Autor Wątek: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.  (Przeczytany 318124 razy)

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #540 dnia: Maja 06, 2017, 14:05:34 pm »
No ja jakoś głupich uśmieszków u Masłowskiego, Lemana czy Rossarda nie widziałem, do tego mam nadzieje że zmieni się nastawienie i relacja na linii trener zawodnicy, bo tu był największy problem.
W końcu.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #541 dnia: Maja 06, 2017, 14:30:35 pm »
Ściągnijmy może jakichś gwiazdorów z San Escobar skoro już tak żydujemy. Na to samo wyjdzie. Sponsorzy niby są ale ich nie ma. Ten klub nigdy nie uczy się na błędach. Dopóki osoby na górze się nie zmienią dalej będziemy pośmiewiskiem.
I karnety po 1000 PLN! Aby się jeszcze wszystkie sprzedały. Wtedy będziemy mieć Kurka i Kubiaka i Żygadłe.

A co do Tillie to już parę razy mieliśmy zawodnika po przejściach i źle się to kończyło. Skoro Zaksa uznała, iż nie rokuje im dobrze i go puścili to czemu chcemy złapać konia trojańskiego.
« Ostatnia zmiana: Maja 06, 2017, 14:33:41 pm wysłana przez A :) »

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #542 dnia: Maja 06, 2017, 16:06:40 pm »
Cytuj
w tej chwili mamy grupę przyjemniaczków , którzy usmiechają się po każdej akcji niezależnie od wyniku.
I dobrze, że się uśmiechają i w kółko zbiegają niezależnie od wyniku, oby tak było, bo czasem się nie uśmiechali i nie zbiegali. Tak ma być, to buduje.
Naszym celem będzie walka o play offy. W minionym sezonie walczyliśmy o FF LM, PP i MP. I co z tego wyszło? Tak obecnie budowaną drużynę stać na play offy, potem zobaczy się.
Niektórzy głosili, że wystarczy trenera zmienić i już będzie dobrze. Trenera Kowala już nie ma, a więc? czy coś jeszcze? może mi uciekło.

Lewy21

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #543 dnia: Maja 06, 2017, 16:58:13 pm »
Niektórzy głosili, że wystarczy trenera zmienić i już będzie dobrze. Trenera Kowala już nie ma, a więc? czy coś jeszcze? może mi uciekło.

Ojojoj, niektórzy głosili że trzeba zmienić trenera, ale nic nie pisali o tym, że trzeba osłabiać drużynę. Pan Kowal zje..... ostatni sezon totalnie, nie osiągnął żadnego z zakładanych celów, a aktualny skład to wypadkowa nie zakwalifikowania się do LM (osiągnięcie pod wodzą trenera Kowala).

P.s. osobiście wolę taki skład pod wodzą Serniottiego, niż to co mieliśmy w Rzeszowie przez ostatnie dwa sezony.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #544 dnia: Maja 06, 2017, 20:12:23 pm »
Co to znaczy "osłabić drużynę"? Krytykowany niemal przez cały sezon Ivović odchodzi. Był chwalony, gdy przegrywaliśmy. Przecież Marko "nie przyjmuje", więc niewielka strata. Kurek też "nie przyjmuje', więc i zysk Skry niewielki. Tu osłabienia nie widać.
Jeśli mi powiecie, że na rozegraniu się osłabiliśmy, to ubawicie mnie do łez.
Na środku też osłabienia nie widać. Pitka nie było przez 2 lata, więc jego odejście nie jest żadnym osłabieniem.
Na libero? też nie.
To może na ataku? Czyżby kontuzjowany Schmitt był lepszy od zdrowego Jarosza? Gdzie tu osłabienie?
Nie osłabiliśmy się na żadnej pozycji.
Na dodatek poszło w niebyt "nieszczęście" w postaci "dwóch równych szóstek".
O co Ci chodzi, Kolego Lewy?
-------------------------
"Kwaśne winogrona" i "słodkie cytryny"?
Kowal miał "mocną ekipę" i był be. Nowy trener ma z góry alibi, bo ma "słabą ekipę"? Nowy ma ekipę nie słabszą niż miał (w rzeczywistości) Kowal. Moim zdaniem ma ekipę nawet mocniejszą, bo z lepszym rozgrywającym. Patrzmy na fakty, a nie na nasze wyobrażenie o faktach: gorzej niż przez ostatnie 2 lata rozgrywać się nie da.
Na dodatek pojawia się argument o "nieosiagnięciu celów". Gdy cele były osiągane, i tak Kowal był be, bo było to w "fatalnym stylu". To trzeba się zdecydować: cele czy styl?
Nowy trener nie dostanie ode mnie alibi w postaci "słabej kadry", bo to byłoby nieuczciwe. Oczekuję od nowego trenera zdobycia mistrzostwa Polski i wygrania PCEV. Puchr Polski mu daruję, bo dla mnie jest to trofeum nieistotne. Czy będzie złym trenerem, jeśli "nie osiągnie celów"? Jestem daleki od takich prostych ocen. Zobaczę, co się będzie działo.
Nowy trener jedno dostanie ode mnie z pewnością: kredyt zaufania. Kredyt ten straci, jeśli wyprodukuje nowy Żłobin.
« Ostatnia zmiana: Maja 06, 2017, 20:55:17 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

