Autor Wątek: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.  (Przeczytany 318450 razy)

mar!usz1000

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 303
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #930 dnia: Maja 19, 2017, 11:56:12 am »
Przepraszam, a co Śliwka może mieć przeciw przyjściu do Resovii? Jeśli miał jakieś awersje do trenera Kowala (kilku graczy miało) to już tego problemu nie ma. Patrząc na skład jest potencjalnie co najmniej pierwszym wchodzącym z szansą na stałe wejście do podstawowego składu, a jeśli Lukas nie miałby polskiej licencji to czasami Śliwka wręcz będzie musiał grać z powodu limitów. Podpisał z Resovią kontrakt na kilka lat więc chyba spodziewał się, że kiedyś będzie w niej grał.

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #931 dnia: Maja 19, 2017, 12:02:49 pm »
Przepraszam, a co Śliwka może mieć przeciw przyjściu do Resovii? Jeśli miał jakieś awersje do trenera Kowala (kilku graczy miało) to już tego problemu nie ma. Patrząc na skład jest potencjalnie co najmniej pierwszym wchodzącym z szansą na stałe wejście do podstawowego składu, a jeśli Lukas nie miałby polskiej licencji to czasami Śliwka wręcz będzie musiał grać z powodu limitów. Podpisał z Resovią kontrakt na kilka lat więc chyba spodziewał się, że kiedyś będzie w niej grał.
Z tego co poczytałem na TT Śliwka bardzo deklarował chęć gry w Gdańsku. Jeśli Resovia ściągła go na zasadzie tylko i wyłącznie kontraktu bez chęci gry tutaj samego zawodnika to jak mawiał klasyk "z niewolnika nie ma pracownika". Już raz z Penchevem przerabialismy ten temat :)
« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2017, 12:04:57 pm wysłana przez tomi92 »

Lewy21

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #932 dnia: Maja 19, 2017, 12:14:45 pm »
Teraz pozostaje ciężka praca na treningach i przy wsparciu kibiców ta drużyna może mocno namieszać w tej lidze ( takie mam przeczucie :-))

bifu

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #933 dnia: Maja 19, 2017, 12:15:29 pm »
Jest jeszcze jedna możliwość. Może trafi się jeszcze jakiś  przyjmujący ( potencjalnie lepszy od Śliwki ) , który z różnych powodów nie podpisał kontraktu z żadnym klubem, a wówczas Śliwka może iść na wypożyczenie. Może.

krzysiu

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 119
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #934 dnia: Maja 19, 2017, 12:18:14 pm »
Wtedy to już może nie być dla niego miejsca ;)

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #935 dnia: Maja 19, 2017, 12:18:19 pm »
Wszystko ładnie pięknie, skład poznany. Co prawdą wolę taki skład i nowego trenera z myślą szkoleniową i pojęciem w tym co robi niż Kowala na ławce z gwiazdami na boisku, z których i tak uczyni po kilku meczach, treningach przeciętniaków, a z piękna gry w siatkówkę zrobi anty siatkówkę .
Jedyne co mi się nie podoba, to nie mogę pojąć dlaczego tak przeciętnego składu (bo tak należy uznać realnie obecną kadrę) nie otrzymał Andrzej Kowal, nie chciano żeby się pogrążył i wywalczył środek tabeli   ;D- retoryka.
Tak czy inaczej cieszę się, że jest jak jest i wierzę mocno, że nasz nowy trenejro to poukłada w całość i będziemy drużyną a nie zlepkiem indywidualności. Na PL moim zdaniem spokojnie taka kadra powinna wystarczyć do osiągnięcia zamierzonych celów.
« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2017, 12:22:31 pm wysłana przez mediolan8 »
Prezes-Ignaczak

gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #936 dnia: Maja 19, 2017, 12:32:10 pm »
Z tego co poczytałem na TT Śliwka bardzo deklarował chęć gry w Gdańsku. Jeśli Resovia ściągła go na zasadzie tylko i wyłącznie kontraktu bez chęci gry tutaj samego zawodnika to jak mawiał klasyk "z niewolnika nie ma pracownika". Już raz z Penchevem przerabialismy ten temat :)

Olek tamtą wypowiedź popełnił, gdy jeszcze wszyscy byli przekonani o tym, że Ivovic zostanie. Mając w perspektywie pozycję czwartego przyjmującego, nie dziwię się, że jasno deklarował wolę pójścia na wypożyczenie. Teraz sytuacja wygląda dla niego zupełnie inaczej.

barti522

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #937 dnia: Maja 19, 2017, 12:34:57 pm »
Jednym słowem: KOMPROMITACJA.

