Autor Wątek: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.  (Przeczytany 318464 razy)

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #440 dnia: Maja 03, 2017, 12:45:10 pm »
Nic nowego

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #441 dnia: Maja 03, 2017, 13:47:14 pm »
http://rzeszow-news.pl/asseco-resovia-oslabiona-klubu-odchodzi-marko-ivovic/
Resovia nie potwierdziła oficjalnie. Jeżeli to prawda, że odchodzi to poszło chyba o .... pieniądze. Marco był dla mnie wzorem w nawiązywaniu łączności z kibicami, wzorem waleczności i chciałbym, żeby pozostał, ale widocznie to nie wszystko, a kasa ... ponad wszystko.
Tak samo Klub nie potwierdził przyjścia Depowskiego, wszystko  podobno, ma być itp. Uważam, że jednym z przyjmujących powinien być Polak i mieć predyspozycje do zastąpienia libero. Chyba bardziej widziałbym Śliwkę na przyjęciu, ale On musi się ogrywać, a Perrin i Rossard to chyba podstawowi przyjmujący.
A w ogóle martwi mnie ta wymiana 1/2 składu personalnego. Trzeba najbliższy sezon poświęcić zgrywaniu się i tak co roku zgrywamy się. No dobrze, będziemy walczyć o czwórkę i niech tak zostanie. Żeby było jasne, karnet na przyszły sezon ... rezerwuję.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #442 dnia: Maja 03, 2017, 14:13:35 pm »
Perrin i Rossard to chyba podstawowi przyjmujący.
.[/b]

Nie sądze, skoro były prowadzone zaawansowane rozmowy z Ivovicem, który kontrakt miał jeden z najwyższych w zespole, to znaczy że należy się spodziewać jeszcze jednego skrzydłowego na dobrym poziomie.
W końcu.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #443 dnia: Maja 03, 2017, 15:06:53 pm »
Koniecznością "zgrywania się" nie radzę się martwić. Trudno powiedzieć, żeby w minionym sezonie jakiś nasz zawodnik był zgrany z innym zawodnikiem. Fabian z Możdżonkiem zagrał ze 2 dobre akcje przez cały. Z Lemańskim nie przypominam sobie dobrze zagranej akcji.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #444 dnia: Maja 03, 2017, 16:25:53 pm »
Były i to nawet więcej niż dwie - vide mecz ze Skrą, czy chociażby z Zaksą...

Naprawdę nie zrozumiem oddania Śliwki na kolejny sezon - tym razem do Lotosu.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #445 dnia: Maja 03, 2017, 18:53:18 pm »
To były akcje z Nowakowskim. Z innymi piłki były pod łokieć.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #446 dnia: Maja 03, 2017, 19:53:04 pm »
Z Zaksą Leman dostał jedną idealną piłkę, że wbił gwoździa w drugi metr. Zapamiętałem, bo była to jedyna idealna wystawa do Bartka od naszej gwiazdeczki rozegrania  ;D .
Dlatego z wielką nadzieja przyjąłem wiadomość o tym że Michał Kędzierski będzie naszym rozgrywającym. W Radomiu swoim środkowym dawał bardzo dobre piłki.

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #447 dnia: Maja 03, 2017, 21:23:27 pm »
Nowakowski nie grał chociażby w pierwszym meczu ze Skrą 8).

Gdyby mnie ktoś zapytał kogo wolałbym zatrzymać zdrowego Drzyzgę (najbardziej irytuje mnie to, że jedzie się po jego "wadze", fochach itd. itp., a bagatelizuje problemy ze zdrowiem), czy zdrowego Tichacka - wybór byłby dla mnie tylko jeden. Nie, nie mam nic do Lukasa Tichacka, uważam, że jest dobrym, nawet bardzo dobrym siatkarzem, ale jak popatrzę na ich prime time w Resovii (czyli jak grali najlepiej i jak jeszcze mogą zagrać) to: Drzyzga 2014 >>>> Tichacek 2012. Odnośnie Drzyzgi-  żeby nie wiem jaką chłop mający +/- 190 cm wzrostu nadwagę (nie mam na myśli skrajności) to i tak, skacząc do bloku to dłonie nad tą taśmą będzie miał. Kto oglądał ostatni mecz w Jastrzębiu to widział, że Drzyzga tych rąk nad taśmą nie miał, nie mogła to być tylko i wyłącznie kwestia kondycji, którą bez wątpienia, FD miał kiepską.

Nie twierdzę natomiast, że życzyłbym sobie pozostania któregokolwiek z nich. Raz, że u Drzyzgi nie widzę głodu gry, a u Lukasa- cóż za zasługi daje sobie ordery itd., nie zaś miejsce w składzie.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

harcerz

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 553
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #448 dnia: Maja 03, 2017, 21:31:39 pm »
Tymczasem, nasz przyszły, nowy trener wygrał 3-1 z Fryderykami. 😀
I tylko Sovia, Sovia z Rzeszowa!!!

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #449 dnia: Maja 03, 2017, 21:42:42 pm »
A ja z dwójki Fabię-Lukas bez chwili zastanowienia wybrałbym Lucasa. Dlaczego? Lucas ww kwadracie nie stroiłby fochów. A gwiazdunia rozegrania zakwasiłby atmosferę w zespole.......
A "propos  gwiazduni rozegrania. Nie ma chętnych na jego usługi w Plus Lidze.  A i nasz nowy trener ponoć , nie podziela zdania ekspertów, o talencie Fabię .
Ponoć Łukasz Żygadło wraca do Polski, robi się miejsce w Iranie..........