Autor Wątek: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.  (Przeczytany 318406 razy)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #500 dnia: Maja 05, 2017, 15:28:14 pm »
A ja myślę, że drugim będzie Łukasz Kozub. I wcale nie rozpaczam z tego powodu. Trochę bardziej przemwiała do mnie gra Komendy, ale i Kozub jest fajnym rozgrywajkiem.
------------------------------------------------
Szykuje się sezon sprawdzający lojalność kibiców. Ktoś się, jako kibic z pokolenia na pokolenie, martwił się, czy karnety nie podrożeją. Nie podrożeją. Ciekawe tylko (i nie jest to osobista wycieczka), czy ci wierni kibice pozostaną wierni?
« Ostatnia zmiana: Maja 05, 2017, 15:32:34 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

arek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 233
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #501 dnia: Maja 05, 2017, 15:36:11 pm »
Cytat: drukjul (forum.siatka.org)
Bruno Voloch na swoim blogu potwierdził wcześniejsze plotki, że Marko Ivović w przyszłym sezonie będzie występował w zespole tegorocznego finalisty brazylijskiej Superligi Funvic Taubate. Brazylijczycy umowę z Serbem zdążyli już ponoć podpisać.

Link do wspomnianej wypowiedzi: http://esportes.estadao.com.br/blogs/bruno-voloch/marco-ivovic-ja-e-jogador-de-taubate/

Nasz były zawodnik wyląduje w składzie z Ricardo Lucarellim jako drugim przyjmującym i pewnie Danielem Castellanim, który będzie tam I trenerem.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #502 dnia: Maja 05, 2017, 15:38:05 pm »
Ja bym wolał kogoś bardziej doświadczonego niż Kozub. Dwóch młodych na rozegraniu to duże ryzyko, iż jak trzeba chłodnej głowy to takiej nie znajdzie się.

Patrząc na inne transfery to nie ma co się spinać. To co mamy w zupełności wystarczy na walkę o medale.

Lewy21

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #503 dnia: Maja 05, 2017, 15:38:20 pm »
A ja myślę, że drugim będzie Łukasz Kozub. I wcale nie rozpaczam z tego powodu. Trochę bardziej przemwiała do mnie gra Komendy, ale i Kozub jest fajnym rozgrywajkiem.
------------------------------------------------
Szykuje się sezon sprawdzający lojalność kibiców. Ktoś się, jako kibic z pokolenia na pokolenie, martwił się, czy karnety nie podrożeją. Nie podrożeją. Ciekawe tylko (i nie jest to osobista wycieczka), czy ci wierni kibice pozostaną wierni?

Prawdziwi kibice zostaną, aż się doczekać nie mogę.

cytrynowy

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 44
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #504 dnia: Maja 05, 2017, 15:53:58 pm »
Miłosz Hebda odchodzi z Lotosu. Źródło - oficjalna strona Lotosu Trefla.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka


leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #505 dnia: Maja 05, 2017, 16:33:08 pm »
Z tego co się zdążyłem dowiedzieć to rozmowy z Tichym nie są jeszcze zamknięte. Temat jest otwarty. Choć brak podparcia w dokumentacji "Polaka" atutów Mu nie dodaje  ::)
Kompletnie nie rozumiem rozgraniczania obywatelstwa polskiego od polskiej licencji. To jest jakiś absurd. Państwo w państwie.
Alek, Tichy, Leon...no faktycznie robimy sobie krzywdę dając pełne prawa obywatelskie takim..."jednostkom"  ::)

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #506 dnia: Maja 05, 2017, 16:55:15 pm »
Ja bym wolał kogoś bardziej doświadczonego niż Kozub. Dwóch młodych na rozegraniu to duże ryzyko, iż jak trzeba chłodnej głowy to takiej nie znajdzie się.

Patrząc na inne transfery to nie ma co się spinać. To co mamy w zupełności wystarczy na walkę o medale.
Ja uważam że Kędzierski nie jest już taki młody i jeśli ma dostać szansę to właśnie teraz. Brak dużego doświadczenia można nadrobić posiadając trenera który jest dobrym strategiem a taki jest nasz prawdopodobnie nowy szkoleniowiec.