iglax

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 361
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #545 dnia: Maja 06, 2017, 21:21:34 pm »
Co to znaczy "osłabić drużynę"? Krytykowany niemal przez cały sezon Ivović odchodzi. Był chwalony, gdy przegrywaliśmy. Przecież Marko "nie przyjmuje", więc niewielka strata. Kurek też "nie przyjmuje', więc i zysk Skry niewielki. Tu osłabienia nie widać.
Jeśli mi powiecie, że na rozegraniu się osłabiliśmy, to ubawicie mnie do łez.
Na środku też osłabienia nie widać. Pitka nie było przez 2 lata, więc jego odejście nie jest żadnym osłabieniem.
Na libero? też nie.
To może na ataku? Czyżby kontuzjowany Schmitt był lepszy od zdrowego Jarosza? Gdzie tu osłabienie?
Nie osłabiliśmy się na żadnej pozycji.
Na dodatek poszło w niebyt "nieszczęście" w postaci "dwóch równych szóstek".
O co Ci chodzi, Kolego Lewy?
Leszku, niektórych nigdy nie przekonasz. Zgadzam się w 100% z tym co napisałeś. Dodałbym tylko: nie dość, że pozbyliśmy się "dwóch równych szóstek" to i Kowala i prawdopodobnie Fabiana. Powinna być eksplozja szczęścia na trybunach i na forum.... Dlaczego nie jest? W Warszawie też pewnie nie wszyscy są zadowoleni z wszystkich transferów. ;)
Ja naprawdę nie mogę się doczekać nowego sezonu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #546 dnia: Maja 06, 2017, 21:55:58 pm »
Dodałbym tylko: nie dość, że pozbyliśmy się "dwóch równych szóstek" to i Kowala i prawdopodobnie Fabiana. Powinna być eksplozja szczęścia na trybunach i na forum.... Dlaczego nie jest?

A dopuszczasz taką ewentualność, że są tacy użytkownicy tego forum, zaryzykuję nawet tezę, że jest ich całkiem sporo, którzy ani nie "eksplodują radością" po odejściu trenera Kowala, ani nie rozpaczają i którzy nie ekscytują się transferami tylko spokojnie czekają na to jacy zawodnicy będą nas reprezentować w następnym sezonie? A przede wszystkim czekają jak drużyna z nowym trenerem będzie się prezentowała nie na papierze, tylko na boisku.
Jeżeli zaś chodzi o to dlaczego nie ma eksplozji radości... na trybunach to... hmmmm... nie mam pojęcia...

Tak jak nie rozumiem tych którzy już wiedzą, że w następnym sezonie będzie fatalnie, tak zdumiewają mnie też ci, którzy oczekują teraz, że zapanuje na forum ogromna radość bo trenerem nie będzie Andrzej Kowal, nie będziemy mieli dwóch równych szóstek (a skąd wiadomo, ze nie będziemy mieli 12 zawodników na wysokim poziomie sportowym?) itd. itd.

