Autor Wątek: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.  (Przeczytany 318087 razy)

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #100 dnia: Kwietnia 24, 2017, 22:46:17 pm »
Grzeje ławę

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #101 dnia: Kwietnia 24, 2017, 22:47:23 pm »

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #102 dnia: Kwietnia 24, 2017, 22:53:32 pm »
Ktoś orientuje się co tam u Alka słychać ? ostatni raz mówił o Nim Bartman w wywiadzie. Ktoś wie jak jago forma ? jest podstawowym graczem ?

Można spokojnie powiedzieć że w tym sezonie zbytnio go nie eksploatowano. Trzeba jednak uczciwie przyznać że konkurencje miał niezłą.
Osobiście uważam że fajnie by było pomyśleć nad sprowadzeniem go do Rzeszowa, drogi nie będzie, charakter ma... oczywiście w zamierzeniu ławka, ale kto wie, jemu nasz klimat nawet pasuje...

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #103 dnia: Kwietnia 24, 2017, 23:39:51 pm »
Jeśli mamy koncert życzeń, to ja poproszę Taylora Sandera (może być Lucarelli, bo Leon dopiero za rok) i Aleksandara Atanasijevicia (rok temu poprosiłbym o Grozera, ale mi przeszło; może być Michajłow lub Wallace de Souza). Na środek może wrócić Perłowski (Michał Szalacha dopiero gdy wyzdrowieje) albo nawet Jan Nowakowski. Drugi rozgrywający (bo pierwszym będzie Kędzierski) to Żygadło lub Tichacek (z polską licencją). Drugim libero pewnie będzie Rusek (z polską licencją  :) ).
Że co? Że za dużo atakujących? No i co z tego? I tak jeden kulawy musi się nam przydarzyć.
I skład wyglądałby tak:
rozegranie: Kędzierski, Tichacek/Żygadło
atak: Atanasijević, Schoeps, Jarosz
przyjęcie: Sander, Ivović, Rossard, Perrin
środek: Możdżonek, Lemański, Dryja, Perłowski/J. Nowakowski
libero: Masłowski, Rusek.
Szkoda, że Piotrek Nowakowski tak olał sprawę.
Mając petardy na skrzydłach (a i z przyjmowaniem nie ma kłopotu) i rozgrywających potrafiących grać ze środkowymi, można wygrywać.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #104 dnia: Kwietnia 25, 2017, 00:11:05 am »
Ja tam nazwiskami się "ekscytuje", bo te nazwiska wygrywają Ligi Mistrzów i Mistrzostwa, są tymi nazwiskami nie bez powodu.

Biperionie, odpowiem Ci pewnym cytatem:

Cytuj
Nie wiem czy wiecie ale widzę że dużo osób zapomina, najlpesi zawodnicy na swoich pozycjach nie równają się najlepsza drużyna należy o tym pamiętać i tego nie zapominać, bo najgorzej grają drużyny budowane dwuwymiarowo, czyli drużyny budowane tylko na boisko siatkarskie/piłkarskie/koszykarskie. Budowanie dobrej drużyny to dużo bardziej skomplikowany proces niż dobieranie fajnych sportowo zawodników, to też proces dobierania charakterów itd... szkoda że Resovia o tym zapomina.

Dużo osób o pewnych rzeczach szybko zapomina...
Chociaż rok to znowu nie tak mało...
---------------------------------
Jakby to tylko "nazwiska" wygrywały Mistrzostwa, to wczoraj oglądalibyśmy finał Resovia-Skra. A już na pewno ZAKSA nie wygrałaby ze Skrą.
Ja się już przestałem ekscytować "nazwiskami", bo te same nazwiska: Drzyzga, Schops, Nowakowski, Ivovic wsparte paroma "nietopowymi nazwiskami" mogą otrzeć się o wygranie Ligi Mistrzów i zdobyć w świetnym stylu MP i... wraz z kilkoma "topowymi nazwiskami" przegrać wszystko co można było przegrać.