Podoba mi się to że teoretycznie w 6 będziemy mieć 2 wychowanków z Rzeszowa, a jest nadzieja że niedługo dołącza kolejni :)

Gandalf11

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #507 dnia: Maja 05, 2017, 17:09:05 pm »
Osobiście uważam że ten przepis z licencjami jest super gdyż nie będzie występowała taka sytuacja jak kilka lat temu w JW było na boisku 3 zawodników z Polskimi obywatelstwami( Łasko Jarmoc Marechal ) 3 zagranicznych (Masny Van De Voorde i Pajenk) i niby 3 polaków na boisku a tak na prawdę ani jednego potencjalnego kadrowicza

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #508 dnia: Maja 05, 2017, 17:20:39 pm »
Prawdziwi kibice zostaną, aż się doczekać nie mogę.
Problem nie leży w "prawdziwych kibicach". Ta grupa (niech ich będzie nawet 1.000), na którą zawsze można liczyć, to jednak za mało. Problemem jest: skąd weźmiemy 7.000 prawdziwych kibiców?
Po cichu liczyłem, że Ferenc ustalił z Góralem, że do czasu budowy nowych trybun, utrzymane zostanie finansowanie na dotychczasowym poziomie. W końcu to "na potrzeby" Resovii idzie kilkadziesiąt milionów z kieszeni podatnika. Teraz obawiam się, że będzie to pieniądz wyrzucony. Bo i na co komu teraz te 7-tysięczne trybuny?
Osobiście uważam że ten przepis z licencjami jest super gdyż nie będzie występowała taka sytuacja jak kilka lat temu w JW było na boisku 3 zawodników z Polskimi obywatelstwami( Łasko Jarmoc Marechal ) 3 zagranicznych (Masny Van De Voorde i Pajenk) i niby 3 polaków na boisku a tak na prawdę ani jednego potencjalnego kadrowicza
Rzeczywiście! Teraz kadrowiczów jest na grandę dużo. Wtopę na IO'16 spowodowali: Achrem, Gładyr, Marechal i jeszcze jeden, którego nazwiska zapomniałem. Kolejne wtopy też będą ich winą.
A byłeś uprzejmy zauważyć, że nie było Polaków, którzy zbliżyliby się poziomem do tych gigantów siatkówki?
Dobrze byłoby mieć z 8 przyjmujących - Polaków o światowej klasie (po 2 do każdego z 4 najlepszych klubów). Do tej pory nie możemy się doliczyć 2, bo jak jeden zdrowy, to drugi kontuzjowany.
Niech sobie JW, Zaksa czy Resovia gra nawet pięcioma nie-Polakami. Młodzi, zdolni Polacy ("potencjalni kadrowicze") zgromadzą się w Espadonie Szczecin i spuszczą tym klubom taki łomot, że te dłuuuuuuugo to popamiętają.
----------------------------------------
Brutalna prawda jest taka, że Skra wypatrzyła dwóch "potencjalnych reprezentantów", a i tak musiała grać Penczewem i "odkurzonym" Kurkiem.
A jak Resovia zatrudnia "potencjalnego kadrowicza" na rozegraniu, to jest płacz, bo "medalu nie zdobędziemy".
Zawodowy sport to nie przedszkole.
« Ostatnia zmiana: Maja 05, 2017, 18:00:21 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Gandalf11

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #509 dnia: Maja 05, 2017, 18:02:39 pm »
Już nie pamiętam kto to mówił ale chyba Bednaruk że nie sztuka jest postawić 6 młodych graczy i powiedzieć im grajcie sztuka jest ich umiejętnie wprowadzić tak jak to robi teraz Resovia . A ten przepis oraz zamknięcie Plus Ligi zostało wprowadzone po ty by kluby nie bały się dać szansy młodym wprowadzając ich do składu. Przykład plusu tego przepisu np. Filip z zawodnika kompletnie anonimowego przed transferem do Politechniki stał się jednym z najlepszych polskich atakujących.
Kolejna rzecz co z tego że będziemy mieć 4 czy 8 Polskich przyjmujących na poziomie reprezentacyjnym jak ci siatkarze nie będą chcieli tu grać gdyż jak Kubiak wspomniał w jednym z wywiadów w Polsce Polskich zawodników nie traktuje się z należytym szacunkiem.
I tak jeszcze po 4 secie  meczu o brąz na Podpromiu powiedziałem do znajomego teraz widać kto jest prawdziwym kibicem a kto za przeproszeniem ciotą. Ci co zostali to byli prawdziwi kibice i tacy są potrzebni temu klubowi na dobre i złe .