Jeżeli nie chcemy poczekać do jesieni z oceną tego jak mocny skład będziemy mieli, to może przynajmniej wstrzymajmy się do czasu... ogłoszenia tego składu.
Z rozliczaniem nowego trenera też wstrzymałbym się przynajmniej do czasu... oficjalnego ogłoszenia kto nim będzie.

kilogram

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 84
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #547 dnia: Maja 06, 2017, 22:48:18 pm »
Historia historią, tylko wtedy były postacie charyzmatyczne Grozer, Achrem Igła w tej chwili mamy grupę przyjemniaczków , którzy usmiechają się po każdej akcji niezależnie od wyniku. Tak wyglądało to w poprzednim sezonie.


Tillie odchodzi z ZAKSy.... będzie tam Polak na przyjęciu i zagraniczny atakujący. Może mimo kontuzji warto zaryzykować z Tillie..to chyba najlepszy defensywny przyjmujący

Na ich miejscu ściągnął bym sobie tego Orczyka fajny chłopak :) Ciekawie czy plotka z Hernandezem się potwierdzi.

Lewy21

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #548 dnia: Maja 07, 2017, 00:45:55 am »
Co to znaczy "osłabić drużynę"? Krytykowany niemal przez cały sezon Ivović odchodzi. Był chwalony, gdy przegrywaliśmy. Przecież Marko "nie przyjmuje", więc niewielka strata. Kurek też "nie przyjmuje', więc i zysk Skry niewielki. Tu osłabienia nie widać.
Jeśli mi powiecie, że na rozegraniu się osłabiliśmy, to ubawicie mnie do łez.
Na środku też osłabienia nie widać. Pitka nie było przez 2 lata, więc jego odejście nie jest żadnym osłabieniem.
Na libero? też nie.
To może na ataku? Czyżby kontuzjowany Schmitt był lepszy od zdrowego Jarosza? Gdzie tu osłabienie?
Nie osłabiliśmy się na żadnej pozycji.
Na dodatek poszło w niebyt "nieszczęście" w postaci "dwóch równych szóstek".
O co Ci chodzi, Kolego Lewy?
-------------------------
"Kwaśne winogrona" i "słodkie cytryny"?
Kowal miał "mocną ekipę" i był be. Nowy trener ma z góry alibi, bo ma "słabą ekipę"? Nowy ma ekipę nie słabszą niż miał (w rzeczywistości) Kowal. Moim zdaniem ma ekipę nawet mocniejszą, bo z lepszym rozgrywającym. Patrzmy na fakty, a nie na nasze wyobrażenie o faktach: gorzej niż przez ostatnie 2 lata rozgrywać się nie da.
Na dodatek pojawia się argument o "nieosiagnięciu celów". Gdy cele były osiągane, i tak Kowal był be, bo było to w "fatalnym stylu". To trzeba się zdecydować: cele czy styl?
Nowy trener nie dostanie ode mnie alibi w postaci "słabej kadry", bo to byłoby nieuczciwe. Oczekuję od nowego trenera zdobycia mistrzostwa Polski i wygrania PCEV. Puchr Polski mu daruję, bo dla mnie jest to trofeum nieistotne. Czy będzie złym trenerem, jeśli "nie osiągnie celów"? Jestem daleki od takich prostych ocen. Zobaczę, co się będzie działo.
Nowy trener jedno dostanie ode mnie z pewnością: kredyt zaufania. Kredyt ten straci, jeśli wyprodukuje nowy Żłobin.

Przeczytaj moje poprzednie posty z trzech ostatnich stron może nie będzie to dla Ciebie zbyt forsowne zadanie. Piszesz i przytaczasz to co Ci wygodnie skrytykować.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #549 dnia: Maja 07, 2017, 06:09:04 am »
Ojojoj, niektórzy głosili że trzeba zmienić trenera, ale nic nie pisali o tym, że trzeba osłabiać drużynę.
Z tym stwierdzeniem polemizuję, a nie z sumą Twoich poglądów.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.