Autor Wątek: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.  (Przeczytany 318074 razy)

maturban

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 396
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #830 dnia: Maja 15, 2017, 12:47:30 pm »
Sławku, przecież nie w tym problem. Liczymy na kolejny sponsoring? Nie jestem miłośnikiem sponsoringu. Jestem natomiast miłośnikiem płacenia swoich rachunków. Tylko o to chodzi.
Niech każdy kibic zda sobie sprawę, że ktoś dopłacał do jego karnetu około 1.500 zł i niech nie narzeka, że "to tylko Depowski".
Mieliśmy swój "festiwal" i myśleliśmy, że będzie to trwało wiecznie. "My" czyli wszyscy kibice polskich klubów.
"Inaczej się nie da". Nie da się?
Wszystkie polskie kluby zapłacą za zmarnowany czas, a ich kibice obudzą się z ręką w nocniku.
-------------------------------------------
Po cichu życzę Zaksie Kurka. Niech jakiś polski klub wygra LM. Niech to będzie dla wszystkich pamiątka po złotych czasach polskiej, klubowej siatkówki.
A że to nie my, nie Resovia...
Może taki tytuł kiedyś kogoś zainspiruje... W końcu to Skra zainspirowała nas do walki o największe tytuły. Trochę podziwu dla tych, którym się udało, nie zaszkodzi.


Gdyby ludzie z zarządu mieli trochę oleju w głowie nadal mielibyśmy kasę a klub miałby się dobrze.Bo byłyby wyniki i zawodnicy z ikrą na których każdy patrzyłby z podziwem. Alternatywna rzeczywistość z Grozerem Kurkiem Igłą Grzybem bez trenera Kowala . Czy to nie było mozliwe? Było . Czy bezsensowne wydawanie pieniędzy na Wintersa to nie głupota? Najlepiej opłacany kibic w Resovii. To jest też wina nas wszystkich że nie mamy swojego głosu , tylko nastoletnie fanki chcące zdjęcia z Alkiem czy Jochenem do kolekcji cieszące się z zatrzymania Tichego w klubie.
Sovia forever!

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #831 dnia: Maja 15, 2017, 13:48:49 pm »
To co bierzemy Bartmana ? nie przeszedł draftu w Korei, jest do wzięcia pewnie  ::)
« Ostatnia zmiana: Maja 15, 2017, 13:52:29 pm wysłana przez tomi92 »

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #832 dnia: Maja 15, 2017, 13:51:33 pm »
Taaaa Kurek.....
Czy po numerze, który wyciął w zeszłym sezonie i to tuż przed jego rozpoczęciem: czy ktoś go poważnie traktuje i nie obawia się, że znowu może wyciąć analogiczny numer?

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #833 dnia: Maja 15, 2017, 13:59:26 pm »
Niech każdy kibic zda sobie sprawę, że ktoś dopłacał do jego karnetu około 1.500 zł i niech nie narzeka, że "to tylko Depowski".

Z tego co wiem to mamy człon Asseco który jest powtarzany w telewizji, jest na koszulkach, czy na bandach reklamowych, z tego co wiem ten człon ingeruje także dość bezpośrednio w budowę klubu, obsadzanie stanowisk, czy inne mniejsze lub większe sprawy, dodatkowo ten człon buduje sobie PR, jest wyczytywany przy każdej możliwej okazji i zapewne zapada w pamięć. Nie róbmy z tego aż takiej charytatywności...
Karnetowicz jedyne co w swojej cenie karnetu ma to krzesełko i możliwość obejrzenia widowiska siatkarskiego z dużą dozą regularności, w żaden sposób nie jest wyróżniony z tego co wiem przez klub (choć mogę się mylić), z tego co mi się wydaje(choć pamięć zawodzi) nie jest nawet wyczytywany jako skromny sponsor klubowy (choć po wszystkich sponsorach, powinno być podziękowanie dla x kupców karnetów bez których nie bylibyśmy tam gdzie jesteśmy), a także nie jest w żaden sposób uhonorowany na koszulce klubowej.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #834 dnia: Maja 15, 2017, 16:26:42 pm »
Widzisz, Biperionie, ktoś jest przedsiębiorcą, który sprzedaje swoje usługi, a ktoś jest tych usług konsumentem. Trudno, żeby widownia filmowa oczekiwała, że będzie wymieniona w napisach końcowych. Producent filmu - i owszem. Tak to już jest i z tym się nie dyskutuje.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Paweł

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #835 dnia: Maja 15, 2017, 16:54:49 pm »
Widzisz, Biperionie, ktoś jest przedsiębiorcą, który sprzedaje swoje usługi, a ktoś jest tych usług konsumentem. Trudno, żeby widownia filmowa oczekiwała, że będzie wymieniona w napisach końcowych. Producent filmu - i owszem. Tak to już jest i z tym się nie dyskutuje.

