Autor Wątek: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.  (Przeczytany 318454 razy)

mmb

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 161
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #730 dnia: Maja 13, 2017, 15:55:30 pm »
Drugie poważne wzmocnienie, lubię to ;D

Rudolf

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 249
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #731 dnia: Maja 13, 2017, 16:23:16 pm »
Dzięki Fabian, szczególnie za super sezon 2014/2015 kiedy byłeś liderem Resovii. Powodzenia i zdrowia!

arni

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 385
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #732 dnia: Maja 13, 2017, 16:31:21 pm »
Najlepiej to od razu ogłosili by czy Lukas zostaje czy też odchodzi.  Dzięki Fabian za grę.
Co z Depowskim, wraca do nas czy dalej idzie na wypożyczenie?

fame1666

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 71
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #733 dnia: Maja 13, 2017, 16:37:24 pm »
Kogo masz takiego mocnego w tej Warszawie? Włodarczyk Łapszyński jakiś Macedończyk Młody Frazncuz na rozegraniu Wrona Kowalczyk i oni mają wyprzedzić Resovie? HAHAHA. I jeszcze jedno weź z takim głupim gadaniem się lepiej zamknij bo głupoty piepszysz .
Ten jakiś Macedończyk zjada na śniadanie obydwóch atakujących Resovii, młody Francuz na rozegraniu to talent na miarę Toniuttiego. My mamy Kędzierskiego który nawet w Radomiu poziomem odstawał i Tichacka który ostatnie sezony przesiedział na ławce. Jarosza który okazał się za słaby na Bydgoszcz i Schopsa który cały poprzedni sezon przesiedział na ławce a gdy miał czasami okazję wejść na boisko to plasował zamiast atakować. Mamy skład na mistrza!

arni

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 385
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #734 dnia: Maja 13, 2017, 16:42:00 pm »
Ten jakiś Macedończyk zjada na śniadanie obydwóch atakujących Resovii, młody Francuz na rozegraniu to talent na miarę Toniuttiego. My mamy Kędzierskiego który nawet w Radomiu poziomem odstawał i Tichacka który ostatnie sezony przesiedział na ławce. Jarosza który okazał się za słaby na Bydgoszcz i Schopsa który cały poprzedni sezon przesiedział na ławce a gdy miał czasami okazję wejść na boisko to plasował zamiast atakować. Mamy skład na mistrza!

Kto powiedział że gramy o mistrza? :p

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #735 dnia: Maja 13, 2017, 16:53:06 pm »
Ten jakiś Macedończyk zjada na śniadanie obydwóch atakujących Resovii, młody Francuz na rozegraniu to talent na miarę Toniuttiego. My mamy Kędzierskiego który nawet w Radomiu poziomem odstawał i Tichacka który ostatnie sezony przesiedział na ławce. Jarosza który okazał się za słaby na Bydgoszcz i Schopsa który cały poprzedni sezon przesiedział na ławce a gdy miał czasami okazję wejść na boisko to plasował zamiast atakować. Mamy skład na mistrza!

Powiem tak w kilku kwestiach zgadzam się z Tb i to nie tylko w tym poście ale.. masz manie stawiania argumentów tylko tych które Ci pasuja. Np zakladasz że młody francuz ma talent na miarę Toniuttiego, tylko że tym założeniem ja mogę założyć że Shops wróci w kadrze do formy i przy obecenym poziomie ligi ma szansę na najlepszego atakującego. Ty nie masz pewności że francuz się rozwinie poziomem gry a ja ze Schops wróci do formy. Poczekajmy do grudnia. Na półmetku rozgrywek zobaczymy kto co prezentuje. I powiem szczerze że już parę screenow głównie z TT zrobiłem wpisom ludzi którzy są przekonani o walce Resovii o 5-7 miejsce. Chętnie pod koniec sezonu im to wypomne lub przyznam ze mieli racje.

