Autor Wątek: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.  (Przeczytany 318078 razy)

Greg

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 214
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #220 dnia: Kwietnia 26, 2017, 14:02:03 pm »
Wszyscy się zbroją po zęby Tylko My potrafimy wypuścić Kontarskiego rok temu, kupujemy rekonwalescenta a teraz przychodzi Jarosz to nie jest atakujący dla drużyny która aspiracje na Mistrza Polski.

mumcio

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 681
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #221 dnia: Kwietnia 26, 2017, 14:11:19 pm »
no to Gdańsk ma nasze "młode perspektywiczne przyjęcie długo kontaktowe " Śliwka + Mika i nasz najlepszy środek Grzyb Pit

kilogram

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 84
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #222 dnia: Kwietnia 26, 2017, 14:19:35 pm »
no to Gdańsk ma nasze "młode perspektywiczne przyjęcie długo kontaktowe " Śliwka + Mika i nasz najlepszy środek Grzyb Pit

I mogę się założyć, że Anastasi zrobi z tego podium :) Jeszcze pewnie dołączy Wojtaszek.

"Jenia Grebennikov: W zeszłym sezonie mogłem przejść do Skry Bełchatów".

mmb

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 161
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #223 dnia: Kwietnia 26, 2017, 14:27:32 pm »
Wojtaszek i Włodarczyk to prędzej do Polibudy, coś tam jutro mają ogłaszać ;)

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #224 dnia: Kwietnia 26, 2017, 14:28:31 pm »
Mnie ten sezon nauczył pokory. Dlaczego mam nie pochwalić Berlina skoro oni mimo kiepskiej gry, graja w finale Bundesligi, w FF LM. Zdaje sobie sprawę jaka ścieżkę mieli. Ale Nas ograli. Grają bez gwiazd. Biorąc pod uwagę Nasz skład z tego sezonu i to co "ugralismy" w tym sezonie to mam dużo pokory. Myślę ze akurat z JW, Berlin by sobie poradził i brąz w PlusLidze miał, bez nazwisk takich które u Nas były.


I mogę się założyć, że Anastasi zrobi z tego podium :) Jeszcze pewnie dołączy Wojtaszek.


A u Nas skład Leman+Mozdoznek i np. Ivovic+Tibo to dla niektorych walka o środek tabeli ? Dla mnie ten sam poziom i to z przewaga dla Nas  :)

On jest Nasz, Resoviak  :D
https://twitter.com/Sonittaa_/status/857179071310114816
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 26, 2017, 15:20:31 pm wysłana przez tomi92 »

Timur

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 591
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #225 dnia: Kwietnia 26, 2017, 14:46:09 pm »
Pragnę przypomnieć, iż zaczęliśmy budowanie składu od Tibo. A to nie może być najlepszy gracz ligi w przyszłym roku?
"Środkiem nie wygrywa się meczu - LT"

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #226 dnia: Kwietnia 26, 2017, 15:00:45 pm »
Pragnę przypomnieć, iż zaczęliśmy budowanie składu od Tibo. A to nie może być najlepszy gracz ligi w przyszłym roku?
Bardzo możliwe jakoś mam wrażenie że technicznie ma największy potencjał w całej Naszej lidze.
Ogólnie mam taką hipotezę, ktoś kiedyś napisał na tym forum że Rozuier gra padake i moje pytanie czy to prawda? Bo mi się wydaję że Tibo w reprezentacji zagra na ataku i coś czuję że z tą myślą może grać w Resovii, a na skrzydłach Ivovic z Perrin ? Taka mnie myśl naszła :)

Timur

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 591
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #227 dnia: Kwietnia 26, 2017, 15:06:43 pm »
5 kwietnia wpadłem na taki sam pomysł :)
"Środkiem nie wygrywa się meczu - LT"

gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #228 dnia: Kwietnia 26, 2017, 15:07:39 pm »
Bardzo możliwe jakoś mam wrażenie że technicznie ma największy potencjał w całej Naszej lidze.
Ogólnie mam taką hipotezę, ktoś kiedyś napisał na tym forum że Rozuier gra padake i moje pytanie czy to prawda? Bo mi się wydaję że Tibo w reprezentacji zagra na ataku i coś czuję że z tą myślą może grać w Resovii, a na skrzydłach Ivovic z Perrin ? Taka mnie myśl naszła :)

Już raz ugięliśmy się i przestawiliśmy zawodnika na pozycję, na której grał w reprezentacji. Rozwaliło nam to całą koncepcję budowy zespołu i w sumie sezon, bo mógł się skończyć dużo lepiej.
Nigdy więcej.
Zresztą sam Rossard w wywiadzie powiedział, że może grać na obu pozycjach, ale w związku z takimi, a nie innymi warunkami fizycznymi, lepiej się czuje na przyjęciu.

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #229 dnia: Kwietnia 26, 2017, 15:16:27 pm »
Już raz ugięliśmy się i przestawiliśmy zawodnika na pozycję, na której grał w reprezentacji. Rozwaliło nam to całą koncepcję budowy zespołu i w sumie sezon, bo mógł się skończyć dużo lepiej.
Nigdy więcej.
Zresztą sam Rossard w wywiadzie powiedział, że może grać na obu pozycjach, ale w związku z takimi, a nie innymi warunkami fizycznymi, lepiej się czuje na przyjęciu.
Fakt, ale pytanie czy Tibo już wcześniej nie miał takich sygnałów od selekcjonera Francji że taka sytuacja może wystąpić, a Tibo dał sygnał w klubie, a klub zaczął tak budować drużynę biorąc pod uwagę Tibo na ataku. Wybrać gracza na atak z trójki Jochen, Tibo, Jarosz brzmi już lepiej szczególnie dla wszystkich którzy marudzą w kwestii tej pozycji :) oczywiście to spekulacje pewnie dużo fantazji :)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 26, 2017, 15:19:44 pm wysłana przez tomi92 »