Autor Wątek: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.  (Przeczytany 318033 razy)

Gandalf11

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #410 dnia: Maja 01, 2017, 22:42:30 pm »
Jak ma przyjść Dejan Vincic to już lepiej z Drzyzgą zostańmy przynajmniej Polak

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #411 dnia: Maja 02, 2017, 00:00:05 am »
Co Wy chcecie od Kędziora? Przecież to najzdolniejszy rozgrywający młodego pokolenia.

I dla tego do reprezentacji został powołany Komenda.

Dla zawodnika z charakterystyką Alka niestety nie ma miejsca(chyba że Tichy zagra na pl licencji), trzeba kogoś kto potrafi przyjmować.

W końcu.

fame1666

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 71
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #412 dnia: Maja 02, 2017, 00:09:49 am »
"Co Wy chcecie od Kędziora? Przecież to najzdolniejszy rozgrywający młodego pokolenia."

Chyba Cię poniosło z tym najzdolniejszym. Resovia nic z takimi rozgrywającymi w składzie nie ugra, wspomnicie moje słowa. Znowu będą męczarnie. Na tej pozycji nie powinno się oszczędzać.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #413 dnia: Maja 02, 2017, 00:15:28 am »
Dało się coś ugrać z kulawym Fabię, to pewnie i z Kędzierskim się da.
W końcu.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #414 dnia: Maja 02, 2017, 00:24:50 am »
Czy to tak trudno się pogodzić z faktem, że nie będziemy już wygrywać wielkością nazwisk? Wygrywać będziemy (jeśli będziemy) dobrą grą, a wielkie nazwiska będą w Resovii, jeśli zrobimy je z mniejszych nazwisk.
Kupowanie się skończyło, więc nie ma innego wyjścia jak wziąć się do mądrej, rzetelnej pracy.
Mamy kilku dość młodych, wielce obiecujących zawodników. Mamy też zawodników doświadczonych. Czyli mamy wszystkich, których potrzeba, żeby móc osiągnąć wszystko. Czy osiągniemy?
O większy obciach jak mecze finałowe 15/16 czy mecz półfinałowy w Łodzi trzeba się bardzo starać, więc w czym Wy widzicie problem? W zajęciu 5. miejsca? Jeśli przegramy po walce, trzeba sobie powiedzieć "Trudno" i coś poprawić w kolejnym sezonie.
Ja już kilkakrotnie przeżyłem mistrzostwo Polski. Przeżyłem fajny turniej F4 LM w Berlinie. Czyli w siatkówce przeżyłem prawie wszystko. Na wygranie LM się nie zanosi, bo nie mamy i nie będziemy mieć takich ambicji. Nikt nie zabroni nam wygrać, ale... tylko dobra praca i mnóstwo szczęścia może takie zwycięstwo przynieść.
Chcę mieć w drużynie fajnych chłopaków, którzy wreszcie będą grać dla kibiców, a nie dla Adama Górala. Nie wymagam chyba wiele?
Teraz wolę zwycięstwo w PCEV czy nawet CC niż liczenie na fart w drodze do F4 LM.
Jeśli mamy zredukować swoje oczekiwania, bo "na więcej nas nie stać", to warto je zredukować i przestać narzekać na "słaby skład".
Jeśli zapełnimy nową, siedmiotysięczną halę i każdy z nas zapłaci po 2000 zł za karnet (14.000.000 zł), to będziemy mogli wymagać od zarządu zatrudnienia Leona. Dopóki to nie nastąpi, trza się cieszyć tymi, których nam zatrudnią. Szału ni ma, ale nie jest źle.
Alek? Dopóki może skakać, jego miejsce zawsze(!) będzie w Resovii. A jak nie będzie mógł skakać, to nawet niech zostanie drugim libero i też się przyda. Przekonałem się, że są ludzie, którzy... wystarczy, że są.
-----------------------------------------
Czy Wy oglądaliście Fabiana przez ostatnie 2 sezony? I co widzieliście?
Żaden racjonalny powód nie przemawia za tym, że Kędzierski zagra gorzej.
Komenda w reprezentacji? Owszem. Piechocki też w niej jest. To może jego zatrudnimy zamiast Masłowskiego?
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