I oczywiście licze na trenera, w Berlinie miał słabszych graczy niż obecnie posiadający status zawodników Resovii a ugral dużo więcej. Miał trochę sczescia. Ale temu szczesciu pomógł.
« Ostatnia zmiana: Maja 13, 2017, 16:58:02 pm wysłana przez tomi92 »

PPP111

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #736 dnia: Maja 13, 2017, 16:59:27 pm »
Jakiś tam Macedończyk? O ludzie spadłem z krzesła. Jak mozna pisać takie brednie? Chciałbym takiego "jakiegoś tam" mega grajka jakim jest Gjorgiev w Resovii a nie Jarosza i dziadka Schopsa którego pozostawienie to smiech na sali.

mmb

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 161
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #737 dnia: Maja 13, 2017, 17:06:06 pm »
Ten jakiś Macedończyk, o ile się potwierdzi, z dużym prawdopodobieństwem będzie najlepszym atakującym ligi ;D

Coraz więcej kadrowiczów wyjeżdża z kraju, więc siłą rzeczy poziom musi się obniżyć.. Ciekawe kiedy podniosą limit obcokrajowców.
« Ostatnia zmiana: Maja 13, 2017, 17:08:06 pm wysłana przez mmb »

Gandalf11

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #738 dnia: Maja 13, 2017, 17:07:28 pm »
Ten jakiś Macedończyk zjada na śniadanie obydwóch atakujących Resovii, młody Francuz na rozegraniu to talent na miarę Toniuttiego. My mamy Kędzierskiego który nawet w Radomiu poziomem odstawał i Tichacka który ostatnie sezony przesiedział na ławce. Jarosza który okazał się za słaby na Bydgoszcz i Schopsa który cały poprzedni sezon przesiedział na ławce a gdy miał czasami okazję wejść na boisko to plasował zamiast atakować. Mamy skład na mistrza!
Nwn po czym sądzisz że niejaki Nikola Gjorgiew jest tak wybitnym siatkarzem skoro wybiera co najwyżej przeciątną Onico Warszawe? Przyznam się szczeże nie widziałem go w akcji ale jak można zobaczyć po jego karierze klubowej wielkim asem nie jest (choć ja go nie skreślam od razu jak to ty masz w naturze). Po czym sądzisz że Jarosz jest słaby? Po tym że grał w Bydgoszczy a potem w Katarze? Posłuchaj sobie Radio Centrum z Jego ojcem i tam wyjaśnia dlaczego grał w tych klubach a nie w innych. Czemu krytykujesz naszego kapitana? To że nie wróci do formy sprzed kontuzji było to raczej pewne ale nie wiem czy golądałeś mecze Resovi w poprzednim sezonie i słuchałeś komentatorów którzy podkreślali powrót Schopsa do  formy na ale ty pewnie wiesz lepiej. Mówisz ze ten młody francuz jest na miare Toniuttiego to na myśl się na suwa że pewnie do Toniuttiego jeszcze mu daleko. Dalej mówsz że Lucas zostaje ja słyszłem z raczej że odchodzi i Shoji  i nie tylko na forum. 4 lata temu Fabian był w takim wieku jak jest teraz Kędzierski a w przeciwieństwie do Fabiana on będzie gryzł prakiet. Po za tym trener jest nowy dajmy się mu pokazać jaki i np. Jaroszowi a nie z góry się ich przekreśla. Wiec nie uważam że mamy skład słabszy od Warszawy . I nie wiem skąd w tobie jest tyle  pesymizmu KIBICU ASSECO RESOVI RZESZÓW.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #739 dnia: Maja 13, 2017, 17:11:33 pm »
I oczywiście licze na trenera, w Berlinie miał słabszych graczy niż obecnie posiadający status zawodników Resovii

Nie sądze aby tak było. Jeśli przeszli byśmy pozycja po pozycji, to papierowo ten skład Berlina będzie co najmniej porównywalny, a moim zdaniem nawet lepszy. Strasznie położyliśmy koncepcje składu tym zestawem atakujących...
W końcu.