Siatkówka ogólnie > Rozgrywki międzynarodowe

Akademickie Mistrzostwa Europy 2017 w Piłce Siatkowej, Rzeszów

(1/3) > >>

repres1:
Spragnionym siatkówki "na żywo" polecam kibicowanie podczas Akademickich Mistrzostw Europy 2017 w Piłce Siatkowej, które odbędą się w Rzeszowie, w dniach 25 czerwca - 2 lipca 2017 r.
Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się stworzyć bardzo udaną imprezę siatkarską.
Może być ciekawie:
http://www.plusliga.pl/news/id/31578.html
Liczę na bardzo sympatyczną atmosferę Mistrzostw.
O poziom sportowy jestem spokojny.

repres1:
W pierwszym meczu drużyna Uniwersytetu Rzeszowskiego pokonała belgijski PXL University College 3:0 (19, 24 i 18).
Jakub Peszko 13
Daniel Gąsior 12
Kamil Długosz 9
Mateusz Kowalski 8
Patryk Kozdroń 8
Paweł Rusin 4
Paweł Stabrawa 3
Rafał Matuła 1
Kamil Durski, Dawid Wiczkowski, Piotr Pękala, Ernest Plizga, Kamil Dembiec, Tomasz Głód.
Mecz pod pełną kontrolą. Trochę emocji przyniósł set II, w którym ze stanu (bodajże) 24:20 Belgowie doszli na 24:24, bo w naszą grę wkradła się nerwowość. Mecz na całkiem niezłym, rzekłbym nawet, że wysokim poziomie. Mnie zaimponował siatkarską dojrzałością Kuba Peszko. ale w drużynie UR trudno było znaleźć słabszy punkt. Fajna, poprawna, zaangażowana siatkówka.
Jutro (28.06.2017) o godzinie 17:30 mecz UR ca Polytechnic Institute of Porto.
Polecam. Naprawdę warto.

FLPman:

--- Cytat: repres1 w Czerwca 27, 2017, 20:46:45 pm ---Mecz pod pełną kontrolą. Trochę emocji przyniósł set II, w którym ze stanu (bodajże) 24:20 Belgowie doszli na 24:24, bo w naszą grę wkradła się nerwowość. Mecz na całkiem niezłym, rzekłbym nawet, że wysokim poziomie.

--- Koniec cytatu ---

Tak, 24:20 już było. Również polecam, bardzo przyjemnie się ten mecz oglądało, ale zadziwiające dla mnie, że belgijska drużyna mając taki problem ze wzrostem/zasięgiem na skrzydłach postawiła faceta przewyższającego wszystkich o co najmniej pół głowy... na rozegraniu ;)

repres1:
Fakt. Zwłaszcza, że zaprezentował się nieźle w ataku, gdy obok niego grał drugi rozgrywający. Takie dziwne ustawienie.
Skąd ja znam tego faceta? Gdzieś go już widziałem, ale nawet po nazwisku nie mogę sobie przypomnieć.

FLPman:

--- Cytat: repres1 w Czerwca 27, 2017, 21:58:44 pm ---Skąd ja znam tego faceta? Gdzieś go już widziałem, ale nawet po nazwisku nie mogę sobie przypomnieć.

--- Koniec cytatu ---

W sezonie 15/16 mieliśmy w grupie LM belgijski Lindemans Aalst (wówczas ten klub nazywał się jeszcze Asse-Lennik), a Lienert Cosemans o którym mowa był wtedy zmiennikiem Depestele :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej