Autor Wątek: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.  (Przeczytany 318127 razy)

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #70 dnia: Kwietnia 24, 2017, 14:28:55 pm »
Cytuj
Ale chyba są z pana strony chęci pozostania w klubie?
Fabian Drzyzga: Na pewno tak, w Rzeszowie gram już cztery lata. Zawsze dawałem z siebie maksa, czy lepiej czy gorzej wyglądało moje zdrowie. Człowiek się nabrał tyle ?prochów? w tym sezonie czy poprzednim, żeby tylko pomóc na tyle ile mógł, podobnie jak we wcześniejszych latach. Bardzo bym chciał tu zostać, tak samo moja żona, ale siatkarski los nie wiem gdzie nas rzuci czy nas może zostawi.
http://www.przegladsportowy.pl/siatkowka/plusliga,fabian-drzyzga-rozczarowanie-jest-duze,artykul,779089,1,899.html

bos

  • Malkontenci
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 302
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #71 dnia: Kwietnia 24, 2017, 14:49:50 pm »
jak widzę zapowiedzi to tak szacuje miejsce ok 6-7. Przy wszelkich informacjach jakie dochodzę iż Zaksa zostaje w większości nie zmieniona, Skra Pewnie także, to nasze spekulacja to max 5 miejsce
A które miejsce widziałeś w tym sezonie przed jego rozpoczęciem? To jest sport ZESPOŁOWY i każdy element tego zespołu począwszy od trenera i jego ekipy poprzez zawodników a na włodarzach klubu kończąc ma udział w końcowym sukcesie bądź porażce. Czy zespół z Kędzierzyna ma jakieś spektakularne nazwiska - nie, to jest zespół. A może Skra lub Jastrzębie?
Ja taki mądrze zbudowany zespół chciałbym widzieć w  przyszłym sezonie. Jak do tej pory wszystko było robione bez głowy jakby ktoś nie miał pojęcia co robi.
Mimo, że byłem ostrym krytykiem Kowala to nie był on całym złem Resovii. Jeżeli ktoś źle wykonuje swoją robotę ale szef jest z tego bardzo zadowolony a potem firma upada to kto jest temu winien - szef czy pracownik?

Lewy21

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #72 dnia: Kwietnia 24, 2017, 14:57:10 pm »
Czy zespół z Kędzierzyna ma jakieś spektakularne nazwiska - nie, to jest zespół. A może Skra lub Jastrzębie?
\

Czekaj, czekaj, Skra :Kurek, Lisinac, Wlazły, ZAKsa : Toniutti, Zatorski, De Giorgi.

mmb

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 161
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #73 dnia: Kwietnia 24, 2017, 15:04:15 pm »
Mario to już chyba tylko za nazwisko, teraz już nawet Konar lepszy ;)

Do tego trzeba dorzucić Tillie - jeden z lepszych defensywnych przyjmujących na świecie.

No i mają dobry sztab, o czym wczoraj nawet Tyciutki wspominał. A u nas? :o

mumcio

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 681
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #74 dnia: Kwietnia 24, 2017, 15:23:40 pm »
patrząc na plotki i dokonane transfery mam dwa wnioski , będziemy się mega cieszyć w każdej wygranej z Zaksą czy Skrą - nie będziemy żadnym faworytem , Podpromie ochłonie trochę od oczekiwań , może ta wersja ekonomiczna ma na celu za 2 -3 lata zbudować drużynę będącą w stanie walczyć z Zenitami , Lube itp. ? Myślę że nie tylko Repres czeka na wygranie LM 

_Misiek_

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 73
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #75 dnia: Kwietnia 24, 2017, 15:36:53 pm »


Ja czekam z niecierpliwością na to kto będzie trenerem, bo to jest najważniejsze, dobry trener i z Jarosza może zrobić świetnego zawodnika

Problem w tym, że Jarosz miał nieraz okazję do bycia pod skrzydłami dobrego trenera, zarówno w reprezentacji jak i klubowo.

Rudolf

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 249
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #76 dnia: Kwietnia 24, 2017, 15:51:38 pm »
Podziwiam wiarę co niektórych w Jarosza  ;D ja obstawiam że na atak w połowie sezonu wskoczy Tibo
Wyraźnie idą gorsze lata dla Resovii, nie ma się co oszukiwać. Mam nadzieję że to jedynie krótki reset...

poyjla

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 362
  • Rzeszowianka
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #77 dnia: Kwietnia 24, 2017, 16:10:46 pm »
Pit pożegnał się z kibicami RR na instagramie.
:: Bez Kibiców nie ma sportu ::

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #78 dnia: Kwietnia 24, 2017, 16:30:42 pm »
Nikt nie pisze, iż Paweł Rusek w Resovii?

Lewy21

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #79 dnia: Kwietnia 24, 2017, 16:49:54 pm »
Nikt nie pisze, iż Paweł Rusek w Resovii?

Tak coś gdzieś pisali, ale czy to prawda ?