Autor Wątek: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.  (Przeczytany 318138 razy)

harcerz

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 553
I tylko Sovia, Sovia z Rzeszowa!!!

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #231 dnia: Kwietnia 26, 2017, 15:24:22 pm »
http://www.assecoresovia.pl/pl/aktualnosci/wiadomosci/art2502,pieciu-siatkarzy-pozegnalo-sie-z-asseco-resovia.html#.WQCd4DEVzDc
Skoro klub informuje "hurtem" na głównej o pożegnaniach jednym newsem nie czekając dalej, to można założyć że reszta już zostaje ? Tichy, Fabian, Perrin :)
Marzenia  ::)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 26, 2017, 16:35:34 pm wysłana przez tomi92 »

Michał5

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 367
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #232 dnia: Kwietnia 26, 2017, 16:40:40 pm »
Ogólnie mam taką hipotezę, ktoś kiedyś napisał na tym forum że Rozuier gra padake i moje pytanie czy to prawda? Bo mi się wydaję że Tibo w reprezentacji zagra na ataku i coś czuję że z tą myślą może grać w Resovii, a na skrzydłach Ivovic z Perrin ? Taka mnie myśl naszła :)

W tej chwili Rouzier jest bez znaczenia, zakończył reprezentacyjną karierę :)

fidelix

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #233 dnia: Kwietnia 26, 2017, 16:48:17 pm »
Jak słyszę, że kolejni młodzi utalentowani podpisują kontrakty w całej plus lidze to złość mnie bierze okrutna. Szkoda, że zespół, który jak zapowiada prezes marzy o grze wychowankami tak łatwo ich spuszcza i się pozbywa. Świetnym przykładem jest Śliwka, który wracał do Rzeszowa jako wschodząca gwiazda a odchodził po roku praktycznie grzania ławy. Natomiast tak to już jest, że młodzi gracze przede wszystkim potrzebują szansy grania!! Muzaj tutaj świetnym przykładem. Dostał szansę i teraz jest numerem 1. Zresztą wielu zawodników jakoś w Rzeszowie nie mogło się odnaleźć aby po odejściu być gwiazdami w swoich zespołach.

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #234 dnia: Kwietnia 26, 2017, 17:06:33 pm »
Cytuj
Niby gramy o mistrza, a najważniejsze cechy naszego nowego nabytku na atak, to to że jest zdrowy i to że jest Polakiem.
A co tak pomniejszacie wartość Naszego atakującego? Ja też chciałbym zdrowego atakującego i oddającego wszystkie siły dla Resovii. Polubiłem tego Kubę, a umiejętności też mu nie brakuje. A i Tato Kuby zrobił się teraz milszy i chętnie Go posłucham jako komentatora.
Mam już po uszy tych Gwiazd, którzy ciągle leczą kontuzje.
Pewnie, że gramy o Mistrza, ale to nie znaczy, ze musimy znowu nakupić gwiazd.... wystarczy jedna a porządna gwiazda. A może po sezonie 2017/2018 narodzi się u nas nowa gwiazda, np. Kędzierski, a ma chłopak papiery i będę Mu kibicował z całych sił.

fidelix

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #235 dnia: Kwietnia 26, 2017, 17:26:22 pm »
Pewnie, że gramy o Mistrza, ale to nie znaczy, ze musimy znowu nakupić gwiazd.... wystarczy jedna a porządna gwiazda. A może po sezonie 2017/2018 narodzi się u nas nowa gwiazda, np. Kędzierski, a ma chłopak papiery i będę Mu kibicował z całych sił.

Właśnie o to chodzi. Dlaczego ciągle tylko ściągamy zawodników którzy gdzieś się wybili. Dlaczego nikt nie miałby wybić się w Resovii. Chociażby Kędzierski właśnie!! Może Masłowski, Lemański itd.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #236 dnia: Kwietnia 26, 2017, 17:30:55 pm »
Jak słyszę, że kolejni młodzi utalentowani podpisują kontrakty w całej plus lidze to złość mnie bierze okrutna. Szkoda, że zespół, który jak zapowiada prezes marzy o grze wychowankami tak łatwo ich spuszcza i się pozbywa. Świetnym przykładem jest Śliwka, który wracał do Rzeszowa jako wschodząca gwiazda a odchodził po roku praktycznie grzania ławy. Natomiast tak to już jest, że młodzi gracze przede wszystkim potrzebują szansy grania!! Muzaj tutaj świetnym przykładem. Dostał szansę i teraz jest numerem 1. Zresztą wielu zawodników jakoś w Rzeszowie nie mogło się odnaleźć aby po odejściu być gwiazdami w swoich zespołach.
O matko jedyna. Może oceniajmy zawodników, bez oderwania od całokształtu? Śliwka na dziś nie jest lepszym graczem, niż Tibo, Marko czy Perrin. Więc na dziś miejsca w Resovii by nie miał. Skoro tak, to niech idzie tam gdzie go widzą w składzie, pewnie na  lepszych graczy ich nie stać. A jak będzie na tyle dobry, iż wciągnie nosem wspomnianych graczy Resovii to można zastanowić się nad jego powrotem. Zeszły sezon w wykonaniu Olka był średni, dużo pracy przed nim. To że ktoś ma talent to nie oznacza, iż z urzędu miejsce mu się należy. Taki zawodowy sport jest.
Przyczepiła się do Resovii idea grania wychowankami i wraca od czasu do czasu. I co jakiś czas jakiś wychowanek dostaje szansę. I albo wykorzysta albo nie. Jakoś Dryja czy Maślak dali radę wygryźć bardziej utytułowanych kolegów. Śliwice się to nie udało, a miał za partnerów bardzo średnią ekipę z kryształowy Framcuzem i z  fochowanym Niko.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #237 dnia: Kwietnia 26, 2017, 18:14:35 pm »
Śliwice się to nie udało, a miał za partnerów bardzo średnią ekipę z kryształowy Framcuzem i z  fochowanym Niko.

Przed wszystkim to miał cudacznego trenera który zorientował się że Bułgarowi średnio chce się grać po pierwszym meczu finałowym
W końcu.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #238 dnia: Kwietnia 26, 2017, 18:21:49 pm »
Masłowski miał tego samego trenera.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #239 dnia: Kwietnia 26, 2017, 18:41:06 pm »
I gdyby nie kontuzja Wojtaszka to byśmy go widzieli na boisku rzadziej niż Śliwke.
W końcu.