PPP111

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #415 dnia: Maja 02, 2017, 07:38:07 am »
No szacun że grał Achrem tyle lat u Nas i dawal radę a!e nie ma sensu życia przeszłością było minęło po co wracać do tego. Może jeszcze Lotman ma wrócić? Też tak gadacie farmazony że dobrze by było jakby wrócl. Otóż nie było by fajnie Resovia to nie jest sanatorium by się odbudowywać. Gość w Halkbanku był nikim. Szkoda że macie klapki na oczach i nie widzicie tego. I co z tego że jest Resoviakiem? Jest takim Resoviakiem że nie chciał wschodzić z ceny mimo i sportowo prezentował się bardzo przeciętne taki oto Resoviak i w Turcji każdy widzi jak jest chyba że Wy serio myślicie że on tam jest gwiazdą ligi xD i dlaczego nie ma sensu porównywać go do Veresa? Idealne porównanie, sportowo słabizna, o wątpliwym zdrowiu jadacymi na nazwisku.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #416 dnia: Maja 02, 2017, 08:11:40 am »
Ani nie potępiam klubu, że rok temu "nie chciał podejść z ceną", ani nie potępiam Alka, że nie chciał "zejść z ceny". I klub wiele zawdzięcza Alkowi, i Alek wiele zawdzięcza Resovii. Coś sobie tam było, ale to nie musi się powtórzyć.
Nie śledziłem ligi tureckiej, więc jestem w stanie uwierzyć, że Alkowi nie szło. Nie szło mu także w Resovii rok wcześniej. Tylko że to nic nie znaczy.
Jestem przeciwny, żeby zawodnicy byli traktowani jak zużyte kapcie.
"Liczy się tylko wynik"? Jeśli takie będziemy mieli podejście, to nie dziwmy się, że dla zawodnika będzie się "liczyć tylko wysokość kontraktu" i całkowicie zapomnijmy o resztkach takich zjawisk, jak wierność i oddanie barwom klubowym.
Dla mnie przestał liczyć się tylko wynik. Dobrych wyników przeżyłem już sporo, a na ten, którego jeszcze nie przeżyłem, nie mam wielkich szans. Liczy się czas spędzony w fajnym towarzystwie. Wolę 5. miejsce z Alkiem niż 4. z kolejnym wędrowniczkiem.
Nawet nie chce mi się pamiętać, kto grał u nas w sezonie 15/16. Nie będzie mi się chciało pamiętać, kto grał u nas w ubiegłym sezonie. Natomiast doskonale pamiętam i będę pamiętał wielu zawodników z lat "niemedalowych". Wtedy też były wielkie mecze, wtedy też były wielkie emocje. Było fajnie. I tego "fajnie" warto się nauczyć od nowa.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #417 dnia: Maja 02, 2017, 09:22:01 am »
Ani nie potępiam klubu, że rok temu "nie chciał podejść z ceną", ani nie potępiam Alka, że nie chciał "zejść z ceny". I klub wiele zawdzięcza Alkowi, i Alek wiele zawdzięcza Resovii. Coś sobie tam było, ale to nie musi się powtórzyć.
Nie śledziłem ligi tureckiej, więc jestem w stanie uwierzyć, że Alkowi nie szło. Nie szło mu także w Resovii rok wcześniej. Tylko że to nic nie znaczy.
Jestem przeciwny, żeby zawodnicy byli traktowani jak zużyte kapcie.
"Liczy się tylko wynik"? Jeśli takie będziemy mieli podejście, to nie dziwmy się, że dla zawodnika będzie się "liczyć tylko wysokość kontraktu" i całkowicie zapomnijmy o resztkach takich zjawisk, jak wierność i oddanie barwom klubowym.
Dla mnie przestał liczyć się tylko wynik. Dobrych wyników przeżyłem już sporo, a na ten, którego jeszcze nie przeżyłem, nie mam wielkich szans. Liczy się czas spędzony w fajnym towarzystwie. Wolę 5. miejsce z Alkiem niż 4. z kolejnym wędrowniczkiem.
Nawet nie chce mi się pamiętać, kto grał u nas w sezonie 15/16. Nie będzie mi się chciało pamiętać, kto grał u nas w ubiegłym sezonie. Natomiast doskonale pamiętam i będę pamiętał wielu zawodników z lat "niemedalowych". Wtedy też były wielkie mecze, wtedy też były wielkie emocje. Było fajnie. I tego "fajnie" warto się nauczyć od nowa.

Brawo Leszku, trafiłeś w punkt. Nic tylko się podpisać. :)

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #418 dnia: Maja 02, 2017, 11:06:44 am »
No szacun że grał Achrem tyle lat u Nas i dawal radę a!e nie ma sensu życia przeszłością było minęło po co wracać do tego. Może jeszcze Lotman ma wrócić? Też tak gadacie farmazony że dobrze by było jakby wrócl. Otóż nie było by fajnie Resovia to nie jest sanatorium by się odbudowywać. Gość w Halkbanku był nikim. Szkoda że macie klapki na oczach i nie widzicie tego. I co z tego że jest Resoviakiem? Jest takim Resoviakiem że nie chciał wschodzić z ceny mimo i sportowo prezentował się bardzo przeciętne taki oto Resoviak i w Turcji każdy widzi jak jest chyba że Wy serio myślicie że on tam jest gwiazdą ligi xD i dlaczego nie ma sensu porównywać go do Veresa? Idealne porównanie, sportowo słabizna, o wątpliwym zdrowiu jadacymi na nazwisku.

Achrem nie grał głównie ze względu na dopuszczalną ilość obcokrajowców, na jedno miejsce w składzie (to Alkowe) przypadał Kooy, Fonteles i Achrem, bo na drugim przyjęciu grał niezły Subasi, a z obrokrajowców grali jeszcze Vincic + Miljkovic - którzy nie mieli konkurencji na swoich pozycjach.
Dodatkowo zmiana trenera też osłabiła miejsce Alka w zespole.

Warto dodać że oprócz Achrema, grzeję ławę Mistrz Olimpijski z 2016, Fonteles.
« Ostatnia zmiana: Maja 02, 2017, 11:13:59 am wysłana przez biperion »

Dail

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #419 dnia: Maja 02, 2017, 13:51:24 pm »
Niby nie ma oficjalnych informacji ale mam wrażenie ,że Skra będzie zainteresowana Michałem Filipem jako drugim atakującym czy mamy z nim jeszcze jakąś umowę ?