Autor Wątek: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.  (Przeczytany 318098 razy)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #880 dnia: Maja 17, 2017, 07:19:22 am »
Odrobinę nagnę swoje zasady.
Nie mam nic przeciwko Kubie Jaroszowi. W przeciwieństwie do wielu dyskutantów, doceniam jego klasę sportową, tę, którą miał kiedyś, bo o obecnej nic nie potrafię powiedzieć. Nie widziałem jego gry w ostatnim sezonie, wiec trudno mi cokolwiek stwierdzić. Nie rozumiem jednak, dlaczego zdecydowaliśmy się na Jarosza, gdy mogliśmy zatrudnić Filipa? Klasa sportowa pewnie zbliżona, chłopak z Rzeszowa, młodszy, czyli bardziej perspektywiczny. Wątpię ,czy trener Serniotti miał coś wspólnego z tą decyzją - decyzją dla mnie niezrozumiałą, wręcz dziwaczną.
Żeby było jasne:
Witam Kubę Jarosza bez cienia niechęci. To ambitny chłopak, więc jestem pewny, że da Resovii wszystko, na co go stać. Nie zamierzam go traktować jako "tego, który wyrzucił ze składu Filipa", bo Kuba nie jest tego "winnym".
Nie jestem też (już) zwolennikiem "głośnych nazwisk" na pozycji atakującego, więc "nazwisko" Kuby Jarosza nie jest dla mnie rozczarowaniem.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #881 dnia: Maja 17, 2017, 07:26:29 am »
No właśnie, Komenda ma jeszcze kontrakt z Resovią czy nie? Bo było pisane że podpisał z Katowicami na dwa lata i nic o wypożyczeniu.

Śliwka ma ostatni rok?
To proste, kto ma Leona ten wygrywa LM 8)
Śliwka ma jeszcze 2 lata kontrakty.

Klub chyba przestał dawać długie kontrakty dla młodych stwierdzając że i tak później może ich ściągnąć dając odpowiednią pensje.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #882 dnia: Maja 17, 2017, 08:06:00 am »
Klub chyba przestał dawać długie kontrakty dla młodych stwierdzając że i tak później może ich ściągnąć dając odpowiednią pensje.
Czyli: "A jednak Ziemia ma kształt kuli!".  ;D
"Kot musi kosztować".
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2017, 08:09:27 am wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Lewy21

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #883 dnia: Maja 17, 2017, 08:07:19 am »
Komenda ma ważny kontrakt z Sovią i jest wypożyczony.

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #884 dnia: Maja 17, 2017, 09:20:31 am »
Siwożelec wolny, fajny zawodnik, dobre przyjęcie, świetny serwis, w ataku też coś potrafił, mógł by być fajnym uzupełnieniem składu.
Pomysł fajny ale nie wpisuje się w kanon, jednak byłby gwiazdą  :)
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2017, 09:22:27 am wysłana przez tomi92 »

Michał5

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 367
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #885 dnia: Maja 17, 2017, 10:05:16 am »
No nie, Śliwka ma teraz ostatni rok kontraktu przed sobą.

maturban

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 396
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #886 dnia: Maja 17, 2017, 11:13:15 am »
Wszyscy zachwycają się Sliwką jaki to niby talent jest...równie dobrze możemy tak mówić o każdym młodym..Kurek w jego wieku był mistrzem Europy i wiodącym siatkarzem w lidze oraz reprezentacji a my mówimy że Śliwka jest utalentowany.. To jest młody obiecujący zawodnik to wszystko. Nic nie pokazał podczas tego sezonu i ma coś wnieść do drużyny walczącej o mistrzostwo kraju?  W tym wieku zawodnik utalentowany pokazuje swoje walory , co pokazuje Śliwka? nie jest to skoczny zawodnik ani silnie bijący, zagrywką też nie gromi, technika to też nie jest jakiś wyróżniający atut. Lewa ręka to wszystko. Słabsza wersja Rossarda
Sovia forever!

cytrynowy

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 44
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #887 dnia: Maja 17, 2017, 12:12:46 pm »
Siwożelec wolny, fajny zawodnik, dobre przyjęcie, świetny serwis, w ataku też coś potrafił, mógł by być fajnym uzupełnieniem składu.

Siwożelec? uzupełnienie składu? Ludzie, zejdźcie na ziemię  ???  Jest powiedziane, że skład w większości ustalono, brakuje jednego na przyjęcie - przy czym informacja pt. "nie będzie bomby transferowej" poszła w którymś momencie od Prezesa.

Siwożelec, Cebulj, może jeszcze Anderson do Resovii przyjdzie..  ??? IMHO Depowski na uzupełnienie i już, nie ma co cudować.

Ja rozumiem, że temat ma w sobie słowo "marzenia", ale nie przesadzajmy - kasy jest mniej, skład w większości dopięty (czy tego chcemy, czy nie) i tyle - po co pisać takie pierdoły?

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #888 dnia: Maja 17, 2017, 12:50:23 pm »
Mnie zastanawia czemu klub dla świętego spokoju nie ogłosi kto będzie grał, czy to są powroty czy wypożyczenia czy cokolwiek. Po prostu informacja na stronie że w przyszłym sezonie Nasze barwy będzie reprezentować... . Po co to wyczekiwanie, przez to myślę tylko że wcale skład nie jest zaklepany na 100% skoro sam prezes mówił na konferencji że poznamy skład w przeciągu 7-10 dni czyli pewne kontrakty jeszcze muszą być negocjowane skoro nie mógł określić w ciągu ilu dni poznamy skład. Co ciekawy własnie jutro mija tydzień, więc zostało 4 dni z tych 10 na poznanie składu. A może zależy tylko na marketingu, dopóki nie ogłoszą składu, spekulacje w sieci i prasie nie mają końca - mówi się o Resovii, jako głoszą to skończy się temat w mediach :)

Sam nie wiem już co mam myśleć.

cytrynowy

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 44