Autor Wątek: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!  (Przeczytany 111209 razy)

Unge

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 118
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 03, 2017, 20:34:39 pm »
Nie wyrzucony, tylko rozwiązano z nim umowę, to brzmi łagodniej, chociaż efekt taki sam.
Dlaczego ma brzmieć łagodniej? Ktoś ma w klubie jakiś parasol bezpieczeństwa?
W Resovii była zasada, że trener jest szefem. On rządzi. Tak powinno być... Niestety Asseco Resovia ma już niewiele wspólnego z Resovią i jej tradycjami i zasadami. Powtórzę jeszcze raz, wstyd.
Czego oczekuje Kowal po tym powrocie? Chce się znowu wkupić w łaski?

MARIOX

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 588
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 03, 2017, 20:39:35 pm »
Niech P.Górski włączy Tv i popatrzy na halę w Lubinie oby nie skończył z taką frekwencją , teraz 12 kolejek Andrzej a potem karuzela trenerska jak w Poloni Warszawa .

Tim

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 768
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 03, 2017, 20:39:45 pm »
I znów winny trener lub zawodnicy ??? a zarząd pracuje wspaniale?? ryba sie od głowy psuje, ale tu już i ogon śmierdzi jak widać.
Robić sobie za naście milionów PLN rocznie takie jaja z kibiców to tylko w Rzeszowie umieją i co ważniejsze jeszcze sobie cenią w tej organizacji !!! WSTYD
Oprawa meczów między setami na poziomie IV ligi kopanej, wizja klubu dziś jest jutro można ja zmienić - a co? kibice i tak przyjdą i zapłacą
Ale się porobiło - i to za takie pieniądze. Zarządzania klubem nie ma - jest szastanie kasą

Pisar

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 477
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 03, 2017, 20:41:12 pm »
Sprzedam karnet za 1/2 ceny nominalnej. Wiadomość na priv. Mam dosyć tego zarządu i obu Panów G.
"Marian G" Ty chyba jesteś z innej planety.

To znaczy za ile?

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 03, 2017, 20:50:23 pm »
Cóż, jako wieloletni kibic jestem zniesmaczony tą hipokryzją Zarządu. Przez 6 lat Pan Kowal był świętą krową nie do ruszenia. I to przez większe siatkarskie nazwiska. Aby chronić swego pupila, Pan Góral często fatygował się do szatni, aby gasić pożary. A wyniki też były różne ( w trakcie sezonów). Teraz wystarczyła jedna zawierucha i nie ma trenera. A miałem naszego Dobrodzieja za biznesmena, który dotrzymuje zawartych umów. Przykro to mówić, ale się pomyliłem.
Cóż, czas sobie wziąć urlop od tego całego bagna, którym okazało się być Asseco. Z Resovią to nie ma nic wspólnego.



MARIOX

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 588
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 03, 2017, 20:59:38 pm »
Na pewno będzie ciekawie , ale skoro zarząd zwolnił trenera po 12 kolejkach to nie chcę być w skórze nowego-starego trenera gdy po następnych 12 będzie miał bilans 5-7 - i wcale nie mam na myśli reakcji zarządu bo mam wrażenie że ze strony kibiców parasola ochronnego nie będzie.
Sam skompletował taki skład , jeszcze niech wróci ulubiony asystent i do boju.

sliwaone

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 769
  • D1
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 03, 2017, 21:00:52 pm »
Lukas już się pakuje 😊

bos

  • Malkontenci
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 302
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 03, 2017, 21:02:08 pm »
To znaczy za ile?
230, sektor L2.

Tim

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 768
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 03, 2017, 21:07:50 pm »
Czy oni myśleli, że zatrudniając miernego Jarosza na 2 lata czy ciągle młodego i średniego Śliwkę będziemy zwyciężać każdy mecz? Co ten zarząd wyrabia??
Do tego teraz Kowal....będzie miał skład który sam włochowi wybrał .... o ironio.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 03, 2017, 21:09:40 pm »
A może skład zostanie wzmocniony........