Autor Wątek: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.  (Przeczytany 318287 razy)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #590 dnia: Maja 09, 2017, 18:34:19 pm »
...a może za drogi?...
Ale w sumie...tak, nie doceniamy tego, co mamy. Szukamy...czasami nie wiadomo czego.

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #591 dnia: Maja 09, 2017, 18:38:54 pm »
nie doceniamy tego co mamy w Pluslidze... to naprawdę świetny rozgrywający Sada Cruzeiro to jeszcze lepszy klub niz Zenit kazan ale dla Skry był za słaby  ;D
Winters przyszedł do Nas z Sady i z tego co wiem tam grał więcej niż u Nas to też o czymś świadczy  :)

j_w_pan_p

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 162
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #592 dnia: Maja 09, 2017, 18:44:56 pm »
Nie ma się co podniecać. Ostatnie zdanie jest najważniejsze:
 
Still, so far this is just a rumor...



repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #593 dnia: Maja 09, 2017, 18:59:23 pm »
Dla Skry nie był za słaby. Dla Skry był za drogi.
Życie to nie jest Koncert Życzeń. Życie to sztuka wyborów.
Będę powtarzał pytanie: czy my, kibice, jesteśmy w stanie płacić w następnym sezonie po (będę ostrożny) 1.000 zł za karnet i w zamian za to oczekiwać od zarządu, że zatrudni Leona? Bo przecież Leon musi kosztować. Powinno wystarczyć (5.000 karnetów x 500 zł podwyżki = 2.500.000 zł czyli około 600.000 euro).
Najlepsze lata "sponsorskiej +L" mamy za sobą. Zmarnowaliśmy je. Nikt nie myśli o poważnych pieniądzach z telewizji, bo nikt niczego poważnego nie zrobił, żeby te pieniądze pozyskać. Pozostaje pozyskanie pieniędzy od kibiców (którym też do tej pory brakowało wyobraźni, bo myśleli, że Boże Narodzenie trwa wiecznie) albo takie tam sobie funkcjonowanie na poziomie sprzed kończącej się właśnie bardzo dobrej epoki, czyli na poziomie zadowolenie, że udało się awansować z grupy LM i pełnej szczęśliwości, że udało się przejść I rundę play-off.
Skra i tak jest w dobrej sytuacji, bo uda jej się załatać dziurę po Conte Kurkiem. Kurek "najadł się" już chyba zagranicy, a my jesteśmy życiowymi durniami, że tego u Kurka nie wyczuliśmy. My nie pozatykamy dziur po zawodnikach, którzy powinni u nas grać, ale nie grają.
"Nie było pieniędzy i nie będzie pieniędzy". A czy ktoś mnie zapytał o pieniądze? Przecież wykładałem 2 razy po około 500 zł za F4 LM. Jeśli dołożyć do tego około 500 zł za karnet, to bez problemu wykładałem na Resovię po 1.000 zł rocznie. Ja i parę tysięcy innych. Innych swoich wydatków nie liczę.
Czy ktoś z Was odpuścił F4 LM w Krakowie, bo nie miał tych dodatkowych kilkuset złotych?
Jestem pewny, że ja i parę tysięcy ludzi wyłożyłoby po 1.000 zł za karnet, gdyby miało jakąś gwarancję, że otrzyma za to dobre mecze (niekoniecznie zwycięskie) zamiast chłamu? No to zróbmy dobre mecze zamiast chłamu. Niech trener i zawodnicy zadbają o nas przynajmniej tak, jak do tej pory dbali o Adama Górala. To nie jest aż takie trudne.
Ot, cały "problem z transferami".
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

maturban

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 396
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #594 dnia: Maja 09, 2017, 19:06:16 pm »
Większość ludzi doceniła by starania wtedy i wyłożyłaby te 1000 zł. Patrząc na to że Plusliga ma 14 zespołów to jest co oglądać i nie musi być koniecznie Leon ale zawodnicy rozpoznawalni jak np Sokolov, Grozer, kto nie wyłożyłby na to by oglądac w jednym klubie Grozera Kurka i np Alka ?
Sovia forever!

