Autor Wątek: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.  (Przeczytany 318102 razy)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #800 dnia: Maja 15, 2017, 09:03:10 am »
A czego tu "bronić" albo co "atakować"? Na ile nas stać, tyle wydajemy. Zapłacisz za karnet 2.000 zł?
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

olka_ja

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 123
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #801 dnia: Maja 15, 2017, 09:33:10 am »
A ja nie chcę Kurka w Resovii. Już raz był. A skoro było tak dobrze to czemu było tak źle. Fajny sympatyczny młody człowiek, do bólu profesjonalny ale jakoś mi nie pasuje. Znów się wszystko rozsypie.

Myślę, że aż tak źle by nie było, zresztą w tym sezonie Kurka nie było, a było jeszcze gorzej niż rok wcześniej. Teraz sytuacja była by z goła inna, bo Kurek przyszedł by na przyjęcie i w sumie fajną parę by tworzył z Tibo. Po za tym inny trener, inny rozgrywający to też ważne w tym aspekcie.
Dodam jeszcze, że nie można mieć pretensji do Kurka o tamten sezon, bo on robił co do niego należało, a nawet więcej, orał przez cały sezon, można powiedzieć w pojedynkę, aż w końcówce po prostu, zwyczajnie zabrakło mu sił, a pamiętajmy że był po ciężkim sezonie reprezentacyjnym i po styczniowych kwalifikacjach w Berlinie, i to zmęczenie było jak najbardziej uzasadnione.
« Ostatnia zmiana: Maja 15, 2017, 09:38:46 am wysłana przez olka_ja »
"Nie ma miłości, jest Asseco Resovia"

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #802 dnia: Maja 15, 2017, 09:36:55 am »
Dziwne...jak pojawia się propozycja podniesienia poziomu sportowego naszej drużyny, ale wymagająca poniesienia określonych kosztów przez osoby bezpośrednio tym wzrostem sportowym zainteresowane (Kibice) to wszyscy (wyjątkiem jest Repres) nabierają wody w usta.

Myślę, że aż tak źle by nie było, zresztą w tym sezonie Kurka nie było, a było jeszcze gorzej niż rok wcześniej. Teraz sytuacja była by z goła inna, bo Kurek przyszedł by na przyjęcie i w sumie fajną parę by tworzył z Tibo. Po za tym inny trener, inny rozgrywający to też ważne w tym aspekcie.
Dodam jeszcze, że nie można mieć pretensji do Kurka o tamten sezon, bo on robił co do niego należało, a nawet więcej, orał przez cały sezon, można powiedzieć w pojedynkę, aż w końcówce po prostu, zwyczajnie zabrakło mu sił, a pamiętajmy że był po ciężkim sezonie reprezentacyjnym i po styczniowych kwalifikacjach w Berlinie, i to zmęczenie było jak najbardziej uzasadnione.

...celna uwaga.
« Ostatnia zmiana: Maja 15, 2017, 09:39:54 am wysłana przez leon »

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #803 dnia: Maja 15, 2017, 10:05:59 am »
Nie było mnie na forum ponad dobe bo w pracy człowiek 15 gdz siedział, odpala rano w poniedziałek a tu Kurek negocjuje z Resovia ? a nie to po prostu szczere chęci kibiców  :)
Nie będzie Kurka w Resovii  ;)

Bardzo chciałbym się mylić...

olka_ja

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 123
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #804 dnia: Maja 15, 2017, 10:08:59 am »
Nie było mnie na forum ponad dobe bo w pracy człowiek 15 gdz siedział, odpala rano w poniedziałek a tu Kurek negocjuje z Resovia ? a nie to po prostu szczere chęci kibiców  :)
Nie będzie Kurka w Resovii  ;)

Bardzo chciałbym się mylić...

Wiesz, tu chodzi o to że to nie Kurek negocjuje, tylko Grejman z Developresem ponoć rozmawia, a co za tym idzie to już wiesz  ;) ;D
"Nie ma miłości, jest Asseco Resovia"

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #805 dnia: Maja 15, 2017, 10:11:27 am »
Wiesz, tu chodzi o to że to nie Kurek negocjuje, tylko Grejman z Developresem ponoć rozmawia, a co za tym idzie to już wiesz  ;) ;D
W sumie plota o tym że Pani Drzyzga już nie będzie już przyjmować się sprawdziła w stosunku do Fabiana, może, może i teraz kobieta odegra ważną rolę w spekulacjach  ::)

olka_ja

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 123
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #806 dnia: Maja 15, 2017, 10:13:48 am »
W sumie plota o tym że Pani Drzyzga już nie będzie już przyjmować się sprawdziła w stosunku do Fabiana, może, może i teraz kobieta odegra ważną rolę w spekulacjach  ::)

"Gdzie diabeł nie może, tam..." No  ;D
"Nie ma miłości, jest Asseco Resovia"

maturban

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 396
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #807 dnia: Maja 15, 2017, 10:23:14 am »
Resovia użyła większego działa, Developres ściągnie Grejman a Kurek juz do gadania nie ma nic  ;D
Sovia forever!

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #808 dnia: Maja 15, 2017, 10:39:05 am »
Zejdźcie na ziemię  ::) wracają Śliwka i Depowski.

Nexter

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 134
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #809 dnia: Maja 15, 2017, 10:40:00 am »
I mamy już rozegranie;)
Lukas oficjalnie zostaje.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka