Autor Wątek: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.  (Przeczytany 318056 razy)

Lewy21

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #360 dnia: Kwietnia 30, 2017, 11:06:48 am »
Jak to co? Przecież Kowal jest w stanie zepsuć każdego zawodnika, a inny trener jest w stanie zrobić świetnego grajka z nołnejma.
Cały sezon poświęciłeś na nap... w Kowala, bo tylko on był przyczyną wszelkiego zła. Tego, co się działo w innych miejscach nie dostrzegałeś. Kpiny, słowa oburzenia, gdy ktoś próbował zwrócić uwagę na inne zjawiska - to Wasz (Stronnictwa Antykowalowego) horyzont.

Dla ścisłości to nie cały sezon, tylko dwa, a nawet więcej. Czy miałem rację? Ostatnie dwa sezony zweryfikowały Pana Kowala. Jeszcze żeby doprecyzować, to nie nap.... w jego "warsztat" trenerski, tylko w to jak traktuje zawodników. Zresztą Ty wiesz więcej niż całe forum razem wzięte więc wiesz też o tym co się działo w szatni przed meczem ze Skrą w Łodzi i to chyba jest najlepsze podsumowanie postępowania Pana Andrzeja w stosunku do swoich podopiecznych.


Wracając do wątku, to bardzo mnie ciekawi kto tak naprawdę jest w naszym zasięgu? Podczas audycji w Radio Centrum padło stwierdzenie, że budżet będzie niższy, ale nie było (bądź to ja nie doslyszalem) doprecyzowane o ile mniej tych pieniędzy będzie.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 30, 2017, 11:32:02 am wysłana przez Lewy21 »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #361 dnia: Kwietnia 30, 2017, 11:41:44 am »
Harcerz.
Nie bądźmy tacy drażliwi.  :)
Ja i tak Was lubię. Lewego też (choć nudziarz był z niego niemożebny).
-------------------------------------
Lewy, jest takie powiedzenie: "Dłużej klasztora niż przeora". Warto myśleć o "klasztorze". "Przeora" to samo życie zweryfikuje, jak każdego z nas. Jeśli zakręcisz się na punkcie przeora, to możesz zawalić cały klasztor. Trochę opamiętania. Warto brać ludzi takimi, jakimi są: z ich zaletami i wadami.
Nie, to nie Ty "zawaliłeś klasztor". Ty jedynie przyczyniłeś się do złej atmosfery wokół "klasztoru".
I nie chodzi mi o "propagandę sukcesu". Chodzi jedynie o pewien umiar. Granica pomiędzy krytyką a nagonką jest możliwa do ustalenia.
Pewna instytucja w naszym państwie "była zła", a teraz "jest dobra". Nie dało się porozmawiać z ludźmi, dla których "była zła", bo byli tak zafiksowani na punkcie swojej oceny, że nic do nich nie docierało. Teraz ta instytucja jest już "dobra" i ma tylko jedną wadę: nie działa. Zafiksowani osiągnęli swój skutek. Zabrakło im tylko wyobraźni.
Resovia będzie działać. Odrobinę skromniej, ale będzie działać, więc nie narzekaj, że "trochę lipa". Przecież "lepiej z Depowskim i bez Kowala" niż "z Ivoviciem i Kowalem".
Dlaczego łączę "jedno z drugim"? Zapytaj się Górala, bo to on się zdenerwował na "atmosferę wokół Resovii". Się mu trochę nie dziwię: facet wykłada grubą kasę, a tu nieustanny (od 2 lat) smród i niezadowolenie.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #362 dnia: Kwietnia 30, 2017, 11:43:49 am »
Lewy, słyszałem że budżet będzie mniejszy o 135 zł i 50 gr, czy ta informacja wystarczy ::) :D

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #363 dnia: Kwietnia 30, 2017, 12:26:06 pm »
Może Pan Matijasevic podbija cene Marko ? w negocjacjach z Resovią ? W końcu napisał że "w przyszłym roku" a nie sezonie. Nie skłamał a cena urośnie ::)
Cytuj
Marko ivovic will change continent next year

Tak tylko sobie marzę  :P haha
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 30, 2017, 12:28:28 pm wysłana przez tomi92 »

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #364 dnia: Kwietnia 30, 2017, 12:29:32 pm »
Łoloboga!!!

"Dłużej klasztora niż przeora" bo "przeora życie zweryfikuje" po czym... "klasztor się zawalił" bo... "życie zweryfikowało przeora"...
A nie... sorry, to "zła atmosfera wokół klasztoru", spowodowana "nagonką" takich ludzi jak Lewy doprowadziła do "zawalenia klasztoru"...
A tak w ogóle to "klasztor" nie jest chyba "zawalony" a jedynie ktoś inny będzie "przeorem" i inni będą "zakonnicy". Mogli by być lepsi, ale znów... "zła atmosfera wokół klasztoru", spowodowana "nagonką" takich ludzi jak Lewy doprowadziła do tego, że będą jednak słabsi... Tak jak dwa lata temu "zła atmosfera wokół klasztoru" spowodowała, że jeden z "zakonników" o nazwisku Ivovic odszedł do Biełgorodu... Bo chyba takie i wtedy, i dziś były powody?

