Autor Wątek: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.  (Przeczytany 318110 razy)

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1050 dnia: Maja 26, 2017, 22:35:10 pm »
Piszesz pewnie o występach Boyera w trwającym obecnie turnieju kwalifikacyjnym do MŚ, którego akurat prawie nie oglądam, ale oprócz niego odnośnie potencjału Francuzów na ataku trzeba wspomnieć, że srebrny medal Pro A zdobył w barwach Montpellier 21-letni Jean Patry, chyba nie mniej utalentowany jak wspomniany przez Ciebie równolatek Boyer, chociaż akurat Patry pomimo, iż został  już zauważony przez Laurenta Tillie i włączony do szerokiej kadry Francji na ten sezon, to jest dla mnie na swój sposób ciekawym atakującym, bo wygląda lekko "kulawo" technicznie, a konkretnie mam na myśli, że mocno garbi się atakując przez co traci na zasięgu, ale może to tylko złudzenie ;) Tak żartem to z trójki Patry-Boyer-Rossard właśnie ten pierwszy najlepiej pasuje na następcę Rouziera - tylko on, podobnie jak Antonin podrzuca do zagrywki piłkę dwoma rękami ;D Zgadzam się co do tego, że na dłuższą metę Tibo na ataku w reprezentacji odosobniony wcale nie został i wielkiego problemu Francja z obsadą tej pozycji już niedługo mieć nie będzie, zupełnie odwrotnie jak prawdopodobnie np. nasza reprezentacja na pozycji rozgrywającego ;)
« Ostatnia zmiana: Maja 26, 2017, 22:48:24 pm wysłana przez FLPman »

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1051 dnia: Maja 27, 2017, 22:28:59 pm »
Przeglądam z niemałym opóźnieniem forum i zastanawia mnie pewien wpis.  Prowadzący wywiad pyta trenera " ma pan wpływ na to z jakimi zawodnikami.....', trener odpowiada " oczywiście że tak, od momentu kiedy zdecydowałem sie na pracę w Rzeszowie, klub jest ze mną cały czas w kontakcie i konsultuje ze mną wszystko...", więc nie może trener powiedzieć, że JJ nie był jego wyborem, bo rozmowy z trenerem trwały zanim podpisano kontrakt z Jaroszem, więc niech nie leci w bambuko, bo o tym kontrakcie wiedział i go zaakceptował.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1052 dnia: Maja 27, 2017, 22:44:03 pm »
Akurat Kuba Jarosz jest transferem Andrzeja Kowala i Andrzej wcale się tego transferu nie wypiera, więc nie bajdurz o "leceniu w bambuko". Pomiędzy "konsultowano" a "zaakceptował" jest dość spora różnica.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1053 dnia: Maja 28, 2017, 01:27:00 am »
Przeglądam z niemałym opóźnieniem forum i zastanawia mnie pewien wpis.  Prowadzący wywiad pyta trenera " ma pan wpływ na to z jakimi zawodnikami.....', trener odpowiada " oczywiście że tak, od momentu kiedy zdecydowałem sie na pracę w Rzeszowie, klub jest ze mną cały czas w kontakcie i konsultuje ze mną wszystko...", więc nie może trener powiedzieć, że JJ nie był jego wyborem, bo rozmowy z trenerem trwały zanim podpisano kontrakt z Jaroszem, więc niech nie leci w bambuko, bo o tym kontrakcie wiedział i go zaakceptował.

Coś mi się wydaje, że nie potrafisz na pewne sprawy patrzeć obiektywnie.
Nowy trener miał dopiero realny wpływ na transfery po tym jak Andrzej Kowal podał się do dymisji. Za wcześniejszymi transferami stał Andrzej. Mnie nie martwi, że przychodzi Jarosz. Martwi to, że zarówno Kuba jak i Jochen mają kontrakty na 2 lata. A co będzie gdy jeden i drugi będą grać poniżej oczekiwań? Tego wykluczyć nie możemy. No ale oby tak nie było. Co nie zmienia faktu że nie widzę tutaj logiki.

kilogram

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 84
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1054 dnia: Maja 28, 2017, 20:08:51 pm »
Wiecie może gdzie obejrzę mecz eliminacji Niemcy - Francja?

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1055 dnia: Maja 28, 2017, 20:14:49 pm »

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1056 dnia: Maja 28, 2017, 20:43:08 pm »

kilogram

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 84
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1057 dnia: Maja 28, 2017, 21:12:01 pm »
Fajnie się patrzy na tego Jenie :) Obrona, przyjęcie i te wystawy przez całe boisko przyspieszone ;p
ps; jednak Rossard wypada z pierwszej szósztki chyba, ze wróci na przyjęcie ;p
« Ostatnia zmiana: Maja 28, 2017, 22:10:36 pm wysłana przez kilogram »

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1058 dnia: Maja 29, 2017, 12:09:49 pm »
Fajnie się patrzy na tego Jenie :) Obrona, przyjęcie i te wystawy przez całe boisko przyspieszone ;p
ps; jednak Rossard wypada z pierwszej szósztki chyba, ze wróci na przyjęcie ;p

Rossard nie grał już w meczu z Azerami. Czyżby jakaś kontuzja? Ktoś, coś?

Yadbir

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 1
    • http://mistpolska.pl/kategoria/domowe-sposoby/
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1059 dnia: Maja 29, 2017, 14:00:25 pm »
żadnej ploty o kontuzji nie słyszałem
Cześć