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #595 dnia: Maja 09, 2017, 19:35:02 pm »
Więc trzeba zmienić nasz sposób myślenia o organizacji sportu.
Przewidywałem koniec "złotej ery sponsorskiej". Dotknie to wszystkie polskie kluby. Dopóki nie spadliśmy na dno, można jeszcze coś zrobić.
Kibic zapłaci, jeśli będzie widział sens tego płacenia. Ale z kibicami nikt nie rozmawia. Bo i po co dbać o kibica (mam na myśli trenerów i zawodników), jeśli wystarczy zadbać o osobę sponsora? Sponsor jest jeden, a kibiców jest wielu, więc trzeba się bardzo zmęczyć, żeby o każdego z nich zadbać.
Zadbać o telewizję? To też trzeba się zmęczyć i nie prezentować takiego chłamu, jak w Łodzi. Ale kto by się tym przejmował... Przecież wystarczy wytłumaczyć to Góralowi.
Nawiasem mówiąc, główny akcjonariusz klubu też z kibicami nie rozmawiał. Co najwyżej mówił do nich.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #596 dnia: Maja 09, 2017, 20:31:36 pm »
Wojciech Drzyzga dziś trafnie powiedział podczas audycji że wystarczy ustawa o tym że spółki państwowe nie mogą sponsorować klubów itp. i od razu odpada nam JSW, ZAKSA, PGE Skra. Wystarczy niewielka zmiana i "siatkówka wraca do świetlic". Same Asseco nie zbuduje poziomu i wartości ligi. Tylko ze Panowie w związku zamiast myśleć jak ściągać kibiców znów do hal i uatrakcyjnić rozgrywki to wolą wymyślać "serpentyny" w lidze a PZPS zarzynać "złotą kure" i organizować kolejne imprezy międzynarodowe związane z reprezentacją które w końcu również się znudzi kibicom, chyba że poziom sportowy reprezentacji będzie na takim poziomie ze w każdej imprezie będziemy bić się o złoto ale to uzależnione jest od poziomu rozgrywek klubowych na Naszym podwórku bo ciężko zbudować kadrę z zawodników grających poza granicami. W jednym chyba się wszyscy zgodzimy że poziom i atrakcyjność ligi spada tym bardziej jak zauważył repres koniec "złotej ery sponsorskiej" zaczyna dotykać. I naprawdę warto by mądre głowy zarządzające Naszą ligą coś w tym kierunku zadziałali, bo związek nie liczy się na świecie a sprawa Leona to najlepiej pokazuje. Jeśli siatkówka klubowa upadnie i wyprzedzą Nas Francuzi czy Niemcy to i reprezentacja może dołować a wtedy nikt już nie będzie się z Nami liczył a na taki obrót spraw wystarczy 5-10 lat.
« Ostatnia zmiana: Maja 09, 2017, 20:37:03 pm wysłana przez tomi92 »

olka_ja

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 123
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #597 dnia: Maja 09, 2017, 20:39:32 pm »
A nie przyszło Wam do głowy że Andrzej Kowal może zostać naszym dyrektorem sportowym??
Nawet Prezes Górski coś takiego wspomniał, że na razie Andrzej jedzie do Stanów, musi odpocząć, a potem będą się zastanawiać (coś w tym stylu) trzeba sobie odświeżyć tą audycję sprzed dwóch tygodni.
Co myślicie gdyby to doszło do skutku??
Może nam załatwia młodego Szerszenia  ;)
« Ostatnia zmiana: Maja 09, 2017, 20:41:09 pm wysłana przez olka_ja »
"Nie ma miłości, jest Asseco Resovia"

kilogram

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 84
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #598 dnia: Maja 09, 2017, 20:46:23 pm »
Nie ma się co podniecać. Ostatnie zdanie jest najważniejsze:
 
Still, so far this is just a rumor...

Trener Argentyńczyk więc ściągnie swojego rodaka :)

Co by o nim nie mówić to w tym sezonie grał kaszane.
« Ostatnia zmiana: Maja 09, 2017, 20:50:00 pm wysłana przez kilogram »

mmb

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 161
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #599 dnia: Maja 09, 2017, 21:46:41 pm »
Bo Skra to był dziwny twór. Uriarte to bardzo ciekawy rozgrywający, potrafi grać szybko, do tego zagrywa, blokuje i dobrze broni. W mocnej, ułożonej drużynie będzie błyszczał ;)