Dlatego nikt nawet nie dyskutuje o tym żeby za kino płacić powiedzmy 200 zł...
Rzeszów Stolica Innowacji to i  "Innowacyjne pomysły" na finansowanie zawodowej drużyny siatkarskiej... :o
Idąc tym tokiem myślenia zaraz dojdziemy do wniosku, że nie wygraliśmy Ligi Mistrzów bo kibice nie płacą 1500 zł za karnet.

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #836 dnia: Maja 15, 2017, 17:08:30 pm »
Nie rozumiem tego płaczu odnośnie Naszego składu:)
Wyjściowa szóstka nie wiele się będzie różnić niż ta z poprzedniego sezonu. A Kędzierski na pewno lepiej zaprezentuj się niż Drzyzga w tym sezonie.

Skład:
Kędzierski
Schops/Jarosz (nie wiem kto tu będzie jedynką)
Rossard
Perrin/Śliwka (j.w)
Lemański
Możdżonek
Masłowski

daje nadzieje na walkę o czołową 4. I na pewno w każdym meczu będziemy się emocjonować grą Resovii, bez nastawienia, że ten mecz musimy spokojnie sobie wygrać 3:0. Z roku na rok można wymieniać poszczególne ogniwa i wzmacniać zespół. Myślę, że na takim etapie jesteśmy. Fajnie by było jakby po rozbudowanie hali Resovia włączyła się realnie o MP:)
A teraz trzeba kibicować swoim, a na pewno serce zostawią na parkiecie:)

Lewy21

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #837 dnia: Maja 15, 2017, 17:18:42 pm »
Niech każdy kibic zda sobie sprawę, że ktoś dopłacał do jego karnetu około 1.500 zł i niech nie narzeka, że "to tylko Depowski".
Mieliśmy swój "festiwal" i myśleliśmy, że będzie to trwało wiecznie. "My" czyli wszyscy kibice polskich klubów.
"Inaczej się nie da". Nie da się?
Wszystkie polskie kluby zapłacą za zmarnowany czas, a ich kibice obudzą się z ręką w nocniku.

Idąc takim tokiem myślenia to ktoś może napisać, że to każdy "karnetowicz" dopłacał średnio 500 pln do każdego 1500 pln wydawanego przez Asseco i innych sponsorów. I to kibic wydawał, a podmioty gospodarcze inwestowały, aby móc się reklamować poprzez klub siatkarski Resovia.
Prawda jest jednak taka, że wszystkie kluby siatkarskie w Europie opierają się na sponsoringu, a Rzeszów to jedyny klub w Polsce tak mocno wspierany finansowo przez kibiców; cena oraz ilość sprzedanych karnetów !!!!
Można pisać o NBA, NFL, MLS itp. tylko trzeba sobie zdać sprawę, że siatkówka to nie kopana, ani basket, a Polska to nie USA.


Lewy21

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #839 dnia: Maja 15, 2017, 17:27:48 pm »
Nie rozumiem tego płaczu odnośnie Naszego składu:)
Wyjściowa szóstka nie wiele się będzie różnić niż ta z poprzedniego sezonu. A Kędzierski na pewno lepiej zaprezentuj się niż Drzyzga w tym sezonie.

Skład:
Kędzierski
Schops/Jarosz (nie wiem kto tu będzie jedynką)
Rossard
Perrin/Śliwka (j.w)
Lemański
Możdżonek
Masłowski

daje nadzieje na walkę o czołową 4. I na pewno w każdym meczu będziemy się emocjonować grą Resovii, bez nastawienia, że ten mecz musimy spokojnie sobie wygrać 3:0. Z roku na rok można wymieniać poszczególne ogniwa i wzmacniać zespół. Myślę, że na takim etapie jesteśmy. Fajnie by było jakby po rozbudowanie hali Resovia włączyła się realnie o MP:)
A teraz trzeba kibicować swoim, a na pewno serce zostawią na parkiecie:)

Dokładnie,
Amen.