Autor Wątek: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.  (Przeczytany 317998 razy)

safrankowicz

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #110 dnia: Kwietnia 25, 2017, 09:13:36 am »
Witam, moim skromnym zdaniem na ataku powinien grać Michał Filip i byłem przekonany że po tak dobrym sezonie w Polibudzie wróci do Nas od tego sezonu. Niestety z Jochenem i Kubą podpisali na 2 lata a wg mnie Michał z Kubą to byłaby fajna para w ataku.
Michał swoim stylem gry całkiem przypomina mi G. Grozera i myślę że za rok/dwa będzie kluczowym graczem w reprezentacji.
To tylko moje zdanie.
Pozdrawiam.

Lewy21

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #111 dnia: Kwietnia 25, 2017, 09:33:38 am »
Naszym największym wzmocnieniem w nadchodzącym sezonie będzie (o ile zostanie) Marko. On w tym sezonie nie grał nawet 50% tego co potrafi. Jeżeli nowy trener go ogarnie to będziemy mieli chłopa na wysokie piłki, aż miło, do tego Ivovic w formie to Ivovic z mocną i regularną zagrywką!!! Jak dla mnie Serb z Tibo nie są gorsi od par Kurek/Penchev, czy też Deroo/Buszek. Trzeba im tylko dać czas na zgranie i obdarzyć ich zaufaniem, to samo dotyczy Maślaka. Do tego Maślak z Marko to fajne gejzery dobrej energii!!!
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 25, 2017, 09:36:42 am wysłana przez Lewy21 »

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #112 dnia: Kwietnia 25, 2017, 09:55:10 am »
Witam, moim skromnym zdaniem na ataku powinien grać Michał Filip i byłem przekonany że po tak dobrym sezonie w Polibudzie wróci do Nas od tego sezonu. Niestety z Jochenem i Kubą podpisali na 2 lata a wg mnie Michał z Kubą to byłaby fajna para w ataku.
Michał swoim stylem gry całkiem przypomina mi G. Grozera i myślę że za rok/dwa będzie kluczowym graczem w reprezentacji.
To tylko moje zdanie.
Pozdrawiam.
W kwestii Filipa to wydaje mi się że podstawowym graczem w ataku w reprezentacji na lata raczej zostanie Muzaj bo ma na to papiery. :)

fidelix

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #113 dnia: Kwietnia 25, 2017, 10:00:52 am »
Prezes Górski powiedział, że nowy trener ma wpływ na nowy skład zespołu i jeśli przyjrzeć się temu bliżej to faktycznie tak wygląda. Mało tego wygląda na to, że będzie powrót do mocnej i stałej pierwszej szóstki. Przedłużenie kontraktu dla Schoepsa jako tego pierwszego atakującego i ściągnięcie Jarosza na ławkę. Dlatego odejście Gavina. To samo na środku Możdżonek z Lemańskim i odejście Nowakowskiego bo dla każdego z nich rola rezerwowego to strata. Dalej przyjęcie - jest Masłowski i radzi sobie całkiem dobrze a ponieważ polityka zespołu jest aby włączać do składu wychowanków to rola rezerwowego dla Wojtaszka nie brzmi fajnie i dlatego odchodzi. Jednym słowem nowy trener jaki by nie był widać, że stawia na budowanie nie dwóch równorzędnych szóstek tylko jednej, stałej, zgranej i solidnych zmienników. Powrót do korzeni wydaje mi się. Zresztą podobnie gra i ZAKSa i Skra.

olka_ja

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 123
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #114 dnia: Kwietnia 25, 2017, 12:03:39 pm »
Czyżby Thomas się już żegnał?
"Nie ma miłości, jest Asseco Resovia"

Maxel10

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 394
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #115 dnia: Kwietnia 25, 2017, 12:16:14 pm »
Tak wynika z wpisu na jego Instagramie :(

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #116 dnia: Kwietnia 25, 2017, 12:24:06 pm »
Może ktoś zapomniał, że Tichacek wygrał dla nas 2 mistrzostwa Polski?
A może ponarzekamy na jego wiek? No to popatrzcie, jak się porusza po parkiecie i porównajcie z Fabianem. Kto jest bardziej żwawy?
Wiecie, co powiedział Kosok po pierwszym meczu na Podpromiu? "Co Wy graliście? Prawe - lewe? Przecież my chodziliśmy blokiem na pewniaka". Fabian wystawił wtedy 10 piłek do środkowych. Tichacek wystawił do środkowych 24 piłki.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #117 dnia: Kwietnia 25, 2017, 12:36:51 pm »
Tak wynika z wpisu na jego Instagramie :(

To "tough way to go out"  można rozumieć na dwa sposoby. Albo mu ciężko odejść i to trudne pożegnanie, albo chce odejść, ale Resovia nie chce go puścić, podobnie jak kiedyś Pencheva.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #118 dnia: Kwietnia 25, 2017, 12:40:02 pm »
To "tough way to go out"  można rozumieć na dwa sposoby. Albo mu ciężko odejść i to trudne pożegnanie, albo chce odejść, ale Resovia nie chce go puścić, podobnie jak kiedyś Pencheva.

Górski mówi, że się wykupił.

harcerz

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 553
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #119 dnia: Kwietnia 25, 2017, 12:45:09 pm »
Górski mówi, że się wykupił.

To głupota puszczać młodego i perspektywicznego zawodnika, tak o.... Para Tibo i Thomas wyglądała by bardzo dobrze.

Tylko czekać, aż Resovia ogłosi jeszcze Ruciaka...
I tylko Sovia, Sovia z Rzeszowa!!!