Autor Wątek: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.  (Przeczytany 319275 razy)

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1420 dnia: Marca 20, 2019, 09:00:15 am »
Kosok nie grał w AR kiedy ta wygrywała w Nowosybirsku  ;), nie wspominając o tym, że nie było już wtedy Grozera.


Jakoś ostatni sezon gry i odejście Penczeva mnie do tej korzyści nie przekonuje. Podobnie mam w przypadku Kosoka.
Nie szanujemy się i to od wielu lat.

Prawda.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

siaq182

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 102
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1421 dnia: Marca 20, 2019, 09:12:22 am »
Jakoś ostatni sezon gry i odejście Penczeva mnie do tej korzyści nie przekonuje. Podobnie mam w przypadku Kosoka.
Nie szanujemy się i to od wielu lat.

podpisuję się. dalej mam przed oczami "kto nie skacze..."

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 473
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1422 dnia: Marca 20, 2019, 09:32:56 am »
Kawika/Komenda
Bartman/Schulz
Penchev/Buszek/Ruso/?
Kosok/Leman/Mozdzon/?
Marian/Perry  tak to wyglada zostaje jeden przyjmujacy i jeden srodkowy cieszy powrót Andrzeja Zahroskiego

Słyszałem coś o Huberze na środek.

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1423 dnia: Marca 20, 2019, 10:24:59 am »
A gdzie znaleźć przyjmującego z takim przyjęciem i zagrywką,  a i w bloku nie jest dziurą

SupporteRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Resovia Rzeszów na zawsze w moim sercu
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1424 dnia: Marca 20, 2019, 12:13:20 pm »
Kawika/Komenda
Bartman/Schulz
Penchev/Buszek/Ruso/?
Kosok/Leman/Mozdzon/?
Marian/Perry  tak to wyglada zostaje jeden przyjmujacy i jeden srodkowy cieszy powrót Andrzeja Zahroskiego
Czyli Perry jednak zdecydował się zostać?
Krążą jakieś prawdopodobne nazwiska odnośnie wakatów na środku i przyjęciu?

ollo0

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 90
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1425 dnia: Marca 20, 2019, 12:52:35 pm »
Perry zostaje ten artykuł co sie pojawił w nowinach to czysty fejk i tego nie nalezy brac dosłownie

safrankowicz

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1426 dnia: Marca 20, 2019, 12:54:49 pm »
Cześć Wam!
Czy Michał Filip jest naszym zawodnikiem wypożyczonym?
Jeżeli tak to dlaczego go nie ściągniemy?
Bartman i Filip to byłby super atak :)

Grzesiek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 60
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1427 dnia: Marca 20, 2019, 13:50:56 pm »
Z Filipa wielkiego grajka nie będzie, nie ma warunków fizycznych poza dużym bickiem, większe możliwości ma Ziobrowski i to jego powinniśmy próbować ściągnąć w najbliższych sezonach bo potencjał ma duży jest młodszy no i też Resoviak

Unge

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 118
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1428 dnia: Marca 20, 2019, 14:04:23 pm »
Ja się cieszę z powrotu Kosoka i Penczewa, to dzięki Nim no i reszcie zawodników + trener + Pan Zahorski tak pięknie zagraliśmy w Nowosybirsku i później Rosja nam zabrała Grozera i Zahorskiego .
Kosok jego spokój, świetna zagrywka i bloki pomogły nam wygrać w Bełchatowie 2 mecze i zrobić coś co wydawało się wtedy nieosiągalne i pokonanie dominatora czyli Skry w 2012 i zdobycie mistrzostwa /dla tych, którzy pluli na Resovię szczególnie na trenera/. W tym okresie Grozer był nieobliczalny i potrafił zagrać wspaniale albo beznadziejnie i trzeba Go było ujarzmić /to tak ,że Kowal był beznadziejny/.
Zahorski + Gruszka będzie dobrze, nawet bardzo.
Cieszcie się z tego , że Resovia będzie miała sponsora , bo mógł się wycofać po wynikach tego sezonu
Tu już nawet nie chodzi o poziom sportowy... Powoli ciężko jest się identyfikować z drużyną, która jest zlepkiem zawodników, którzy w +L zaliczyli już po 3 - 4 kluby, a od Resovii odchodzili mając muchy w nosie. Kiedy było najlepiej na Podpromiu? Kiedy drużyna składała się praktycznie tylko z naszych zawodników, którzy cieli się "na noże" ze Skrą bez żadnych skrupułów, bo byli naszymi walczakami i identyfikowali się z Resovią (Grozer, Alek, Tichy, Lotman, a nawet Igła po wielu latach wtedy w Rzeszowie czy Kosok itd.). Dzisiaj przyjeżdża losowa drużyna na mecz ligowy, w której gra z 2-3 zawodników, którzy byli w AR i jak tu na takiego zawodnika gwizdnąć czy coś? Trochę nie wypada... A i sam zawodnik nie wyzwoli w nas takich dodatkowych emocji jak swego czasu Plina, bo ma sentyment do kibiców... ;) Mam wrażenie, że poziom emocji, przez takie transfery lekko spada.

mumcio

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 681
Odp: Transfery na sezon 2017/2018 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #1429 dnia: Marca 20, 2019, 14:34:35 pm »
https://www.youtube.com/watch?v=RiUg-6_w-kU przypomnijcie sobie czy myślmy sami jako kibice gdzieś nie straciliśmy to co ważne Kosok zły Penczev zły Kowal zły itd. czy my potrafilibyśmy dziś tak cieszyć ? wątpię