Autor Wątek: Wyjazd na mecz do Jastrzębia 21.10.2017  (Przeczytany 20502 razy)

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Wyjazd na mecz do Jastrzębia 21.10.2017
« Odpowiedź #30 dnia: Października 22, 2017, 09:45:09 am »
Pojechaliśmy,  zobaczyliśmy i - zgodnie z tym co obiecywałem  :P 8) - ZWYCIĘŻYLIŚMY :)

Bardzo fajny i udany (bo nareszcie) zwycięski wyjazd. W naszej grze sa jeszcze spore rezerwy, ale jestem przekonany że czas jest i bedzie naszym sprzymierzeńcem.

Aha, jak mogłem zapomnieć o tym co było zaraz po meczu. Wydarzyło się coś czego nigdy nie było w poprzednich sezonach. CAŁA DRUŻYNA (korowód otwierał Kapitan a zamykał Trener)  przyszła do nas po schodach na samą górę hali podziękować i wspolie nacieszyć się zwycięstwem z nami kibicami,  tymi zrzeszonymi i niezrzeszonymi. Oby to był początek NOWEGO rozdziału w relacjach Kibice - Drużyna.
"Tylko" dla tego momentu warto było być w Jastrzębiu.  I ta szczera radość zawodników,  a zwłaszcza Trenera RS  ;)
I jak trafnie zauważył jeden z kibiców z SSPS "tylko teraz tego nie zepsuć.  Tylko tyle". I ma ten Kibic rację.

PS: I już na sam koniec. W imieniu swoim , moich Koleżanek i Kolegów BARDZO DZIĘKUJĘ MARCINOWI PĘCKOWSKIEMU vel. PĘDZEL za zaproszenie naszej skromnej grupy na pomeczowe integracyjne piwko. Co niezłego to nie my ;)
WSZYSCY JESTEŚMY RESOVIĄ
« Ostatnia zmiana: Października 22, 2017, 10:05:48 am wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Wyjazd na mecz do Jastrzębia 21.10.2017
« Odpowiedź #31 dnia: Października 22, 2017, 14:06:37 pm »
Była moc, było zwycięstwo, czego chcieć więcej.
Ja również dziękuję wszystkim za wspaniały wyjazd: tak naszej szturmowej  lekkiej chorągwi, jak i regularnemu wojsku z SSPS. Dziękuję również, wojskom (kibicom) przeciwnika (nie mylić z wrogiem), z którymi miło było po meczu porozmawiać przy piwku o siatkówce.
Teraz refleksja na temat dopingu. Muszę powiedzieć, że warto było cały tydzień wałkować, a może nawet się naparzać w temacie dopingu. Na początku meczu, może i było mała różnica zdań, ale "chłopaki nie płaczą". Wszystko w rodzinie zostało wyjaśnione, a owocem tego był cudowny  DOPING. Ponoć rozwaliliśmy system. A na wyjeździe, nie jest to łatwe.
Teraz przenieść to na Podpromie. Wiem, nie będzie łatwo dźwignąć całej hali, w trudnych chwilach dla zespołu. Ale wystarczy 1,2-óch  żywych kibiców w każdym sektorze, którzy hukną RE-SO-VIA, aby rozruszać  sąsiadów. A wtedy WELCOME TO HELL stanie się rzeczywistością.
A i musi być moc w nas  ;) , na zagrywce przeciwnika. Czy się to komuś podoba, czy nie, ale jest to skuteczne. Skoro można było wybijać z uderzenia, rywala w ich hali (fakt nie za każdym razem) przy 40 osobach z naszej strony, to co dopiero przy 3-4 tys. u siebie.
Muszę osobiście podziękować Marcinowi Pęckowskiemu, który w chwilach trudnych, także i dla nas kibiców, bardzo sympatycznie, acz skutecznie mobilizował do jeszcze mocniejszego kibicowania. Przyczynił się Marcin do scalenia kibiców zrzeszonych i niezrzeszonych. Dzięki Pędzel.
Bezwzględnie, słowa podziękowania należą się DRUŻYNIE (tak zawodnikom i trenerom) za walkę i zwycięstwo, jak i postawę poza boiskiem po meczu. WIELKI SZACUN .
Oby, jak najwięcej takich wyjazdów..

