Autor Wątek: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.  (Przeczytany 318345 razy)

fame1666

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 71
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #150 dnia: Kwietnia 25, 2017, 17:30:22 pm »
Nikt ciekawy nie przyjdzie. Tomek zdał sobie sprawę, iż obecnie byłby 4 przyjmującym. Co przy taktyce gry na jedną silną szóstkę zrobiło by z niego wiecznego rezerwowego. Dużo wskazuje na przyjęcie Ivović Rossard uzupełnione o Perrina. I w odrębie tej trójki będzie się rotować.
Rozegranie też już niemal pewne. Kędzierski i Tichacek na polskiej licencji. Środek po staremu. Możdżonek, Lemański i Dryja oraz prawdopodobnie Perlowski. Na libero Masłowski i Rusek

Marne rozegranie przy marnym ataku. Brawo. Ten klub nigdy nie uczy się na błędach. Przyjęcie też strzelnica, szczególnie z Marko.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #151 dnia: Kwietnia 25, 2017, 17:44:59 pm »
Szczerze ja nie widzę różnicy jakościowej wielkiej między tym co Tichy zagrał w tym sezonie i tym co grał Fabian w tym sezonie.

Co do ostatniego meczu, mój kolega ostatnim meczu strzelił 2 bramki, a przez cały sezon strzelił ich 3, czy jest dobrym napastnikiem, czy mu się mecz udał, przypominam że Lukas grał z nami cały sezon, nie jeden ostatni mecz.

Biperion, różnica polega na tym, że Lukas przestał w kwadracie cały sezon, a w najważniejszym meczu...przyszłego sezonu (możliwość gry w LM) zagrał najlepszy mecz. Nie przekonasz mnie, żebym miał do Niego o to pretensje. To zasługuje na uszanowanie.
Poza tym...porównajmy Lukasa z konkurentem: zagrywka - lepszy, obrona - lepszy, rozkład wystaw - bardziej urozmaicony, blok - lepszy, szybkość wystaw - gorszy...ale za to dużo dokładniejszy. A czemu Tichemu grało się lepiej ze środkowymi? Bo dostawali może wolniejsze piłki, ale na odpowiednim pułapie. W ostatnią niedzielę Pitek odżył w ataku. Chyba nie było ciężko to zauważyć. Boję się pomyśleć, co by było, gdyby Leman wykorzystał swój zasięg...

Misiek, stawianie Kurka na równi ze Shmitem nie jest chyba ujmą dla tego pierwszego. Nie chodzi przecież o sam fakt podejścia do swoich zawodowych obowiązków. Z tych Bartek (Gavin też) wywiązał się w 100%. Chodzi...ujmując to kolokwialnie...o klimat. Dla mnie nie grają tylko statystki. Kurek przychodząc do Resovii nie stworzył niczego szczególnego poza realizacją swoich celów. Nie mam do Niego o to pretensji, ale też nie wiązałem z Jego pobytem w Rzeszowie szczególnych nadziei. Choć przy odrobinie szczęścia mogliśmy Go wykorzystać równie skutecznie, jak On nas i nie koniecznie chodzi tu o przestawienie z ataku na przyjęcie.

Rozgrywający: Tichy, Kędzierski
Przyjmujący: Ivović, Tibo, Śliwka, Perrin?/Achrem
Środkowi: Możdżonek, Lemański, Dryja, Perłowski
Atakujący: Filip, Jarosz, Heniu
Libero: Masło, Rusek