-------------------------------------------------
Przy okazji, bo spekulacje transferowe niespecjalnie mnie ekscytują...
Dziękuję wszystkim zawodnikom, którzy występowali w tym sezonie w barwach Resovii. Część z nich zmienia klub... Życie. Każdy (i klub, i zawodnicy) wybiera najlepszą dla siebie opcję.
Taka mi tylko tylko refleksja do głowy przyszła: jeszcze (chyba) żaden zawodnik nie powracał drugi raz do naszego klubu. I chciałbym, żeby tak pozostało na zawsze...

« Ostatnia zmiana: Kwietnia 30, 2017, 12:32:20 pm wysłana przez wog »

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #365 dnia: Kwietnia 30, 2017, 12:44:28 pm »
Rozgrywa ten Matijasevic naszych nieudaczników jak chce, żenująco to wygląda.
No trudno, teraz Depowski na 4 i pewnie jakiś wyrobnik z Berlina na rotacje... Szkoda że nikt nie wpadł na pomysł żeby powalczyć o Włodarczyka
W końcu.

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #366 dnia: Kwietnia 30, 2017, 12:50:17 pm »
Rozgrywa ten Matijasevic naszych nieudaczników jak chce, żenująco to wygląda.
No trudno, teraz Depowski na 4 i pewnie jakiś wyrobnik z Berlina na rotacje... Szkoda że nikt nie wpadł na pomysł żeby powalczyć o Włodarczyka
Myślę że koledzy Wojtka pomogli by mu w podjęciu decyzji w kwestii negocjacji z Rzeszowem, towarzystwo Wrona, Kłos nie przepada za stolicą podkarpacia  :) może nawet taki pomysł Naszych włodarzy był :)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #367 dnia: Kwietnia 30, 2017, 13:14:39 pm »


Cytat: repres1

Krytykuję podejście Abdulla, który z odejścia Ivovicia wyciąga odwrotne wnioski niż powinno się wyciągać.

Gadali, gadali i się nie dogadali. Życie sportowe toczy się dalej.
To że ktoś odchodzi normalna rzecz w ten dyscyplinie. Szkoda, iż się nie udało. To że Marko nie było w pierwszej piątce do odstrzału oznaczało, iż miał miejsce w nowej drużynie.

A kto przyjdzie? Pewnie prezes z trenerem wiedzą. Reszta to spekulacje. Zresztą jest to obojętne, bo i tak pierwszą parę przyjmujących mamy. To Rossard i Perrin. A kto będzie stał w kwadracie to jest już wszystko jedno.

Można nawet pomyśleć, aby ściągnąć do Polski zawodnika o nazwisku Szerszeń :) teraz może jeszcze to nazwisko nic nie mówi, ale za parę lat będzie o nim głośno. Choć z drugiej strony gwiazdę amerykańską na dorobku już przerabialiśmy.

Lewy21

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #368 dnia: Kwietnia 30, 2017, 13:16:38 pm »
Lewy, jest takie powiedzenie: "Dłużej klasztora niż przeora". Warto myśleć o "klasztorze". "Przeora" to samo życie zweryfikuje, jak każdego z nas. Jeśli zakręcisz się na punkcie przeora, to możesz zawalić cały klasztor. Trochę opamiętania. Warto brać ludzi takimi, jakimi są: z ich zaletami i wadami.
Nie, to nie Ty "zawaliłeś klasztor". Ty jedynie przyczyniłeś się do złej atmosfery wokół "klasztoru".
I nie chodzi mi o "propagandę sukcesu". Chodzi jedynie o pewien umiar. Granica pomiędzy krytyką a nagonką jest możliwa do ustalenia.
Pewna instytucja w naszym państwie "była zła", a teraz "jest dobra". Nie dało się porozmawiać z ludźmi, dla których "była zła", bo byli tak zafiksowani na punkcie swojej oceny, że nic do nich nie docierało. Teraz ta instytucja jest już "dobra" i ma tylko jedną wadę: nie działa. Zafiksowani osiągnęli swój skutek. Zabrakło im tylko wyobraźni.
Resovia będzie działać. Odrobinę skromniej, ale będzie działać, więc nie narzekaj, że "trochę lipa". Przecież "lepiej z Depowskim i bez Kowala" niż "z Ivoviciem i Kowalem".
Dlaczego łączę "jedno z drugim"? Zapytaj się Górala, bo to on się zdenerwował na "atmosferę wokół Resovii". Się mu trochę nie dziwię: facet wykłada grubą kasę, a tu nieustanny (od 2 lat) smród i niezadowolenie.


Mam rozumieć, że ta cała zła "atmosfera wokół Asseco Resovi" spowodowana jest bezpodstawną krytyką Pana Kowala ?
 
To, że Resovia będzie działać to oczywiste i jak dla mnie to faktycznie "lepiej z Depowskim i bez Pana Kowala" niż z "Ivoviciem i Panem Kowalem", natomiast zaczyna to wyglądać, że odejście dotychczasowego trenera spowodowało spadek budżetu?

Pan Góral się zdenerwował na "atmosferę wokół Resovii"? Coś mi się wydaje, że Pan Adam to zbyt wytrawny biznesmen, żeby się miał w tym przypadku kierować emocjami!

Lewy21

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #369 dnia: Kwietnia 30, 2017, 13:27:11 pm »
Lewy, słyszałem że budżet będzie mniejszy o 135 zł i 50 gr, czy ta informacja wystarczy ::) :D

Też to słyszałem.