarski, Buszek czy Mika.
Co do Johena to mam mieszane uczucia, nie wiem czy jeszcze jest w stanie grać na takim poziomie jak przed kontuzja a para z Jaroszem to dla mnie wyłączenie prawego skrzydła.
Osobiście bym widział Muzaja z Johenem w parze.
No i kogoś na rozegranie kto ma chęci i ambicje, ponieważ Fabian zachowuje się jak spasiony kot, a dookoła wszyscy mówią jaki on to wspaniały jest. Jeszcze nie słyszałem wśród komentatorów z Polsatu złego słowa na temat jego gry, a wczoraj Lucas na początku non stop został krytykowany to za długa to za szybka to do tyłu itd... Dla mnie przy całym szacunku dla Fabiana (bo miał fajne mecze) jego arogancja przekreśla ze składu który bym widział na następny i przyszły sezon, wg mnie on rozwala skład i ekipe

fame1666

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 71
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #66 dnia: Kwietnia 24, 2017, 13:02:48 pm »
Oczywiście Drzyzga jest najlepszym rozwiązaniem dla nas na lata, ale... No właśnie, warunkiem jest to, że wyleczy kolano i będzie grał jak w sezonie 14/15, wtedy ja jestem na TAK dla Drzyzgi.
Może dość, że nowy trener wziął by go trochę w karby, bo to też jest mu potrzebne.

Dajcie spokój. Jeśli będziemy mieć rozegranie Kędzierski/Drzyzga przy ataku Schops/Jarosz to lepiej od razu zapomnieć o jakichkolwiek sukcesach. Przy tak słabym ataku potrzeba nam wirtuoza na rozegraniu, jak Toniutti w Zaksie z średniego Konarskiego zrobił gościa. Drzyzga to niech popracuje nad sylwetką i skorzysta z terapii u psychologa bo cwaniak z niego straszny a na boisku pokazuje wielkie nic.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 24, 2017, 13:04:53 pm wysłana przez fame1666 »

Lewy21

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #67 dnia: Kwietnia 24, 2017, 13:11:51 pm »
Marcin Komenda podpisał z GKS Katowice kontrakt na 2 lata, czyli jego nic już nie wiąże z Reską?

Greg

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 214
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #68 dnia: Kwietnia 24, 2017, 13:25:12 pm »
jak widzę zapowiedzi to tak szacuje miejsce ok 6-7. Przy wszelkich informacjach jakie dochodzę iż Zaksa zostaje w większości nie zmieniona, Skra Pewnie także, to nasze spekulacja to max 5 miejsce

mmb

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 161
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #69 dnia: Kwietnia 24, 2017, 14:01:34 pm »
Mały - z Masłowskim doskonała para
Szczególnie w odbiorze flotów ;)