Autor Wątek: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.  (Przeczytany 318133 razy)

harcerz

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 553
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1240 dnia: Sierpnia 23, 2017, 11:20:53 am »
Andrey w Uralu. Może być ciekawym zawodnikiem :).

https://www.youtube.com/watch?v=bjQ91HpeLPY
I tylko Sovia, Sovia z Rzeszowa!!!

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1241 dnia: Sierpnia 23, 2017, 11:50:09 am »
Nie Leon, rynce mnie opaldli po przeczytaniu tego fragmentu, do którego zadałem Ci pytania, na które zresztą nie odpowiedziałeś.

I zdaję sobie sprawę z tego, że jeszcze nikt nigdy nie stworzył takiej umowy, która zabezpieczałaby jej realizację na 100% pewności. Jeśli intencje którejś ze stron są nieuczciwe to i tak umowę można sobie mieć...

Pełna zgoda z tym fragmentem. Tylko wnioski wyciągamy inne...

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1242 dnia: Sierpnia 23, 2017, 14:39:37 pm »
Nie Leon, rynce mnie opaldli po przeczytaniu tego fragmentu, do którego zadałem Ci pytania, na które zresztą nie odpowiedziałeś.


...wydawało mi się, że zrozumiesz sarkazm i przejaskrawienie bez szczególnego tłumaczenia :D

Lewy21

  • Gość

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1244 dnia: Sierpnia 23, 2017, 15:20:30 pm »
Skra Andrzejem nie była zainteresowana.

http://lodz.wyborcza.pl/lodz/7,35137,21985863,pge-skra-belchatow-mariusz-wlazly-ma-juz-zmiennika.html
Możesz wrzucić cały artykuł albo przynajmniej interesujący nas fragment ?

Lewy21

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1245 dnia: Sierpnia 23, 2017, 16:14:21 pm »
"Tak więc do obsadzenia pozostają jeszcze pozycje przyjmujących. W kadrze jest dwóch zawodników grających na tej pozycji: Bartosz Bednorz i Nikołaj Penczew. Po szeroko opisywanej rezygnacji Bartosza Kurka, który tuż przed podpisaniem kontraktu zmienił zdanie i wybrał ofertę z Turcji, PGE Skra pozostała na lodzie, gdyż najlepsi gracze mają już ważne umowy. Szefowie klubu rozmawiali z Facundo Conte, jednak Argentyńczyk pozostaje w Chinach.

Wśród ofert, jakie przysyłali menedżerowie, były m.in. takie nazwiska jak Słoweniec Klemen Cebulj czy Ukrainiec Andriej Kucmus z Uralu Ufa. Obie kandydatury nie przekonały jednak szefów i trenera PGE Skry. Prezes Piechocki twierdzi, że szuka lepszego zawodnika, który będzie rywalizował z Penczewem i Bednorzem. ? Mogę zapewnić, że w ciągu kilku dni podamy jego nazwisko ? zapowiedział. Ostatnie miejsce zajmie jeden z dwóch graczy mających kontrakty z PGE Skrą: Rozalin Penczew lub Milan Katić."

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1246 dnia: Sierpnia 23, 2017, 18:21:28 pm »
Rezygnacja ze współpracy z panem M. nie miałaby nic wspólnego z romantyzmem. To kwestia etyki w biznesie.  Bo takowa w poważnym biznesie ma znaczenie. Mówię o poważnym biznesie, a nie o powiatowych cwaniaczkach. Usługodawca powinien być człowiekiem, na którego można liczyć.
Jeśli przygotowuję komuś front robót budowlanych, bo umówiłem się z nim na rozpoczęcie budowy na dzień X (nie mając umowy), a ten ktoś mówi mi "Nie będę budował, bo mam lepszy kontrakt", to mimo, że nie mam prawa do odszkodowania, już z takim kimś nie chcę mieć do czynienia. Nawet za póldarmo. Tak jest z każdą usługą. Nie ma w tym rozmantyzmu. Zwykły pragmatyzm. Rynek usług jest bardzo bogaty, nawet jeśli chwilowo jest ubogi.
Co będzie, jeśli Rossard zagra "sezon życia"? Nic nie będzie. Klubowi będzie obojętne, z kim Rossard dzieli się swoimi pieniędzmi, ale rozmów z paniem M. nie powinien podjąć. Niech Thibo rozmawia sam. A jeśli nie zechce rozmawiać? Przeżyliśmy bez Grozera po jego "sezonie życia", to i przeżyjemy bez każdego innego.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1247 dnia: Sierpnia 23, 2017, 19:32:52 pm »
Dzięki Lewy21.
Mając kasę z Kurka i sporo czasu to mogli wybrzydzać (oferty były w okolicy czerwca). Możliwe że jako uzupełnienie składu zawodnik będzie ok.

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk


Lewy21

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1248 dnia: Sierpnia 23, 2017, 20:40:38 pm »
Proszę  :)

Osobiście jest mi obojętne kto przyjdzie, najważniejsze, że mamy Pana Serniotti-ego  ;D

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1249 dnia: Sierpnia 24, 2017, 08:35:54 am »
Jeżeli Tibo zagra sezon życia to na jego kontrakt nie będzie nas stać. Nie było nas stać na Grozera to i dla Francuza nie będzie wyjątku.

Ps. Mecz z Zawierciem w hali 5 LO. Damy radę?