I nastawmy się na walkę o medal. Nieważne jaki.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 25, 2017, 20:12:07 pm wysłana przez repres1 »

sliwaone

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 770
  • D1
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #152 dnia: Kwietnia 25, 2017, 18:27:10 pm »
Do tego co napisał Leon dodałbym jeszcze to , jaki wpływ na rozgrywającego ma trener i na co mu w meczu pozwala. Lukas miał wyjść z kwadratu i zagrać schemat za ryzyko dostawał opier..... Wiem że mecz z Zenitem był sparingiem ale w tym meczu Lukas pokazał co potrafi (może dlatego że był luz i nic nie było narzucone).
Druga sprawa na plus to szatnia i motywacja do meczu .
Uważam że z młodym to dobra para a jak będzie zweryfikuje sezon .
Jedno jest pewne będzie więcej dograń palcami 😀

fame1666

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 71
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #153 dnia: Kwietnia 25, 2017, 19:00:32 pm »
"A jak będzie to zweryfikuje sezon". No właśnie, wiecznie a jak będzie, a może wyjdzie. Zamiast w końcu złożyć porządną kadrę to wiecznie eksperymenty.

sliwaone

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 770
  • D1
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #154 dnia: Kwietnia 25, 2017, 19:07:41 pm »
Nie oceniam zawodników przed sezonem .
Jarosz jeszcze seta nie rozegrał a już jest krytyka na różnych forach.  Ludzie.  Jak dobrze zagra to co napiszą?
Ja w Lukasa wierzę w Kędzierskiego też  bo widziałem kilka jego naprawdę dobrych spotkań.
😁a jak się skład nie podoba to nie musi przychodzić na hale 😁

maturban

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 396
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #155 dnia: Kwietnia 25, 2017, 19:41:15 pm »
Tichacek? nie oszukujmy się to bardzo przeciętny rozgrywający,  do tego bardzo niedokładny, nic wielkiego nie wnosił, gdy był Grozer wyglądał okej to wszystko
Sovia forever!

mmb

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 161
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #156 dnia: Kwietnia 25, 2017, 19:51:29 pm »
Rozgrywający: Tichy, Kędzierski
Przyjmujący: Ivović, Tibo, Śliwka, Perrin?/Achrem
Środkowi: Możdżonek, Lemański, Dryja, Perłowski
Atakujący: Filip, Jarosz, Heniu
Libero: Masło, Rusek
Skład trochę wygląda jak jakiegoś Lubina czy Lotosu, a nie Resovii ;D

Ale jeśli będą grali dobrze, to biorę w ciemno - lepsze to niż marnotrawstwo pieniędzy przez ostatnie dwa sezony i zamęczenie kibiców siatkówką.

P.S. Oby tylko nie Olek, bo rok już zmarnował, a przy takich przyjmujących i tak wiele nie pogra, a ciągle nie potrafi przyjmować, zagrywać i blokować..

barti522

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #157 dnia: Kwietnia 25, 2017, 19:57:13 pm »
Czy co do powrotów Śliwki i Perłowskiego to jakieś konkretne potwierdzone info? czy raczej spekulacje luźne? oraz druga kwestia Filip trzecim atakującym?? Zdecydowanie byłbym za jego przyjściem i śmiało mógłby powalczyć o skład, ale czy to wgl realne?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 25, 2017, 19:58:49 pm wysłana przez barti522 »

maturban

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 396
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #158 dnia: Kwietnia 25, 2017, 19:59:24 pm »
Tichy i Perła dajcie sobie z nimi spokój Perła pewnego poziomu nie przeskoczy, od Tichacka w Pluslidze znajdzie się z 10 lepszych zaczynąjąc od Toniuttiego,Uriarte,Kampy,Masnego,Falashiego,Łomacza, Drzyzge czy Zagumnego który zakonczył w tym sezonie karierę. Nie czarujmy rzeczywistości dobry rozgrywający to podstawa, tichacek jest przeciętny
Sovia forever!

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #159 dnia: Kwietnia 25, 2017, 20:15:53 pm »
Może jednak Alek będzie. Gdy była mowa o  takich kwestiach jak więcej Resovii w drużynie, resoviackiegoo podejścia a  później stwierdził że "coś w tym prawdy jest" gdy Pan Bogdan wymieniał nazwiska w tym Alka :)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 25, 2017, 20:20:18 pm wysłana przez tomi92 »