Autor Wątek: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.  (Przeczytany 318173 razy)

Greg

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 214
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #890 dnia: Maja 17, 2017, 14:34:57 pm »
No i dobrze, nigdy za nim nie przepadałem :)

_Misiek_

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 73
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #891 dnia: Maja 17, 2017, 15:35:15 pm »
No nie, Śliwka ma teraz ostatni rok kontraktu przed sobą.
Nie dwa?

To jest młody obiecujący zawodnik to wszystko.

Dokładnie. Jakoś tak utarło się, że każdy młody który potrafi jako tako nad siebie przyjąć piłkę to od razu drugi Winiarski, jakoś przepchnąć piłkę w bloku na drugą stronę boiska to drugi Gołaś, nie połamać sobie palców przy rozegraniu to drugi Zagumny, a każdy kto trafi w pomarańczowe z ataku i ma ponad dwa metry to od razu drugi Wlazły albo Kurek.

A tymczasem cała ta grupa Szalpuków, Kędzierskich i Śliwek to jedynie obiecujący, ale wciąż mocno przeciętni zawodnicy.

kilogram

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 84
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #892 dnia: Maja 17, 2017, 17:35:11 pm »
Wszyscy zachwycają się Sliwką jaki to niby talent jest...równie dobrze możemy tak mówić o każdym młodym..Kurek w jego wieku był mistrzem Europy i wiodącym siatkarzem w lidze oraz reprezentacji a my mówimy że Śliwka jest utalentowany.. To jest młody obiecujący zawodnik to wszystko. Nic nie pokazał podczas tego sezonu i ma coś wnieść do drużyny walczącej o mistrzostwo kraju?  W tym wieku zawodnik utalentowany pokazuje swoje walory , co pokazuje Śliwka? nie jest to skoczny zawodnik ani silnie bijący, zagrywką też nie gromi, technika to też nie jest jakiś wyróżniający atut. Lewa ręka to wszystko. Słabsza wersja Rossarda

Nie ma co porównywać Śliwki do Kurka... Kurek w jego wieku był lepszy niż Kurek w 2017r.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #893 dnia: Maja 17, 2017, 17:49:25 pm »
Śliwka w poprzednim sezonie mimo regularnej gry i dużego kredytu zaufania od Gardiniego był najsłabszym ogniwem w 6 Olsztyna. I to niestety tyle. Na zapchajdziurę się nie nadaje bo będzie obrażany, na 3 się nie nadaje bo za słaby. Jeszcze żeby miał jakieś wyraźnie atuty do gry zadaniowej, super przyjęcie, pojedynczy blok, a tu niestety nic, zawodnik wszechstronnie przeciętny.
W końcu.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #894 dnia: Maja 17, 2017, 18:14:02 pm »
Mnie zastanawia czemu klub dla świętego spokoju nie ogłosi kto będzie grał, czy to są powroty czy wypożyczenia czy cokolwiek. Po prostu informacja na stronie że w przyszłym sezonie Nasze barwy będzie reprezentować... . Po co to wyczekiwanie, przez to myślę tylko że wcale skład nie jest zaklepany na 100% skoro sam prezes mówił na konferencji że poznamy skład w przeciągu 7-10 dni czyli pewne kontrakty jeszcze muszą być negocjowane skoro nie mógł określić w ciągu ilu dni poznamy skład. Co ciekawy własnie jutro mija tydzień, więc zostało 4 dni z tych 10 na poznanie składu. A może zależy tylko na marketingu, dopóki nie ogłoszą składu, spekulacje w sieci i prasie nie mają końca - mówi się o Resovii, jako głoszą to skończy się temat w mediach :)