A tak przy okazji... Dużo znasz "nazwisk" zawodników z Berlina, finalisty F4 LM? Ja bym chciał żebyśmy w przyszłym sezonie byli takim "Berlinem"... Może będziemy...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 25, 2017, 00:20:27 am wysłana przez wog »

skibens

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 57
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #105 dnia: Kwietnia 25, 2017, 02:06:57 am »
Ah ulubiony wątek na forum  8)

Co do nazwisk wygrywającyh LM - przypomnę, że we finale LM z Resovią tylko jedno nazwisko zrobiło różnicę, takie na które stać tylko jeden klub, rasowy kosmita.
Reszta czyli Andersony, Juantoreny, Ngapethy to dobrzy gracze, ten sam poziom co w formie Jochen czy Alek, a że ten ostatni to showmen (Ngapeth), stąd takie wrażenie, że każdy musi mieć w drużynie wariata (ło zrobić Jochenowi irokeza i na to samo wyjdzie, tylko musi być w formie :P).

Może niektórzy nie podzielą mojego zdania, ale mi się marzy...Łukasz Żygadło i ktoś bardziej "żyjący na boisku" aniżeli np. Perrin.

A na trenera nie wiecie kto??? Wszak Bernardo Rezende jest wolny :)

fame1666

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 71
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #106 dnia: Kwietnia 25, 2017, 06:59:59 am »
Prawda to że będzie para Kędzierski/Tichacek na rozegraniu? Jeśli tak to straszna bieda, przy tak średnim ataku na rozegraniu potrzebujemy kogoś pokroju Toniuttiego. Chyba że cel na przyszły sezon to miejsca 5-8?

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #107 dnia: Kwietnia 25, 2017, 08:04:09 am »
Nie przesadzajmy też w drugą stronę. Może Zaksa i Skra będą mocne, ale reszta jest w zasięgu. Jastrzębie będzie grać w Pucharach i zapewne dopadnie ich syndrom Gdańska czy Bydgoszczy. Reszta będzie w zasięgu. To że póki co gwiazd nie ma nie oznacza, iż będziemy chłopcem do bicia. Chcialiśmy skład do walki i taki dostaniemy. O każde zwycięstwo trzeba będzie walczyć na boisku.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #108 dnia: Kwietnia 25, 2017, 08:10:11 am »
Co Wy macie z tym Tichym?!
Człowiek prawie nie grał przez trzy sezony i od razu pojawiają się jakieś niesprawiedliwe oceny. Bidne to są te komentarze dotyczące Jego osoby.
To solidny gracz i moim zdaniem znakomicie uzupełnialiby się z Kędzierskim.
A Żygadło...cóż, był już wszędzie tylko nie w Resovii. Charakterologicznie to mi jakoś Łukasz nie pasuje. A i jakościowo to już chyba nie jest to.
ZUS już przerabialiśmy niejednokrotnie. Zaufajmy młodym.

fame1666

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 71
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #109 dnia: Kwietnia 25, 2017, 09:02:40 am »
Co Wy macie z tym Tichym?!
Człowiek prawie nie grał przez trzy sezony i od razu pojawiają się jakieś niesprawiedliwe oceny. Bidne to są te komentarze dotyczące Jego osoby.
To solidny gracz i moim zdaniem znakomicie uzupełnialiby się z Kędzierskim.
A Żygadło...cóż, był już wszędzie tylko nie w Resovii. Charakterologicznie to mi jakoś Łukasz nie pasuje. A i jakościowo to już chyba nie jest to.
ZUS już przerabialiśmy niejednokrotnie. Zaufajmy młodym.

Człowiek nie grał przez 3 sezony i ty się jeszcze dziwisz że są niesprawiedliwe oceny? Z Tichym i Kędzierskim na rozegraniu daleko zajdziemy, z pewnością. Ten klub nauczy się w końcu robić porządne transfery czy zawsze będziemy pośmiewiskiem?