Autor Wątek: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.  (Przeczytany 318023 razy)

kilogram

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 84
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #710 dnia: Maja 12, 2017, 22:50:23 pm »
tam go jeszcze nie  było  ;D    będzie strzelnica wątpię w ten transfer

Kurek lepiej przyjmuje, niż ten śmieszny Piechocki... pamiętam jak Zaksa w niego zagrywała heehe


jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #712 dnia: Maja 12, 2017, 23:44:28 pm »
Może ktoś wkleić całość artykułu?

fame1666

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 71
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #713 dnia: Maja 13, 2017, 00:23:00 am »
Może ktoś wkleić całość artykułu?

Nie działa ci?

Cytuj
Andrzej Kowal może zostać dyrektorem sportowym w Asseco Resovii. - Jeśli taka będzie wola trenera, by pracować z nami, to poszukamy mu nowej roli w klubie - mówi prezes rzeszowskiego klubu Bartosz Górski.

Andrzej Kowal z funkcji pierwszego trenera Asseco Resovii zrezygnował oficjalnie 21 kwietnia bieżącego roku. Dwa dni później po raz ostatni poprowadził zespół. Rzeszowianie przegrali u siebie z Jastrzębskim Węglem 2:3 i tym samym zajęli czwarte miejsce w PlusLidze w sezonie 2016/17. - Coś się zaczyna, coś się kończy - mówił wówczas Kowal, który chwilę po zakończeniu rozgrywek wyleciał do Stanów Zjednoczonych. Pytany o dalsze plany odpowiedział. - Wiele lat poświęciłem pracy trenerskiej. Logika wskazuje, żeby to kontynuować - mówił w kwietniu szkoleniowiec, który pięć razy z rzędu doprowadził zespół do finału PlusLigi, w tym trzykrotnie sięgnął po złoty medal mistrzostw Polski.

Andrzej Kowal ma wciąż ważny kontrakt z Asseco Resovią. Nieoficjalnie mówi się, że niebawem obejmie funkcję dyrektora sportowego w rzeszowskim klubie. Nie potwierdził, ale też nie zaprzeczył tej informacji prezes Asseco Resovii Bartosz Górski. - Nie rozmawialiśmy z trenerem Kowalem co do jego przyszłości. Obowiązuje nas kontrakt i jesteśmy otwarci. Jeśli taka będzie wola trenera, by pracować z nami, to poszukamy mu nowej roli w klubie - powiedział prezes Górski podczas czwartkowej konferencji prasowej, na której przedstawił następcę Kowala. Szkoleniowcem Asseco Resovii został Roberto Serniotti. Włoch podpisał dwuletni kontrakt.

kilogram

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 84
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #714 dnia: Maja 13, 2017, 06:36:42 am »

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #715 dnia: Maja 13, 2017, 08:09:09 am »
http://rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/7,34966,21802147,andrzej-kowal-dyrektorem-sportowym-asseco-resovii.html#BoxLokRzeLinkImg
Andrzej Kowal to jeden z dwóch kandydatów, którzy świetnie by tej roli podołali. Drugim kandydatem mógłby być Jan Such, który w klubach aspirujacych do wejście do pierwszej ligi świetnie się odnajduje. Wyszków, Zawiercie czy Developres to tylko kilka przykładów jego pracy. Natomiast Andrzej Kowal przez swoje doświadczenie w pracy klubie ma kilka unikatowych cech, które predysponują go do pracy na tym stanowisku. Nawet najwięksi jego krytycy muszą przyznać, iż Andrzej na siatkówce się zna. Rozmowa merytoryczna z nim na temat siatkówki to czysta przyjemność.

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #716 dnia: Maja 13, 2017, 08:24:18 am »
Cytuj
Rozmowa merytoryczna z nim na temat siatkówki to czysta przyjemność
Miałem okazje porozmawiać z Nim gdy spotkałem Pana Kowala w sklepie już ponad 1,5 roku temu i powiem szczerze że zrobił na mnie wrażenie tym że mnie nie zbył i przez 15 min sam praktycznie mówił/opowiadał o ustawianiu obrony na kontrach. Od tamtej pory mimo ze chciałem zmiany trenera to robiłem to bez hejtu bo po prostu uświadomiło mnie jak mało wiem o wydawało się podstawowych sprawach w tej dyscyplinie. Jestem za jego stanowiskiem DS'a  :)

Andrzej Kowal czasem nie załatwił Nam zawodnika z USA, niejakiego Bena Patch'a ? Ktoś cos wie ? :)
https://youtu.be/fPz472vkWog
EDIT: ok juz wiem że raczej nie, Mieszko cos pisał na TT ze podpisał kontrakt na południu Europy.
« Ostatnia zmiana: Maja 13, 2017, 08:54:04 am wysłana przez tomi92 »

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #717 dnia: Maja 13, 2017, 09:50:26 am »
http://rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/7,34966,21802147,andrzej-kowal-dyrektorem-sportowym-asseco-resovii.html#BoxLokRzeLinkImg

Długo się nie nacieszyłem nieobecnością Kowala w klubie, miałem nadzieję że w końcu "MAG" znika ze sceny i szeregów Resovii, a tu taki news. Lepiej udowodniłby swoją wartość trenerską i objął klub z dolnej części PlusLigi argumentując tym co potrafi jako szkoleniowiec  ;D.

Bez jaj, jak najdalej od drużyny Panie Andrzeju (logiczne, że Górski i Kowal to dwa ziomki, ale to już lekka przesada, żeby nadal mu ciepłą posadę załatwiać.) Doktorat robić lepiej!
« Ostatnia zmiana: Maja 13, 2017, 09:54:34 am wysłana przez mediolan8 »
Prezes-Ignaczak

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #718 dnia: Maja 13, 2017, 11:18:27 am »
Kowal ma ważny kontrakt i nie ma co się dziwić że klub woli wykorzystac go a nie zapłacić i nic z tego nie mieć. Poza tym roczna przerwa od ławki trenerskiej może zrobić mu dobrze i spojrzy na wiele spraw innym okiem.

Było narzekanie że nie mamy dyrektora sportowego to klub chce go zrobić i na tym stanowisku można widzieć tylko albo Kowala albo Sucha.

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk


krzysiu

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 119
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #719 dnia: Maja 13, 2017, 11:27:23 am »
Kuraś podobno do Turcji,więc Reska już prawie na 3 miejscu :D