Autor Wątek: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!  (Przeczytany 111556 razy)

MARIOX

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 588
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #30 dnia: Grudnia 03, 2017, 21:11:15 pm »
Do tej pory karnet był też gwarancją miejsca na następny sezon i żeby kupić synowi karnet w sektorze B musiałem cierpliwie czekać aż jakiś znajomy zrezygnuje.
Klubowi życzę żeby to się nie zmieniło lecz zaczynam wątpić czy wszystkim na tym zależy .... chyba takich okazji będzie coraz więcej.

gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #31 dnia: Grudnia 03, 2017, 21:12:27 pm »
Taki ruch po 12 kolejkach, mimo wszystko nie w stylu Górskiego ani Górala...
Doskonale wiedzą na jaką krytykę się narażają, że wśród kibiców będzie teraz burza (już zresztą jest), a mimo to decyzja została podjęta. Musi być jakiś nierozwiązywalny przy dotychczasowej obsadzie ławki kwas w zespole, że się na to zdecydowali.
Nie ma innego kandydata na rynku poza Kowalem, który jest przy okazji pod ręką w klubie i na liście płac, a nie wiem czy Oro nadaje się na pierwszego.
Ryzyko ogromne, bo przy niepowodzeniu kibice wyniosą Kowala z hali, a do końca sezonu i w następnym będziemy mieli frekwencję jak na Developresie.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 03, 2017, 21:14:07 pm wysłana przez gregy69 »

piokol

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 151
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #32 dnia: Grudnia 03, 2017, 21:21:08 pm »
Dobrze zapowiadająca się niedziela zamieniła się w koszmar.! Nie chcę się wku..., dlatego napiszę że od tak wytrawnego maga od dzisiaj oczekuje zwycięstw i zagrania przynajmniej w małym finale. Z jednego się ku...  cieszę bo teraz ma drużynę która personalnie jest zdecydowanie słabsza od jego poprzednich dream teamów. Teraz ma szansę się wykazać i pokazać jaki z niego zdolny trener. Śliwka, Krastins , Depowski i do boju po wynik nie gorszy niż miałeś do tej pory.  Mimo wszystko Boże chroń Resovie!!! 
« Ostatnia zmiana: Grudnia 03, 2017, 21:24:28 pm wysłana przez repres1 »

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #33 dnia: Grudnia 03, 2017, 21:25:04 pm »
Powiem szczerze, że mi mało mandarynka w gardle nie stanęła jak to zobaczyłam. Tak nerwowego ruchu ze strony zarządu jeszcze nie widziałam. Jesteśmy na 6 miejscu w tabeli, daliśmy popis parę razy, że aż głowa boli ale dla mnie to za mało żeby zwalniać trenera. Zwłaszcza, że Resovia cechowała się ogromnym zaufaniem do sztabu i nie było takich nerwowych ruchów. Może jedni myślą, że to był błąd ale ja szanowałam te decyzje. Podobało mi się to uspokajanie Pana Górala, że nikt nikogo nie będzie zwalniał w połowie sezonu i na podsumowania przyjdzie czas w maju... A tu taki zakalec. Jestem bardzo zniesmaczona. Obecny "wynik" sportowy nie jest dla mnie żadnym usprawiedliwieniem tej decyzji. Może stało się coś o czym nie wiemy (albo ja nie wiem) ale na ten moment jestem w ciężkim szoku i czekam na wyjaśnienie...
Trenerowi Serniottiemu życzę wszystkiego najlepszego.

sliwaone

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 770
  • D1
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #34 dnia: Grudnia 03, 2017, 21:35:35 pm »
Zastanawiam się jak zareagują zawodnicy którzy swoją decyzję o przyjściu / pozostaniu w Resovii warunkowali nowym trenerem.
PS
Boguś nie zdążysz przepytać Roberto nie doczekał 😕

MARIOX

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 588
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #35 dnia: Grudnia 03, 2017, 21:42:54 pm »
Teraz czekamy na wzmocnienia bo bez 2 równych 6 grać się nie da.

Alexx12

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 111
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #36 dnia: Grudnia 03, 2017, 21:43:26 pm »
Teraz czekamy na wzmocnienia bo bez 2 równych 6 grać się nie da.
Haha dobre ;)

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka


A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #37 dnia: Grudnia 03, 2017, 21:44:52 pm »
A minęło 100 dni Roberto na ławce trenera?

Ps. Fefe wolny.

mumcio

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 681
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #38 dnia: Grudnia 03, 2017, 21:52:57 pm »
Fabian Kurek  :o

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #39 dnia: Grudnia 03, 2017, 21:53:51 pm »
Cretu też wolny.