Autor Wątek: Resovia - Onico 1.12.2017  (Przeczytany 28644 razy)

mumcio

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 681
Odp: Resovia - Onico 1.12.2017
« Odpowiedź #70 dnia: Grudnia 04, 2017, 16:43:54 pm »
Ja jestem przekonany o miłości Andrzeja do Resovii i nigdy źle nie będę życzył - niestety miłość może być toksyczna z miłości można zabić - czasem ona przysłania obiektywne spojrzenie - ale proszę Was uszanujmy Andrzeja jest jednym z nas chce dobrze na pewno czy wyjdzie wg. mnie będzie bardzo ciężko tym bardziej podziwiam odwagę ( czy ślepą miłość ) w decyzji

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Resovia - Onico 1.12.2017
« Odpowiedź #71 dnia: Grudnia 04, 2017, 17:16:10 pm »
Strasznie się mediolan oburzył jak napisałem, że szczerze nienawidzi Kowala, wpis " ja życzę niepowodzeń...dopóty Kowal jest na niezasłużonym stanowisku" tylko potwierdza jego stosunek do trenera. Tak mediolan ja będę kibicował i trzymał kciuki za drużynę prowadzoną przez Andrzeja. ::)

Lewy21

  • Gość
Odp: Resovia - Onico 1.12.2017
« Odpowiedź #72 dnia: Grudnia 04, 2017, 17:41:08 pm »
Niestety nasz rzeszowski Matijasević(czyli Górski) stwierdził że drużyna sportowo nie daje rady i trzeba ratować...
Wkurza mnie to bo nigdy nie zwalniałem żadnego trenera w trakcie sezonu, zwłaszcza takiego sezonu... tutaj wręcz warto patrzeć na Zaksę która trzymała Świdra i wywiązała się z kontraktu.

Górski to ma tyle do powiedzenia co i Szydło.

Góral wychodzi z założenia; płacę to mogę robić co chcę, a kibiców mam gdzieś.

Jedyny plus w tej całej żenującej postawie klubu asseco, jest taki, że nareszcie poznamy warsztat trenerski Pana Kowala.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 04, 2017, 17:44:23 pm wysłana przez Lewy21 »

bociek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 137
Odp: Resovia - Onico 1.12.2017
« Odpowiedź #73 dnia: Grudnia 04, 2017, 20:01:54 pm »
Nie zostaje nic innego jak tylko trzymać kciuki i kibicować Andrzejowi i drużynie rzecz jasna prowadzonej przez niego, aby udźwignęli presję, która teraz będzie o wiele większa.

No właśnie nie, czy nie masz tak drogi Majerze że gdy te pod Twoim dachem dzieje się niesprawiedliwość, gdy pod Twoim dachem dzieją się rzeczy niegodne tego miejsca, tej historii i tradycji, to czy wtedy nie powinieneś zareagować? Bo to też Twoje miejsce. Powiem więcej, oni kiedyś sobie pójdą, my zostaniemy.
To czy w jakimś stopniu przyzwoitość nie polega na tym 'żeby wyjść, skrzywić się, wycedzić szyderstwo...'

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Resovia - Onico 1.12.2017
« Odpowiedź #74 dnia: Grudnia 04, 2017, 22:36:27 pm »
Każdy ma prawa do swojego zdania, ale i do swojego zareagowania na krzywdę która dzieje się, piszesz bociek że powinienem zareagować, właśnie to czynię. Co takiego strasznego dzieje się teraz, gdy Resovia wypadała do 2 ligi ja chodziłem na Rosir, nie na każdy mecz bo miałem pracę uniemożliwiającą to, więc jeśli będzie tak jak piszesz " oni kiedyś sobie pójdą, my zostaniemy..." to nie zostanie nic innego jak kibicować Resovii . Oczywiście jeśli chcesz zareagować inaczej, masz do tego prawo, ale nie wciągaj mnie w to.