Autor Wątek: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!  (Przeczytany 111550 razy)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #40 dnia: Grudnia 03, 2017, 21:56:24 pm »
Jeszcze dzisiaj mnie poniosło i próbowałem po piątkowym meczu reaktywować w sobie chęć do przychodzenia na Podpromie.
Po tym, co się wydarzyło przed paroma chwilami napiszę krótko:
1. Dla osoby, która nie ma w sobie na tyle zdrowego rozsądku i podstawowej samooceny, a poza tym jest pozbawiona elementarnych zasad honorowych nie warto...
2. Dla zawodników, którzy konfliktują się/obrażają się z/na trenerem/a, w efekcie czego doprowadzają do jego zwolnienia też nie warto...
PRZYCHODZIĆ DALEJ NA PODPROMIE.
To już nie jest Resovia. To już jest tylko Asseco.

Gandalf11

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #41 dnia: Grudnia 03, 2017, 22:06:48 pm »
Cretu też wolny.
A nie podpisał niedawno kontraktu z Biełogorje Biełgorod

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #42 dnia: Grudnia 03, 2017, 22:07:09 pm »
Ja dorzucę jeszcze swoje 3 grosze. Już od dawna miała być nowa strona internetowa, dalej jej nie ma.
Klub miał udostępniać więcej informacji na temat Naszego zespołu, dalej tego nie ma.
Frekwencja na trybunach spada, klub w żaden praktycznie sposób nie wysila się aby zachęcić kibiców do przychodzenia na halę.

Ogólnie mówiąc, Nasz klub usiadł na laurach. Wszystko leży. Jest się od czego odbijać zaczynając od Naszej gry po zarządzanie i marketing.

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #43 dnia: Grudnia 03, 2017, 22:10:47 pm »
O no to mnie zaskoczyło, co to się dzieje z Naszym klubem  :'(

arni

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 385
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #44 dnia: Grudnia 03, 2017, 22:13:57 pm »
Mi się wydaje, że w klubie po prostu przestali ogarniać co jak i gdzie, a Adam Góral niedługo zabierze swoje pieniądze całkiem i skończy się zabawa pod tytułem "Drużyna siatkówki"

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #45 dnia: Grudnia 03, 2017, 22:14:11 pm »
Marketingowo to słabo wygląda. Większość wypowiadających  się kibiców, przynajmniej na tym forum odbiera tą zmianę negatywnie. A tutaj jest reprezentacja tych bardziej aktywnych. Boję się co na 3go Maja będzie się mówić.

Co by nie pisać, to trener Serniotti miał duży kredyt zaufania. Czy to dużo? Nie wiem. Wg. Mnie tak. Wszyscy czekali na Play off. Mnie trener ujął wywiadami po meczu. Nie owijał w bawełnę, brał winę głównie na siebie. Mówił jak jest. Duża odmiana po Andrzeju. Nie będziemy już mieli okazji przekonać się, gdzie dopłyną by okręt pod jego starami. W sumie to jeszcze nic nie przegraliśmy. Wszystko było przed nami.

Decyzja zarządu kontrowersyjna, ale też ma jakieś uzasadnienie. Niestety nie było widocznych postępów w grze drużyny. Szczerze to nie wiem, który element gry w Resovii można by nazwać poprawnym. Nie było póki co progresu w grze Resovii. Pod tym względem, zarząd miał podstawy do takiej decyzji. Czy to było słuszne? Czas pokaże.

jasio p

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 282
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #46 dnia: Grudnia 03, 2017, 22:15:35 pm »
Cześć Rysiek. Wiesz co, nie chcę, żebyś do nas więcej przychodził.
- Jak to, co się stało?
- No nie, po prostu nie przychodź.
- Ale co się stało, do cholery?
- Jak byłeś u nas ostatnio, to zginęło nam 150 złotych.
- Chyba nie myślisz, że to ja?
- No nie, pieniądze się znalazły, ale wiesz, niesmak pozostał

...

Tim

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 768
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #47 dnia: Grudnia 03, 2017, 22:19:24 pm »
Nigdy za trenera Kowala do początku grudnia nie było progresu .. słynne tragiczne listopady... a jednak nikt nigdy w zarządzie nie pomyślał nawet o zwolnieniu Kowala..a tutaj co ? ten sam zarząd i podstawy już są? dajcie mi gościa a ja znajdę na niego haka ? to nie jest poważne i na pewno nie jest konsekwentne

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #48 dnia: Grudnia 03, 2017, 22:20:59 pm »
A nie podpisał niedawno kontraktu z Biełogorje Biełgorod
Podał się do dymisji.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Andrzej Kowal ponownie trenerem naszej Resovii!
« Odpowiedź #49 dnia: Grudnia 03, 2017, 22:22:54 pm »
Jeszcze dzisiaj mnie poniosło i próbowałem po piątkowym meczu reaktywować w sobie chęć do przychodzenia na Podpromie.
Po tym, co się wydarzyło przed paroma chwilami napiszę krótko:
1. Dla osoby, która nie ma w sobie na tyle zdrowego rozsądku i podstawowej samooceny, a poza tym jest pozbawiona elementarnych zasad honorowych nie warto...
2. Dla zawodników, którzy konfliktują się/obrażają się z/na trenerem/a, w efekcie czego doprowadzają do jego zwolnienia też nie warto...
PRZYCHODZIĆ DALEJ NA PODPROMIE.
To już nie jest Resovia. To już jest tylko Asseco.

Przecież, ktoś musiał ocenić pracę trenera Serniottiego. Możliwe, że dyrektor sportowy dokonał szczegółowej analizy.....