Autor Wątek: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.  (Przeczytany 318171 razy)

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #90 dnia: Kwietnia 24, 2017, 19:34:39 pm »
Jeśli będzie Ivović to na co nam Śliwka?

Przy mieszanym ataku i rozegraniu musi być jakiś Polak do rotacji na przyjęciu.
W końcu.

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #91 dnia: Kwietnia 24, 2017, 19:49:22 pm »
Przy mieszanym ataku i rozegraniu musi być jakiś Polak do rotacji na przyjęciu.

Kto normalny buduje tak zespół?
Po co Ci zawodnik na ławce skoro nie możesz z niego skorzystać przez limity?

maturban

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 396
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #92 dnia: Kwietnia 24, 2017, 19:53:28 pm »
Na przyjęciu Rossard Ivovic, Perrin do tego Sander lub Conte,  Cebulij lub Kurek i mamy więcej opcji z zagranicznymi
Na środku Mozdzonek,Dryja,Lemański   Bohme, lub np David Lee
Rozegranie : Kędzierski, Drzyzga bo nie znajdą lepszego raczej i czekają na okazję,
Atak- Schops, Jarosz
Libero; Masłowski, Popiwczak fajnie by wyglądał

Trener : Berutto lub Stojczew , dobry trener to klucz do sukcesu co pokazała Zaksa mając solidnych zawodników bez gwiazd
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 24, 2017, 19:57:47 pm wysłana przez maturban »
Sovia forever!

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #93 dnia: Kwietnia 24, 2017, 20:00:55 pm »
Kto normalny buduje tak zespół?
Po co Ci zawodnik na ławce skoro nie możesz z niego skorzystać przez limity?

A bo to pierwszy raz u nas takie cyrki? Zresztą czego wymagać skoro zespół budują osoby które się na tym kompletnie nie znają. Sens odszedł wraz z Karbarzem.
W końcu.

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #94 dnia: Kwietnia 24, 2017, 20:10:04 pm »
A bo to pierwszy raz u nas takie cyrki? Zresztą czego wymagać skoro zespół budują osoby które się na tym kompletnie nie znają. Sens odszedł wraz z Karbarzem.
Smutna prawda. Ja jestem ciekaw na ile jest prawdą, że ten Nasz nowy trener ma udział w budowaniu składu. Liczę że trochę w tym prawdy jest, i jest Nim Roberto Serniotti który zostanie ogłoszony po FF czyli zakończeniu sezonu Berlina ale może o tylko zostanie w sferze marzeń. Byle trener nie był z łapanki.

Suchy

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 94
  • L3 R9 M27
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #95 dnia: Kwietnia 24, 2017, 20:14:47 pm »
Moja dziewczyna pracuje w agencji nieruchomości i dostali zlecenie żeby znaleźć mieszkanie dla nowego trenera. Będzie Włochem tyle mi wiadomo.

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #96 dnia: Kwietnia 24, 2017, 20:21:05 pm »
Nie tyle nie raz, co praktycznie przez całą karierę Jarosz trenował pod okiem świetnych specjalistów, wiele to nie dało.

Najpoważniejszy z ostatnich sezonów Jarosza to chyba 2011/2012 kiedy jego Andreoli Latina pod wodzą Silvano Prandiego sensacyjnie awansowała do półfinału włoskiej Serie A:



Nikt nie pisze, iż Paweł Rusek w Resovii?

A tak konkretnie to o którego Rosjanina chodzi? ;) Może Paweł Krugłow ;D

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #97 dnia: Kwietnia 24, 2017, 21:40:52 pm »
Kompletnie nie rozumiem tej ekscytacji "nazwiskami", dramatyzowania, że z "takim rozgrywaczem", "z takimi atakującymi"...itd. to my...

Proszę Państwa, rok temu z tegorocznym składem "na papierze byliśmy niełapani": świetny bombardier na prawym, kapitalna armata na lewym, środek chyba najlepszy na świecie, itd.itd. I tylko dziwiliśmy się: "po co nam ten Francuz?" i "kto to w ogóle jest?".
Jak się skończyło? Wszyscy wiemy...

Ja jestem pewny, że Kuba Jarosz jest lepszym atakującym od Gavina Schmitta. Już jest. Bo każdy zawodnik, który może grać jest lepszy od zawodnika, który nie może grać...
A naszym zdecydowanie najlepszym zawodnikiem w tym sezonie był "ten Francuz"...
O reszcie nie chce mi się nawet wspominać bo... chciałbym jak najszybciej o mijającym sezonie zapomnieć.

Ja się już nazwiskami nie ekscytuję.
Bo tu trza grać  (i dosłownie, i w przenośni) a nie "nazwiskami straszyć"...

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #98 dnia: Kwietnia 24, 2017, 22:24:39 pm »
Ja się już nazwiskami nie ekscytuję.
Bo tu trza grać  (i dosłownie, i w przenośni) a nie "nazwiskami straszyć"...

Ja tam nazwiskami się "ekscytuje", bo te nazwiska wygrywają Ligi Mistrzów i Mistrzostwa, są tymi nazwiskami nie bez powodu.
Resovia jeszcze nigdy w rozgrywkach międzynarodowych nie wygrała z ekipą która miałaby jakiekolwiek elektryzujące "nazwisko", mecz kończył się dla nas klęską, nie rozumiem dziwactwa budowania składu bez tych przysłowiowych "nazwisk", bo taki skład z tego co pamiętam jeszcze naszej plusligi nie wygrał, tak samo jak nie rozumiałem budowania równej 14.

Co do Jarosza, zupełnie nie rozumiem tego ruchu transferowego, jak mamy się bić o 5-8 to wolałbym młodego chłopaka z potencjałem i możliwościami, a jak stawiamy sobie wyższe cele to wolałbym tranfery a'la Achrem - MVP ligi Greckiej, finalista LM.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 24, 2017, 22:29:49 pm wysłana przez biperion »

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #99 dnia: Kwietnia 24, 2017, 22:36:24 pm »

Co do Jarosza, zupełnie nie rozumiem tego ruchu transferowego, jak mamy się bić o 5-8 to wolałbym młodego chłopaka z potencjałem i możliwościami, a jak stawiamy sobie wyższe cele to wolałbym tranfery a'la Achrem - MVP ligi Greckiej, finalista LM.
Ktoś orientuje się co tam u Alka słychać ? ostatni raz mówił o Nim Bartman w wywiadzie. Ktoś wie jak jago forma ? jest podstawowym graczem ?