Autor Wątek: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.  (Przeczytany 318077 razy)

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #620 dnia: Maja 10, 2017, 20:08:20 pm »
Uderz w stół...
Panie Rudolfie, jeśli pomieszałem fakty to Pan wybaczy ale nie jestem zbyt biegły w temacie która żona siatkarza jest manicurzystką/makeupistką a która tylko korzysta z usług wyżej wymienionych. Ja sam nie korzystam, nie jestem w temacie...

PS. Nie wiem który z nas jest starszy ale zaproponuję: przejdźmy na "Ty". Wojtek, wog jestem. :)

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #621 dnia: Maja 10, 2017, 20:10:37 pm »
Ktoś pewnie widział. Alekno to w końcu kawał chłopa. ;)
Trudno się nie zgodzić  haha  ;)

Rudolf

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 249
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #622 dnia: Maja 10, 2017, 20:18:29 pm »
Ależ ja się nie gniewam. Zapewniam że nie trzeba korzystać z usług Pani Drzyzgi, wystarczy mieć konto w serwisach społecznościowych  ::)

maturban

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 396
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #623 dnia: Maja 10, 2017, 20:26:37 pm »
Alekno i ciemnoskóry kubanczyk rzucają się w oczy  ;D
Sovia forever!

barti522

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #624 dnia: Maja 10, 2017, 20:32:28 pm »
Tichy w Bydgoszczy  :D

Masz jakieś info konkretne? Zdecydowanie przydałaby się zmiana na rozegraniu, dajcie sobie spokój może z tymi hasłami ,,Resovia dla Resoviaków'', nie wyobrażacie sobie , żeby Tichacek odszedł?... Sory , ale większość ma już dość Tichacków, Schopsów itp... teraz powrót Perłowskiego i się cieszycie? Nie no fantastycznie , jeszcze Achrema brakuje to już wgl 100% planów transferowych byłoby wykonane. Może założyc odrazu jakiś zespół old - boyów ? Transfery jak narazie to zdecydowanie równanie w dół, ciekawe czy po kolejnym sezonie bez medalu też będziecie tacy ucieszeni? Przy okazji oglądając połowę kibiców opuszczających halę pod koniec spotkania jak miało to miejsce w ostatnim meczu tego sezonu.
Schmitt --------> Jarosz
Drzyzga --------> Kędzierski
Nowakowski ---> Perłowski
Jaeschke--------> Depowski
Wojtaszek------> Rusek
Ivovic-----------> ?

I przestańcie z tekstami typu zdrowy Jarosz lepszy niż kontuzjowany Schmitt... bo z ataku skonstruowanego na przyszły sezon śmieje się już chyba cała Polska, a tutaj widać ciągłe bujanie w obłokach oraz co by nie było to jest dobrze. Teraz czekam na atak hejterów, ale taka jest prawda i może niektórzy przejrzą na oczy.
« Ostatnia zmiana: Maja 10, 2017, 20:35:23 pm wysłana przez barti522 »

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 848
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #625 dnia: Maja 10, 2017, 21:01:39 pm »
bo z ataku skonstruowanego na przyszły sezon śmieje się już chyba cała Polska

odpalam mój hejterski szlezwik-holstein ;)

No i jak teraz żyć? No jak?

PS. zalecam mniej forum na siatka.org... to pomaga nabrać dystansu ;)

Tim

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 768
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #626 dnia: Maja 10, 2017, 21:04:33 pm »
Polityka transferowa klubu jest niestety wynikiem pewnych ekonomicznych zależności
http://next.gazeta.pl/next/7,151003,21785336,najwieksza-polska-firma-it-traci-przez-rzad-zmiana-rekomendacji.html#BoxBizLink

złote sezony się skończyły chyba na jakiś czas

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #627 dnia: Maja 10, 2017, 21:05:46 pm »
Masz jakieś info konkretne? Zdecydowanie przydałaby się zmiana na rozegraniu, dajcie sobie spokój może z tymi hasłami ,,Resovia dla Resoviaków'', nie wyobrażacie sobie , żeby Tichacek odszedł?... Sory , ale większość ma już dość Tichacków, Schopsów itp... teraz powrót Perłowskiego i się cieszycie? Nie no fantastycznie , jeszcze Achrema brakuje to już wgl 100% planów transferowych byłoby wykonane. Może założyc odrazu jakiś zespół old - boyów ? Transfery jak narazie to zdecydowanie równanie w dół, ciekawe czy po kolejnym sezonie bez medalu też będziecie tacy ucieszeni? Przy okazji oglądając połowę kibiców opuszczających halę pod koniec spotkania jak miało to miejsce w ostatnim meczu tego sezonu.
Schmitt --------> Jarosz
Drzyzga --------> Kędzierski
Nowakowski ---> Perłowski
Jaeschke--------> Depowski
Wojtaszek------> Rusek
Ivovic-----------> ?

I przestańcie z tekstami typu zdrowy Jarosz lepszy niż kontuzjowany Schmitt... bo z ataku skonstruowanego na przyszły sezon śmieje się już chyba cała Polska, a tutaj widać ciągłe bujanie w obłokach oraz co by nie było to jest dobrze. Teraz czekam na atak hejterów, ale taka jest prawda i może niektórzy przejrzą na oczy.

No...karnecik się zwolni. Kolega jakie miejsce ma, bo parę osób chciałoby zamienić na lepsze?...

maturban

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 396
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #628 dnia: Maja 10, 2017, 21:08:02 pm »
czytałem na innym forum o tym że Tichy będzie w Bydgoszczy ponoć juz podpisał kontrakt. Co do składu będzie okej jeśli Shoji i Cebulij dołączą. Atak mógłby być inny ale jest jaki jest. Jarosz jest solidny i może z dobrym trenerem złapie dobrą formę. Czy jest gorszy od Konarskiego lub starego Wlazłego u którego widac upływ czasu? Albo od Muzaja który mimo 380 w ataku ma braki w sile uderzenia. Moim zdaniem Jarosz jest rozsądnym transferem ale charakteru brakuje. Zawodnicy jak Igła Grozer czy Bartman odwracali losy wielu meczy. Tutaj jest za duzo fanek Alka perły i innych dawnych zasłuzonych. Klub to nie siedzisko oldboyów. Alek już nigdy nie wskoczy na swój poziom i nie oszukujmy się. Może kiedyś zostać uzupełnieniem kadry ale osobiście wolę rozwojowych zawodników jak Rossard czy Cebulij .  Tichacek nigdy nie należał do najlepszych to był solidny rozgrywający ale też najlepsze lata z VFB ma za sobą. Inaczej się gra mając Grozera który atakuje z każdej świecy i z kórym grał przez 5-7 lat licząc VFB i Resovie. Potrzeba rozgrywającego nie kogoś jak Tichy czy fabian którzy rozregulowali atak przez ostatnie lata. To widać . Chciałbym Bartmana ale on zagra w Korei. Potrzeba charakteru i głodu sukcesu. Nie przykemniaczków jak Perłowski który będzie miał wywalone na to czy gra czy nie bo w portfelu będzie się zgadzać a do emerytury niedaleko. Zawodnicy jak np Kochanowski dlaczego nikt o nim nie pomyslał? Polscy środkowi można rotować dowolnie każdy by grał...
Sovia forever!

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #629 dnia: Maja 10, 2017, 21:08:39 pm »
Teraz czekam na atak hejterów, ale taka jest prawda i może niektórzy przejrzą na oczy.

Fajno Kolego barti, że do nas wpadłeś i napisałeś jaka jest prawda.
Ja już chyba przejrzałem na oczy...