Autor Wątek: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.  (Przeczytany 318022 razy)

Unge

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 118
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #290 dnia: Kwietnia 28, 2017, 13:51:25 pm »
Ktoś na twitterze napisał że Alek kończy karierę, ale nawet tego nie komentowałam, bo wydaje mi się że to niemożliwe, ja bym go widziała u nas na czwartego, myślę że to byłby dobry pomysł...
Najgorsze jest to, że wątpię, ze taka opcja wchodzi w grę... :( Tibo, Perrin już są, a niepotwierdzony Śliwka albo Marko... Słuchy krążą o Cebulju. Sytuacja się zagęszcza.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #291 dnia: Kwietnia 28, 2017, 13:55:46 pm »
Dobrze, że Gordon zostaje. Teraz tylko Marco, Tichy i....
Ktoś na twitterze napisał że Alek kończy karierę, ale nawet tego nie komentowałam, bo wydaje mi się że to niemożliwe, ja bym go widziała u nas na czwartego, myślę że to byłby dobry pomysł...
...Alek. On nie może zakończyć kariery w obcym klubie. To byłoby niewybaczalne!

Perrin ok ale Tichacka nie zdzierżę.

Cóż, każdy z nas żyje z jakimś problemem  ;D

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #292 dnia: Kwietnia 28, 2017, 14:01:14 pm »
Mam nadzieje że Alek kariery nie zakończył... ma ktoś więcej danych na ten temat?

Tak sobie myślę że ten katastrofalny sezon jest taki a nie inny bo jednak mieliśmy w składzie zawodników z charakterem, którzy w każdym meczu dają z siebie maksa maksów, Alek to wartość dodatnia, nie tylko pod względem sportowym, ale właśnie mentalnym, ktoś kto nie pozwala na granie "padaki"....

olka_ja

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 123
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #293 dnia: Kwietnia 28, 2017, 14:14:47 pm »
Mam nadzieje że Alek kariery nie zakończył... ma ktoś więcej danych na ten temat?

Tak sobie myślę że ten katastrofalny sezon jest taki a nie inny bo jednak mieliśmy w składzie zawodników z charakterem, którzy w każdym meczu dają z siebie maksa maksów, Alek to wartość dodatnia, nie tylko pod względem sportowym, ale właśnie mentalnym, ktoś kto nie pozwala na granie "padaki"....

Poszperałam trochę i wychodzi że ktoś głupią plotę puścił. Już od tych wszystkich transferowych plotek głowa boli, nie wiadomo w co wierzyć a w co nie...
"Nie ma miłości, jest Asseco Resovia"

mar!usz1000

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 303
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #294 dnia: Kwietnia 28, 2017, 15:25:37 pm »
Skąd info o Cebulju? Jak ktoś gdzieś tak słyszał to w porządku, ale mam wrażenie, że to się po prostu wzięło z postu z życzeniami transferowymi.

Warszawa przecież będzie miała większy budżet i to raczej sporo większy. Mając to na uwadze pisałem o tym, że może być ciężka walka nawet o miejsce w półfinale. Ciekawe jeszcze co zrobi Gdańsk bo zapowiedzi były huczne tylko czy starczy kasy skoro na Drzyzgę ich nie było stać.

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #295 dnia: Kwietnia 28, 2017, 16:50:44 pm »
Tak sobie myślę że ten katastrofalny sezon jest taki a nie inny bo jednak mieliśmy w składzie zawodników z charakterem, którzy w każdym meczu dają z siebie maksa maksów, Alek to wartość dodatnia, nie tylko pod względem sportowym, ale właśnie mentalnym, ktoś kto nie pozwala na granie "padaki"....
W sensie  "a nie inny bo jednak NIE mieliśmy w składzie zawodników z charakterem" ?. Bo też tak myślę, nie twierdzę że z Alkiem byłby finał, ale np. lania z Łodzi czy w LM po prostu mentalnie taki facet robi wszystko żeby wracać na tarczy jeśli nie może wygrać.

Ogólnie liczę że zawodnicy którzy przedłużyli kontrakty jak Perrin czy mam nadzieję Marko, pokażą charakter Alka, ponieważ mimo tej nagonki na Resovie w mediach, zrobienia z Nas "tych" najgorszych, braku możliwości gry w LM, podjęli decyzję że mają tu coś do udowodnienia to bardzo doceniam, bo bałem się że w związku w/w faktami cały zespół się rozleci i nikt z obecnych nie będzie chciał grać pod szyldem Resovii.

Skąd info o Cebulju? Jak ktoś gdzieś tak słyszał to w porządku, ale mam wrażenie, że to się po prostu wzięło z postu z życzeniami transferowymi.
Też właśnie mi się wydaję że sami sobie wkręciliśmy tego zawodnika. Chociaż miło by było  :)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 28, 2017, 16:54:37 pm wysłana przez tomi92 »

cytrynowy

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 44
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #296 dnia: Kwietnia 28, 2017, 17:08:31 pm »
Skąd info o Cebulju? Jak ktoś gdzieś tak słyszał to w porządku, ale mam wrażenie, że to się po prostu wzięło z postu z życzeniami transferowymi.]

Stąd:

Na przyjęciu Rossard Ivovic, Perrin do tego Sander lub Conte,  Cebulij lub Kurek i mamy więcej opcji z zagranicznymi
Na środku Mozdzonek,Dryja,Lemański   Bohme, lub np David Lee
Rozegranie : Kędzierski, Drzyzga bo nie znajdą lepszego raczej i czekają na okazję,
Atak- Schops, Jarosz
Libero; Masłowski, Popiwczak fajnie by wyglądał

Trener : Berutto lub Stojczew , dobry trener to klucz do sukcesu co pokazała Zaksa mając solidnych zawodników bez gwiazd

Mrzonka.

kilogram

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 84
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #297 dnia: Kwietnia 28, 2017, 17:32:02 pm »
Nowakowski na konferencji powiedział, że wybrał Lotos ze względu na trenera Anastasiego :D

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #298 dnia: Kwietnia 28, 2017, 17:50:38 pm »
Osobiście Wojtaszek jest mi obojętny, natomiast mam nadzieję, że odejdzie Fabian i nie będę zmuszony oglądać jego zmanierowanego lica.
Lewy21, to jest nas dwóch ;)
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

Gege

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 78
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #299 dnia: Kwietnia 28, 2017, 18:03:39 pm »
Napewno jest na tym forum osoba co jest blisko klubu  ;) ;) i wie kto brdzie grac w przyszłym sezonie u Nas. co roku był ktoś kto trafnie wytypował skład na nastepny sezon. Wiec kto coś wie Pisać.........