Autor Wątek: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.  (Przeczytany 318083 razy)

krzysiu

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 119
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #200 dnia: Kwietnia 26, 2017, 10:55:41 am »
Do Frierdrieschafen idzie Bołądź ;) A Śliwka do Gdańska

_Misiek_

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 73
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #201 dnia: Kwietnia 26, 2017, 10:56:09 am »
Jeśli nawiąże do takiej formy jaką prezentował w 14/15 kiedy był MVP ligi. :) Szkoda, że w takiej formie w okresie gry Resovii był jednak rzadziej niż w słabszej, ale może rok bez kontuzji pomoże mu to wrócić do dobrej dyspozycji.

olka_ja

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 123
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #202 dnia: Kwietnia 26, 2017, 11:05:26 am »
Do Frierdrieschafen idzie Bołądź ;) A Śliwka do Gdańska

Już sprawdziłam i faktycznie Bołądź  :D
"Nie ma miłości, jest Asseco Resovia"

olka_ja

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 123
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #203 dnia: Kwietnia 26, 2017, 11:20:20 am »
Popatrzyłam na stronę LZSports Pro i widziałam że ten Zhukouski z Berlina jest dostępny. Kto wie, może trener go namówi na grę w Resovii? Może dlatego czekają właściwie tylko na rozgrywającego?! W sumie fajny grajek z niego, mielibyśmy fajną parę młodych rozgrywających...
"Nie ma miłości, jest Asseco Resovia"

gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #204 dnia: Kwietnia 26, 2017, 11:29:14 am »
Popatrzyłam na stronę LZSports Pro i widziałam że ten Zhukouski z Berlina jest dostępny. Kto wie, może trener go namówi na grę w Resovii? Może dlatego czekają właściwie tylko na rozgrywającego?! W sumie fajny grajek z niego, mielibyśmy fajną parę młodych rozgrywających...

Mam wrażenie, że agencja nie przykłada wielkiej wagi do aktualizacji strony... Tervaportti jest tam wciaż wolnym zawodnikiem, Achrem jest zawodnikiem Resovii, a Winters Sady Cruzeiro  ;D

Wyczytałem gdzieś, że Zhukouski podpisał w Turcji.

olka_ja

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 123
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #205 dnia: Kwietnia 26, 2017, 11:34:54 am »
Mam wrażenie, że agencja nie przykłada wielkiej wagi do aktualizacji strony... Tervaportti jest tam wciaż wolnym zawodnikiem, Achrem jest zawodnikiem Resovii, a Winters Sady Cruzeiro  ;D

Wyczytałem gdzieś, że Zhukouski podpisał w Turcji.

No teraz dopiero zwróciłam uwagę   ;D
Szkoda, bo podoba mi się ten chłopak
"Nie ma miłości, jest Asseco Resovia"

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #206 dnia: Kwietnia 26, 2017, 12:01:15 pm »
No to trzeba zrobić Żukowskiego z Kędzierskiego. Niemożliwe? A od czego jest trener?
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

LideRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 383
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #207 dnia: Kwietnia 26, 2017, 12:05:31 pm »
Na libero będzie Dawid Ogórek z Zawiercia...
Jeśli Ogór byłby w Resovii to tylko jako libero wchodzący do obrony, w Warcie w większości meczów właśnie był tym broniącym, dobrym broniącym. A że Such obserwował większości meczy Zawiercia w tym sezonie, to kto wie, może to Such jest odpowiedzialny za budowanie składu.  ::)

gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #208 dnia: Kwietnia 26, 2017, 12:08:25 pm »
No to trzeba zrobić Żukowskiego z Kędzierskiego. Niemożliwe? A od czego jest trener?

Tak na marginesie, jestem ciekaw co na temat Kędzierskiego będzie mówił w nowym sezonie Kadziewicz. W poprzednim bardzo go wychwalał, jako najbardziej utalentowanego i najlepiej rokującego polskiego rozgrywającego, który za niedługo powinien byc filarem reprezentacji. Ciekawe czy o Michale w pasiaku będzie miał takie samo zdanie  ;D

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #209 dnia: Kwietnia 26, 2017, 12:15:41 pm »
Tak na marginesie, jestem ciekaw co na temat Kędzierskiego będzie mówił w nowym sezonie Kadziewicz. W poprzednim bardzo go wychwalał, jako najbardziej utalentowanego i najlepiej rokującego polskiego rozgrywającego, który za niedługo powinien byc filarem reprezentacji. Ciekawe czy o Michale w pasiaku będzie miał takie samo zdanie  ;D
Myślę że jeśli jego forma i talent będzie iść w górę to Pan Kadziu zdania nie zmieni, w Resovie "bił" głównie przez AK wiadomo w rodaka łatwiej..., z Włochem  :) lub innym zagranicznym już sobie tak nie pozwoli  :D mam nadzieje.