Autor Wątek: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.  (Przeczytany 318026 razy)

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1020 dnia: Maja 24, 2017, 13:42:42 pm »
http://www.przegladsportowy.pl/siatkowka/plusliga,roberto-serniotti-asseco-resovia-rzeszow-sklad-asseco-resovia,artykul,786461,1,899.html

Hehe... ::) Pare stron temu była dyskusja w której kilku kolegów pisało mi że JJ był na pewno uzgodniony z nowym trenerem, jak widać chyba jednak nie. Górski powinien zostać bardzo szczegółowo prześwietlony pod kontem tego transferu, bo wygląda on delikatnie mówiąc dziwnie.
W końcu.

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1021 dnia: Maja 24, 2017, 15:40:22 pm »
http://www.przegladsportowy.pl/siatkowka/plusliga,roberto-serniotti-asseco-resovia-rzeszow-sklad-asseco-resovia,artykul,786461,1,899.html

Hehe... ::) Pare stron temu była dyskusja w której kilku kolegów pisało mi że JJ był na pewno uzgodniony z nowym trenerem, jak widać chyba jednak nie. Górski powinien zostać bardzo szczegółowo prześwietlony pod kontem tego transferu, bo wygląda on delikatnie mówiąc dziwnie.


Bardzo dobrze że ta kwestia została wyjaśniona, teraz pytanie czy JJ był częścią koncepcji AK czy tylko i wyłącznie decyzją klubu, jeśli to drugie to lepiej żeby Kuba zagrał sezon marzenie bo oberwie się klubowi  :D

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1022 dnia: Maja 24, 2017, 16:16:45 pm »
To muszę napisać, iż miałem inne informacje. Myślałem, iż on miał większy wpływ. A tak to jego transferem jest tylko Tichacek i Perłowski.

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1023 dnia: Maja 24, 2017, 17:29:06 pm »
Irytujące staje się to mydlenie oczu kibicom i robienie sobie z nich idiotów. Nie wiem kogo chciał nabrać Górski. Po prostu w Resovii panują jakieś dziwne zasady.  Klub jak kłamał w sprawie Śliwki, że decyzję o przejściu do RR podjęli wspólnie tak, teraz, że nowy trener od początku uczestniczył w budowie zespołu na nowy sezon. Nikt za nic nie ponosi u nas konsekwencji, a polityka transferowa i koncepcja budowy składu, leży u Nas od lat. Wszystko to kwestia przypadku.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1024 dnia: Maja 24, 2017, 18:34:40 pm »
Irytujące staje się to mydlenie oczu kibicom i robienie sobie z nich idiotów. Nie wiem kogo chciał nabrać Górski. Po prostu w Resovii panują jakieś dziwne zasady.  Klub jak kłamał w sprawie Śliwki, że decyzję o przejściu do RR podjęli wspólnie tak, teraz, że nowy trener od początku uczestniczył w budowie zespołu na nowy sezon. Nikt za nic nie ponosi u nas konsekwencji, a polityka transferowa i koncepcja budowy składu, leży u Nas od lat. Wszystko to kwestia przypadku.
Ale przynajmniej mamy skończony skład wraz ze sztabem szkoleniowym oraz jako tako wyglądającą ławką rezerwowych. Poza Zaksą i Jastrzębiem reszta zespołów jest w budowie, a nie ma z kogo za bardzo składu robić. Choć i te dwa kluby mają dziury na ławce rezerwowych.

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1025 dnia: Maja 24, 2017, 19:40:33 pm »
Irytujące staje się to mydlenie oczu kibicom i robienie sobie z nich idiotów. Nie wiem kogo chciał nabrać Górski. Po prostu w Resovii panują jakieś dziwne zasady.  Klub jak kłamał w sprawie Śliwki, że decyzję o przejściu do RR podjęli wspólnie tak, teraz, że nowy trener od początku uczestniczył w budowie zespołu na nowy sezon. Nikt za nic nie ponosi u nas konsekwencji, a polityka transferowa i koncepcja budowy składu, leży u Nas od lat. Wszystko to kwestia przypadku.
Chyba coś przegapiłem ale gdzie była informacja że powrót Śliwki nie był z nim dyskutowany ?
To że Olek nie ma za dużo do gadania to sytuacja normalna jak ma się ważny kontrakt. Bednarz jest w takiej samej sytuacji w Skrze, a Semeniuk w Zaksie. Przykładów można znaleźć więcej.

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk


repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1026 dnia: Maja 24, 2017, 21:43:46 pm »
Decyzja o przyjściu Śliwki i Depowskiego była konsultowana z Serniottim.
"Od momentu, kiedy zdecydowałem się na pracę w Rzeszowie klub jest ze mną cały czas w kontakcie i konsultuje ze mną wszystko.(...) Od chwili, w której uzgodniliśmy warunki kontraktu, wszystkie decyzje wspólnie uzgadniamy. Ja również składałem propozycje co do ściągnięcia pewnych zawodników, chociaż to nie zawsze było możliwe do zrealizowania czy ze względu na czynniki finansowe czy inne motywacje zawodników. Jeśli klub wychodził z inicjatywą zatrudnienia jakiegoś zawodnika, to też pytał mnie o zdanie i jeśli ja nie widzę go w składzie, to klub się nim już nie interesuje".
Jeśli trener nie widział jakiegoś zawodnika w składzie (a nie widział kilku), to znaczy, że widział w składzie Śliwkę i Depowskiego. Doskonale wiedział, że jeśli nie ci (z których ostatecznie rezygnowaliśmy), to będą właśnie Olek i Dominik.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1027 dnia: Maja 24, 2017, 23:11:45 pm »
Chyba coś przegapiłem ale gdzie była informacja że powrót Śliwki nie był z nim dyskutowany ?
To że Olek nie ma za dużo do gadania to sytuacja normalna jak ma się ważny kontrakt. Bednarz jest w takiej samej sytuacji w Skrze, a Semeniuk w Zaksie. Przykładów można znaleźć więcej.

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

Mówię o 1 roku gry Olka u Nas. Niedawno Tomek Kozłowski powiedział, że zarówno Olek jak i On nie mieli nic do gadania. I nie jest prawdą, że było konsultowane to z Olkiem. A jak teraz było to nie wiem.

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1028 dnia: Maja 25, 2017, 00:44:24 am »
Teraz to bez znaczenia. Roberto podpisując umowę zaakceptował wszystko i teraz za wszystko bierze odpowiedzialność.
Chyba nikt mu do głowy nie przyłożył lufy? :P

cytrynowy

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 44
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1029 dnia: Maja 25, 2017, 06:08:29 am »
Ktoś tutaj wywołał Kurka do tablicy kilka stron temu, że taki dobry, że podniósłby poziom. Może i tak, ale od jakiegoś czasu słowa "słowny jak Kurek" to nowy związek frazeologiczny. Z dużą dawką ironii.

Więcej tutaj: http://lodz.wyborcza.pl/lodz/7,35137,21853268,bartosz-kurek-znow-sie-rozmyslil-a-pge-skra-belchatow-ma-problem.html

Ładnie ich porobił..

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka