Autor Wątek: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.  (Przeczytany 318283 razy)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #790 dnia: Maja 14, 2017, 22:26:25 pm »
Pamiętam czyim był marzeniem  ;) :)
Owszem, był moim marzeniem.
A teraz poważnie o sezonie z Veresem. Chcę zauważyć, że mieliśmy wtedy tylko jednego przyjmującego do wysokich piłek - Alka. Penczew (prawie nie grał), Veres i Lotman byli od przyjęcia i szybkich piłek. Pozwolę sobie również zauważyć, że był to sezon, w którym po raz pierwszy wygraliśmy rundę zasadniczą i bardzo gładko ćwierćfinał. Do kontuzji Alka wszystko szło dobrze, przegralismy zaledwie 4 mecze, w tym 3 po 2:3. Jeśli ktoś widział Veresa 2 lata wcześniej (Dynami Moskwa), przy torpedach Grankina, był to zupełnie inny zawodnik. Zabrakło zbilansowania składu. Tylko tyle i aż tyle.
----------------------------------
Nawiasem mówiąc, o Veresa upominałem się intensywnie 4 lata wcześniej niż do nas przyszedł.
« Ostatnia zmiana: Maja 14, 2017, 22:31:13 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #791 dnia: Maja 14, 2017, 22:42:07 pm »
Tu Ziemia, tu Ziemia!!! Leon (Poldek) natychmiast wracaj!!! Ale już!!!

Dlaczego mam wracać? Stoję twardo na Ziemi!
Jeśli Kurek rozmawia z Zaksą to na pewno nie o kontrakcie w wysokości 500...600 tys. euro. Z wywiadu z W. Drzyzgą można wywnioskować, że jest to poziom do...250 tys. To kwota raczej w zasięgu naszego budżetu. A jeśli nierealna...to dołóżmy po 100 zł do każdego karnetu i zyskamy jakieś...75 tys. Starczy, żeby przebić ofertę Zaksy?
No chyba, że Bartek nie pasuje Wam do koncepcji nowego zespołu...ale na to...to ja już nic nie poradzę.
« Ostatnia zmiana: Maja 14, 2017, 22:45:23 pm wysłana przez leon »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #792 dnia: Maja 14, 2017, 22:49:05 pm »
Ja jestem za!
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #793 dnia: Maja 14, 2017, 22:58:34 pm »
Ja bardziej miałem na myśli "polski żłobek". A raczej żłobek w Polsce. Bo może znajdzie się jakiś polski żłobek w  Rosji albo innej Azji, tudzież we Włoszech.
A co do Bartka Kurka... Żebym w ogóle mógł się wypowiadać na temat tego czy widzę go w Resovii w przyszłym sezonie czy nie to... najpierw musiałbym wiedzieć na jakiej pozycji Bartosz zamierza grać w przyszłym sezonie. Bo zdaje się, że np. pozycję atakującego mamy już obsadzoną, a np. na rozegraniu nie bardzo go widzę.
A tak w ogóle to... mój wpływ na przyszłoroczny skład Resovii jest... "niewielki". A spekulować nie lubię.
« Ostatnia zmiana: Maja 14, 2017, 23:03:26 pm wysłana przez wog »

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #794 dnia: Maja 14, 2017, 23:09:48 pm »
A ja nie chcę Kurka w Resovii. Już raz był. A skoro było tak dobrze to czemu było tak źle. Fajny sympatyczny młody człowiek, do bólu profesjonalny ale jakoś mi nie pasuje. Znów się wszystko rozsypie.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #795 dnia: Maja 14, 2017, 23:17:16 pm »
Ja też nie wiem, co będzie za rok.
Wiem natomiast jedno...jeśli taki eksperyment z Kurkiem by zatrybił i na dodatek przyniósł oczekiwany efekt, to za rok będziemy dużo mocniejsi. Mocniejsi organizacyjnie i finansowo. A to może doprowadzić do...znalezieniem dobrego żłobka to już my się damy radę zająć  ;)
Pozycje atakującego, rozgrywającego, środkowych i libero są już u nas zajęte. Zostaje przyjęcie.
-----------------------------------------------------
Nie rozsypie się. Kto inny lepi to teraz do kupy.
Zostawmy w końcu te uprzedzenia. 
 

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #796 dnia: Maja 14, 2017, 23:27:58 pm »
Cóż... Moim zdaniem... czas najwyższy założyć wątek  "Transfery na sezon 2018/2019 spekulacje, plotki i marzenia". Ze szczególnym uwzględnieniem tych ostatnich...

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #797 dnia: Maja 14, 2017, 23:32:13 pm »
...jeśli podwyżkę za karnety o stówę mamy już za sobą i Górski rozmawia właśnie z Kurkiem...to nie ma się za bardzo co zastanawiać. Skład na nadchodzący sezon mamy już zamknięty i czas powoli planować dalszą przyszłość.

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #798 dnia: Maja 15, 2017, 08:50:12 am »
...

Co do Jacka Rusinka, to z całym szacunkiem, ale przy Achremie zawalił, a i chyba powinna wiedzieć że Lynell to raczej chodząca kontuzja...
Jacka Rusina, Rusinek to był Adam, śp.
I proszę powiedz mi, w czym zawalił kontuzję zawodnika, który krzywo wylądował po ataku? Może jeszcze windę miał Jochenowi wyprostować, bo to też jego wina?

barti522

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #799 dnia: Maja 15, 2017, 08:55:01 am »
Ten jakiś Macedończyk zjada na śniadanie obydwóch atakujących Resovii, młody Francuz na rozegraniu to talent na miarę Toniuttiego. My mamy Kędzierskiego który nawet w Radomiu poziomem odstawał i Tichacka który ostatnie sezony przesiedział na ławce. Jarosza który okazał się za słaby na Bydgoszcz i Schopsa który cały poprzedni sezon przesiedział na ławce a gdy miał czasami okazję wejść na boisko to plasował zamiast atakować. Mamy skład na mistrza!

Dokładnie pełna zgoda. Jeszcze Depowski, Śliwka i wtedy nikt nam już nie zagrozi  ;D a połowa tego forum dalej będzie bronić decyzji transferowych ;)