PS. To dopiero początek, odbudowy magii Podpromia, naszej TwieRRdzy.
Do zobaczenia w sobotę  :)

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: Wyjazd na mecz do Jastrzębia 21.10.2017
« Odpowiedź #32 dnia: Października 22, 2017, 20:43:03 pm »
W dalszym ciągu nie mogę wyjść z podziwu nad siatkarzami Resovii, że wygrali ten mecz.
Serdeczne i szczere gratulacje od niedowiarka.
Jest Tibo, jest impreza  ;)
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

pedzelito

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2104
Odp: Wyjazd na mecz do Jastrzębia 21.10.2017
« Odpowiedź #33 dnia: Października 23, 2017, 10:21:06 am »
S: I już na sam koniec. W imieniu swoim , moich Koleżanek i Kolegów BARDZO DZIĘKUJĘ MARCINOWI PĘCKOWSKIEMU vel. PĘDZEL za zaproszenie naszej skromnej grupy na pomeczowe integracyjne piwko. Co niezłego to nie my ;)
WSZYSCY JESTEŚMY RESOVIĄ

Muszę osobiście podziękować Marcinowi Pęckowskiemu, który w chwilach trudnych, także i dla nas kibiców, bardzo sympatycznie, acz skutecznie mobilizował do jeszcze mocniejszego kibicowania. Przyczynił się Marcin do scalenia kibiców zrzeszonych i niezrzeszonych. Dzięki Pędzel.

Dziękuję Wam. Oby więcej takich meczów!
Wasza ekipa "niezrzeszonych" okazała się BARDZO DUŻYM wsparciem dla SSPSu.
Dziękujemy i na następne mecze, zapraszamy do podróżowania naszym autobusem!

PozdRRo!
Pedzelito
« Ostatnia zmiana: Października 23, 2017, 10:23:26 am wysłana przez pedzelito »

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Wyjazd na mecz do Jastrzębia 21.10.2017
« Odpowiedź #34 dnia: Października 23, 2017, 19:32:45 pm »
Powiem po tych wpisach Warto Walczyć Ja dziękuje i proszę o więcej

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Wyjazd na mecz do Jastrzębia 21.10.2017
« Odpowiedź #35 dnia: Października 23, 2017, 19:44:16 pm »
WAŻNE !!!!!!! Ze względów różnych Spotkanie z Adrianem Odbędzie się w sobote przed meczem z Treflem o godz 15''30

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Wyjazd na mecz do Jastrzębia 21.10.2017
« Odpowiedź #36 dnia: Października 24, 2017, 00:30:08 am »
WAŻNE !!!!!!! Ze względów różnych Spotkanie z Adrianem Odbędzie się w sobote przed meczem z Treflem o godz 15''30

Myślę, że warto żebyśmy w jak największej liczbie przyszli pogadać. Nie chodzi tylko o spotkanie z Adrianem, warto też domówić inne szczegóły. Fajnie by było jakbyście też Koleżanki i Koledzy z Klubu Kibica w jak największej liczbie przyszli. Pędzel, przekaż proszę Kolegom, którzy tutaj nie zaglądają żeby wpadli. W Jastrzębiu trochę pogadaliśmy i... wyszło moim i nie tylko moim zdaniem SUPER!!! Daliście ognia!!! Zgrzeszeni ;) i niezgrzeszeni. Super się z Wami kibicowało.

A, że ponad dwie godziny przed meczem... Tym lepiej. Będzie więcej czasu taktykę na mecz ustalić ;), piwerko zrobić...
To co, kto się wybiera?

pedzelito

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2104
Odp: Wyjazd na mecz do Jastrzębia 21.10.2017
« Odpowiedź #37 dnia: Października 24, 2017, 08:08:55 am »
Rozdzielmy spotkanie z Adrianem od naszego wspólnego, "forumowego".
Do rozmowy z Adrianem potrzeba kilka osób, do naszej wspólnej wiele, wiele więcej. :)

PozdRRo!
Pedzelito

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 824
Odp: Wyjazd na mecz do Jastrzębia 21.10.2017
« Odpowiedź #38 dnia: Października 24, 2017, 08:45:24 am »
Pędzel, zgadzam się, że z Adrianem może pogadać kilka osób. Ja sam takiej potrzeby nie mam. Jak znam chłopaków, którzy nawet tutaj pisali, że coś im "nie pasuje" to też chcą z Adrianem pogadać, wysłuchać jego racji, dograć pewne sprawy.
Ale uważam, że przy tej okazji moglibyśmy się spotkać w większym gronie i dograć inne szczegóły.

PozdRRo!

pedzelito

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2104
Odp: Wyjazd na mecz do Jastrzębia 21.10.2017
« Odpowiedź #39 dnia: Października 24, 2017, 09:21:20 am »
Ale uważam, że przy tej okazji moglibyśmy się spotkać w większym gronie i dograć inne szczegóły.
PozdRRo!

Po meczu będziemy w Morganie także zapraszamy na spotkanie.

PozdRRo!
Pedzelito
« Ostatnia zmiana: Października 25, 2017, 08:59:26 am wysłana przez pedzelito »