Autor Wątek: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.  (Przeczytany 318081 razy)

Maxel10

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 394
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #420 dnia: Maja 02, 2017, 14:37:10 pm »
Michał Filip raczej w Czarnych Radom.
Cytuj
. Kolejnym zawodnikiem Cerradu Czarnych Radom zostanie też Michał Filip, który jak informowaliśmy, opuścił klub z Warszawy.
« Ostatnia zmiana: Maja 02, 2017, 14:45:04 pm wysłana przez Maxel10 »

Rudolf

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 249
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #421 dnia: Maja 02, 2017, 14:42:53 pm »
No to Czarni będą mieć dwóch Resoviaków na ataku, a my... Jakuba Jarosza  ::)

PPP111

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #422 dnia: Maja 02, 2017, 14:49:03 pm »
Achrem nie grał głównie ze względu na dopuszczalną ilość obcokrajowców, na jedno miejsce w składzie (to Alkowe) przypadał Kooy, Fonteles i Achrem, bo na drugim przyjęciu grał niezły Subasi, a z obrokrajowców grali jeszcze Vincic + Miljkovic - którzy nie mieli konkurencji na swoich pozycjach.
Dodatkowo zmiana trenera też osłabiła miejsce Alka w zespole.

Warto dodać że oprócz Achrema, grzeję ławę Mistrz Olimpijski z 2016, Fonteles.

No niesamowite rzeczy piszesz jakbym nie widział o limitach i innych tego typu. Przecież za Placiego Achrem też był olewany, ile grał jak Fonteles miał kontuzję, później Kooy też miał przerwę no ile grał Alek? Po prostu poznali sie na nim że nic nie może już dać i ja się im nie dziwię trafił on tam tylko ze względu na Matijasevica najlepszego managera i wciska wszystko jak leci. Achrem nie łapie się nawet do kadry meczowej, ludzie do kadry meczowej!!! Kompromitacja po całości. A co do Matijasevica niech tylko świadczy to że Schimitta wcisnął Japończykom, życzę Schmittowi wszystkiego dobrego ale przy jego zdrowiu to straszna niewiadoma więc widzicie ile znaczy manager w dzisiejszych czasach.

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 848
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #423 dnia: Maja 02, 2017, 15:04:01 pm »
No niesamowite rzeczy piszesz jakbym nie widział o limitach i innych tego typu. Przecież za Placiego Achrem też był olewany, ile grał jak Fonteles miał kontuzję, później Kooy też miał przerwę no ile grał Alek? Po prostu poznali sie na nim że nic nie może już dać i ja się im nie dziwię trafił on tam tylko ze względu na Matijasevica najlepszego managera i wciska wszystko jak leci. Achrem nie łapie się nawet do kadry meczowej, ludzie do kadry meczowej!!! Kompromitacja po całości. A co do Matijasevica niech tylko świadczy to że Schimitta wcisnął Japończykom, życzę Schmittowi wszystkiego dobrego ale przy jego zdrowiu to straszna niewiadoma więc widzicie ile znaczy manager w dzisiejszych czasach.

PPP111, Ty chyba cały czas nie rozumiesz, dlaczego ludzie na tym forum darzą Alka szacunkiem, bez względu na formę sportową, jaką prezentuje. I dlaczego denerwują ich Twoje posty, w których mieszasz go z błotem "siatkarskiego kaleki", bo przeklaskał sezon w kwadracie w Halkbanku. Kilku forumowiczów próbowało Ci wyjaśnić, że Alek to coś więcej niż "kontrakt", ale Ty dalej swoje.

jasio p

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 282
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #424 dnia: Maja 02, 2017, 15:12:38 pm »
"....  doskonale pamiętam i będę pamiętał wielu zawodników z lat "niemedalowych". Wtedy też były wielkie mecze, wtedy też były wielkie emocje. Było fajnie. I tego "fajnie" warto się nauczyć od nowa."

! ! !  - D O K Ł A D N I E - ! ! !
Lechu - ja też sporo pamiętam ...
I to nie tylko mecze ale i np. piwko z Lukasem, Józkiem czy Gerymem ;-)
Czy kibicowanie przed TV w Irishu pamiętnego meczu z Olsztynem o wejście do strefy medalowej. Jakże gorzko smakowało wtedy wszystko ... :-(
A z nowszych czasów np oczekiwanie na Drużynę wracającą z Kędzierzyna ze złotem i dość spontaniczne świętowanie Mistrzostwa razem z Nimi w środku nocy na rynku ... :-)
« Ostatnia zmiana: Maja 02, 2017, 15:56:50 pm wysłana przez jasio p »

PPP111

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #425 dnia: Maja 02, 2017, 15:27:27 pm »
Ale to doskonale rozumiem! Ale nie ma sensu żyć przeszłością i mówić że wróci i będzie sie odbudowywał itp. Bez sensu. To co było jest juz zapisane na kartach historii tego nikt nie wymaże i nikt nie zapomni ale trzeba patrzeć w przyszłość a nie ciągle wracać do tego co było. Tak spoko że oddawali serce dla Resovii ale jak mówie było mineło. Życie nie lubi próżni.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #426 dnia: Maja 02, 2017, 16:59:20 pm »
Ale to doskonale rozumiem! Ale nie ma sensu żyć przeszłością i mówić że wróci i będzie sie odbudowywał itp. Bez sensu. To co było jest juz zapisane na kartach historii tego nikt nie wymaże i nikt nie zapomni ale trzeba patrzeć w przyszłość a nie ciągle wracać do tego co było. Tak spoko że oddawali serce dla Resovii ale jak mówie było mineło. Życie nie lubi próżni.

Pytam się co minęło. Legenda Alka/! Dla takich, jak Ty może. Dla nas Kibiców nigdy. Wiesz co to legenda drużyny? To coś więcej niż zawodnik. Legendą  nowożytnej Resovii  są Alek, Igła i Heniu. Reszta to zawodnicy mniej lub bardziej zasłużeni dla Resovii.

Unge

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 118
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #427 dnia: Maja 02, 2017, 17:19:06 pm »
Pytam się co minęło. Legenda Alka/! Dla takich, jak Ty może. Dla nas Kibiców nigdy. Wiesz co to legenda drużyny? To coś więcej niż zawodnik. Legendą  nowożytnej Resovii  są Alek, Igła i Heniu. Reszta to zawodnicy mniej lub bardziej zasłużeni dla Resovii.
Nie ma o czym gadać! Numer "7" czeka na tylko jednego zawodnika! Nawet mi się nie chce przekonywać tego Pana, że miejsce dla Alka w Resovii jest zawsze. Oczywista oczywistość.

http://siatka.org/pokaz/transferowa-ofensywa-cerradu-czarnych-radom/
Uff na szczęście Vincić nie u nas... szkoda Filipa.

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #428 dnia: Maja 02, 2017, 19:54:01 pm »
Achrem nie łapie się nawet do kadry meczowej, ludzie do kadry meczowej!!! Kompromitacja po całości.

Nie łapie się przez limity, akurat powiedzmy sobie szczerze nie przegrywa z jakimiś pionkami, a po prostu przegrywa rywalizacje z niezłym Kooyem i mistrzem olimpijskim z zeszłego roku, nie przegrywa rywalizacji z jakimiś anonimami. Warto dodać że kilka niezłych meczów rozegrał (np. z Biełgorodem), a o trenerach i ich wyborach do pierwszego składu, niech świadczy fakt urwania w dwóch meczach LM jednego seta(!) Knackowi... a także przewalenie ostatnio 3:1 z przeciętniackim Arkasem.
Trzeba mieć naprawdę klapki na oczach i nie rozumieć tego jak buduje się drużynę w profesjonalnym sporcie, aby nie widzieć w kadrze Alka, trzeba właśnie patrzeć totalnie dwuwymiarowo i robić zbieraninę, a nie drużynę

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #429 dnia: Maja 02, 2017, 20:39:49 pm »
A z nowszych czasów np oczekiwanie na Drużynę wracającą z Kędzierzyna ze złotem i dość spontaniczne świętowanie Mistrzostwa razem z Nimi w środku nocy na rynku ... :-)
Byłem wtedy na kolacji w Kędzierzynie, po wygranym finale (zawodnicy mieli osobną salkę) i wiem, że to właśnie Alek, jak tylko dowiedział się, że kibice są na rzeszowskim Rynku, zarządził "Jedziemy na Rynek!". No i autobus z Kędzierzyna pojechał prosto na Rynek. Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie takie gesty liczą się bardziej niż cokolwiek innego.
Przypomnę tylko, że na przedwyjazdowy trening przyszło wtedy ze 3,5 tys. kibiców.
Dobra, zdradzę pewien szczegół, który opowiedziała mi osoba bardzo bliska Alkowi: W domu, po tym treningu chodził nerwowo, aż powiedział do żony: "My musimy to wygrać. Musimy to wygrać dla tych ludzi!".
Myślę, że szanse Alka na grę w Resovii w nadchodzącym sezonie są niewielkie. Nie wiem, czy ktokolwiek rozważał taki pomysł.  Ale gdyby tak się stało, byłoby świetnie.
Trochę się zmęczyłem sztywniakami. Może dlatego nie należę do biadolących na Kędziora czy Jarosza. O Alku nie wspominając.
Zawsze wolałem z mądrym zgubić niż z tym z innej kategorii znaleźć.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.