Gavin Schmitt ------------> Jakub Jarosz
Fabian Drzyzga ----------> Michał Kędzierski
Marco Ivovic -------------->Aleksander Śliwka
Thomas Jaeschke --------> Dominik Depowski
Piotr Nowakowski ---------> Łukasz Perłowski
Damian Wojtaszek --------> Paweł Rusek
Dla Wintersa brakło miejsca :(

Jak mówili tak zrobili , miała być Polska Resovia i jest !!! :D

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #938 dnia: Maja 19, 2017, 12:35:40 pm »
Skład Asseco Resovii na sezon 2017/2018
 
Rozgrywający: Michał Kędzierski, Lukas Tichacek

Środkowi: Bartłomiej Lemański, Marcin Możdżonek, Dawid Dryja, Łukasz Perłowski

Przyjmujący: Thibault Rossard, John Gordon Perrin, Aleksander Śliwka, Dominik Depowski

Atakujący: Jochen Schops, Jakub Jarosz

Libero: Mateusz Masłowski, Paweł Rusek.

A więc mamy skompletowany skład na następny sezon. Jak dla mnie jest to bardzo fajny skład, z którym mam nadzieję zagramy o najwyższe cele tak w Polsce, jak i w europejskich pucharach.

Trenera i wszystkich nowych zawodników serdecznie witam na resoviackim pokładzie. Życzę Wam (i sobie też) żebyście jak najszybciej z trenera i zawodników Resovii stali się Resoviakami. Bycie Resoviakiem to coś zupełnie innego niż bycie zawodnikiem Resovii. By być Resoviakiem wcale nie trzeba zdobywać po kilkadziesiąt punktów w meczu. Znam takiego jednego, który w naszych barwach zdobył 1 punkt (pamięć zawodna, może pomyliłem go z kimś innym i nie zdobył żadnego punktu) a mimo to jest Resoviakiem z krwi i kości. By stać się Resoviakiem wystarczy występując w pasiaku zostawiać serducho na boisku. Reszta (mniej istotna) sama przyjdzie...
Jeszcze raz serdecznie witam.
---------------------------------------------------------------
Z zeszłorocznego składu odeszli:
1.Fabian
2.Marko
3.Tomek
4.Fred
5.Mały
6.Gavin
7.Pit
Wszystkim Wam dziękuję za grę w Resovii.
Na "ich" miejsce przyszli:
1.Michał
2.Olek
3.Dominik
5.Paweł
6.Kuba
7.Perła
Nie lubię takiego porównywania. Każdy zawodnik jest inny, każdy ma jakieś wady i jakieś zalety. Ale porównań nie unikniemy. Ja też porównałem zawodników którzy do nas przyszli do tych, którzy od nas odeszli. Jako kryterium przyjąłem według mnie jedyne logiczne: jak zainterenowani grali w ubiegłym sezonie. Nie jak mogliby zagrać czy jaki mają potencjał, tylko jak grali. Jedyna uwaga jest taka, że nie widziałem jak gra Jarski, ale wiem, że... w przeciwieństwie do Gavina grał (to nie wyrzut, to fakt).
 
I jak sobie tak porównałem sześć par (za Freda, który nie grał nikt nie przyszedł) to wychodzi mi, że... NA WSZYSTKICH POZYCJACH WZMOCNILISMY SIĘ. NA WSZYSTKICH!!!

Jak ma ktoś inne zdanie na ten temat to słucham: który nowy zawodnik grał w tamtym (i nie tylko) sezonie gorzej od tego "na miejsce którego" przyszedł?

Greg

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 214
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #939 dnia: Maja 19, 2017, 12:48:12 pm »
Biednieje nasza liga, że nie wspomnę Resovi.
Jak obserwuje te wszystkie zamiany, to uważam, że nie przysporzy atrakcyjności ligi, a co za tym idzie nowi nowych fanów nie przybędzie.
Narzekaliśmy na skład to teraz mamy "samych perspektywicznych" graczy. Jeszcze zatęsknimy za czwartym miejscem.