Sam nie wiem już co mam myśleć.
Gdybyś na codzień śledził Forum, to wiedziałbyś, że największą popularnością cieszy się ono właśnie w okresie transferowym. Ludzie piszą o swoich oczekiwaniach, marzeniach, spekulują, podają "w 100% pewne informacje", zasłyszane plotki. Inni to wszystko krytykują. A o Resovii mówi się, pisze się, dyskutuje się...
Jeszcze kilka dni i prawdopodobnie Forum zamilknie na długie miesiące. Wspomni się o Resovii przy okazji losowania europejskich pucharów i znów będzie cisza.
Co mi za różnica, czy wszystkiego dowiem się jutro, czy za miesiąc? Jesli dowiem się jutro, to za 3-4 dni skończy się rozmowa na Forum. Jeśli dowiem się za miesiąc, to rozmowa na Forum potrwa jeszcze przez miesiąc z hakiem.
Załóżmy, że aż do soboty nie ogłoszą Śliwki. W sobotę Polska gra z Iranem. Być może Śliwka zagra. No i pojawi się kilkanaście komentarzy "Jak to dobrze, że będziemy mieć Śliwkę" albo "Szybko wycofajmy się z pomysłu zatrudnienia Śliwki". I znów Resovia będzie w centrum zainteresowania kilku, kilkudziesięciu, kilkuset, kilku tysięcy(?) osób.
Napięcie rośnie.
I o to chodzi!
Gdyby przed LŚ'14 nie był znany skład, być może grałby u nas Mika.
Wtedy Mika był "słaby" dla tych, którzy patrzyli na niego przez pryzmat  jegi złych zagrań. Ja patrzyłem na niego przez pryzmat jego dobrych zagrań (jak na każdego zawodnika), więc dla mnie był zawodnikiem bardzo mocnym. Jak 2 lata wcześniej (czyli w 2012 r.) pisałem, że Mika wkrótce będzie zawodnikiem o klasie Kurka, to byłem obśmiewany. Nie obrażałem się, bo śmiech to zdrowie.
Jeśli ocenia się zawodnika przez pryzmat jego dobrych zagrań, to widać, ile można z zawodnika wycisnąć. Potrzeba tylko dobrego trenera. Ze Śliwki można wycisnąć bardzo wiele. Nie tylko pestkę.
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2017, 18:28:57 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #895 dnia: Maja 17, 2017, 18:59:41 pm »
Repres1 może i masz racje napięcie jest i trochę emocji to wprowadza :).

A tu dla ludzi którzy postawili krzyżyk na Jochenie :) Nie najgorzej jeszcze licze że będzie lepiej.
https://twitter.com/BG_Resovia/status/864881236816297984

« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2017, 19:03:29 pm wysłana przez tomi92 »

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #896 dnia: Maja 17, 2017, 19:38:20 pm »
Ciekawe kto poprowadzi Skrę. Pojawiały się zarzuty, że Resovia buduje bez trenera a myśmy przynajmniej mieli pewnego, dogadanego kandydata...
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2017-05-17/nie-ma-chetnych-do-pracy-z-siatkarzami-pge-skry/

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #897 dnia: Maja 17, 2017, 20:26:39 pm »
Ciekawe kto poprowadzi Skrę. Pojawiały się zarzuty, że Resovia buduje bez trenera a myśmy przynajmniej mieli pewnego, dogadanego kandydata...
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2017-05-17/nie-ma-chetnych-do-pracy-z-siatkarzami-pge-skry/

Zgłaszam kandydaturę Sz.P. Andrzeja Kowala, w pakiecie z Górskim ;D
Prezes-Ignaczak

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #898 dnia: Maja 17, 2017, 21:02:21 pm »
Leszku, masz rację że ze Śliwki można wyciągnąć więcej, aniżeli pestkę. Jest tylko jeden problem, aby zawodnik dał się "wycisnąć", a nie latał z płaczem do mediów, że pójdzie tam, gdzie będzie grał. Jeżeli uważa, że z urzędu mu się należy miejsce w "6" Resovii, to znaczy, że jest jeszcze niedojrzałym młokosem, który nie wie na czym polega zawodowy sport.

cytrynowy

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 44
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #899 dnia: Maja 17, 2017, 21:16:16 pm »
Ciekawe kto poprowadzi Skrę. Pojawiały się zarzuty, że Resovia buduje bez trenera a myśmy przynajmniej mieli pewnego, dogadanego kandydata...
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2017-05-17/nie-ma-chetnych-do-pracy-z-siatkarzami-pge-skry/
Skończy się tym, że Stelmach zostanie pierwszym :D