Autor Wątek: 07.12.2017 r. Puchar CEV: Perungan Pojat Rovaniemi - Asseco Resovia Rzeszów  (Przeczytany 69976 razy)

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: 07.12.2017 r. Puchar CEV: Perungan Pojat Rovaniemi - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #40 dnia: Grudnia 21, 2017, 11:53:52 am »
Nikt nikomu nie zabiera praw do krytyki (w większości zgadzamy się że zasłużonej) klubu, wyrażania opinii czy dyskutowania. Wszelkie dyskusje, krytyki które większość wyraża są robione z chęci dobra dla Resovii i taka postawa jest jak najbardziej pożądana.

Zgodzę się jednak z w pewnej kwestii z Pisar, że na pewno nie ma tu miejsca dla osób, które życzą Resovii porażki, itp. Takie myślenie nie przyniesie nic dobrego Naszemu klubowi, a wręcz może doprowadzić do jego pełnego upadku i do sytuacji, która już się raz wydarzyła, a nie było to tak dawno.


Większość kibiców to tzw. kibice sukcesów i nie ma co zakłamywać rzeczywistości. Wiernych oddanych kibiców, którzy chodziliby dla klubu nawet w najniższych ligach to pewnie za dużo nie będzie (nie zdziwiłbym się jakby po spadku do 1 ligi ciężko było zapełnić ROSIR). Jak będą sukcesy, wygrane z najlepszymi, gra o medale to hala będzie pełna i nie ważne czy drużynę będzie prowadził Alekno czy Rysio z klanu. Dla wielu liczy się tylko wynik i sukces.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 21, 2017, 12:47:17 pm wysłana przez Piotras »

chelepperro

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 885
  • J1
Odp: 07.12.2017 r. Puchar CEV: Perungan Pojat Rovaniemi - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #41 dnia: Grudnia 21, 2017, 12:41:30 pm »
. Wiernych oddanych kibiców, którzy chodziliby dla klubu nawet w najniższych ligach to pewnie za dużo nie będzie (nie zdziwiłbym się jakby po spadku do 1 ligi ciężko było zapełnić ROSIR). Jak będą sukcesy, wygrane z najlepszymi, gra o medale to hala będzie pełna i nie ważne czy drużynę będzie prowadził Alekno czy Rysio z klanu. Dla wielu liczy się tylko wynik i sukces.

Smutne to stwierdzenie ,ale bardzo trafne i niestety realne.
Mam nadzieję tylko ,że tak naprawdę w głębi duszy to wszyscy Resovii życzą jak najlepiej.
bo nie zawsze to na co patrzymy, jest tym co widzimy

bociek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 137
Odp: 07.12.2017 r. Puchar CEV: Perungan Pojat Rovaniemi - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #42 dnia: Grudnia 21, 2017, 20:13:27 pm »
Prawda jest taka że każdy odreagowuje inaczej i każdy na tą halę przychodzi lub nie z powodów innych.
Są ludzie którzy są wrażliwi na pewne rzeczy, utożsamiając się z klubem w jakiś sposób nie godzą się na pewne zachowania i chcą temu dać wyraz, inni nie widzą w takim zachowaniu problemu i wspierają drużynę jeszcze mocniej, jeszcze inni mają to wszystko głęboko i chcą sobie pooglądać siatkówke, dla jeszcze innych liczą się ludzie którzy grają i dla nich przychodzą i ich wspierają...

Powiem coś kontrowersyjnego w jakiś sposób uważam że można wspierać Resovie życząc jej porażki (ja tak nie potrafię ale jestem w stanie sobie to wyobrazić), tylko jeśli ta osoba ma pełne przekonanie że tylko tak wyjdzie na prostą i będzie lepiej w długofalowym rozrachunku i będzie to dla niej dobre, choć osobiście uważam że to nie zadziała...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 21, 2017, 20:17:27 pm wysłana przez bociek »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: 07.12.2017 r. Puchar CEV: Perungan Pojat Rovaniemi - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #43 dnia: Grudnia 21, 2017, 20:53:53 pm »
Ostatnio ten "długofalowy rozrachunek" trwał coś około 20 lat.
Resoviacka koszykówka ma jeszcze bardziej "długofalowy rozrachunek". To jest dopiero koncepcja!
A właściwie to jaki miałby być efekt tego "długofalowego rozrachunku"? Wygranie Ligi Mistrzów (bo wszystko inne zostało już wygrane)? Do tego trzeba Leona, a nie "długofalowego rozrachunku".
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

bociek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 137
Odp: 07.12.2017 r. Puchar CEV: Perungan Pojat Rovaniemi - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #44 dnia: Grudnia 21, 2017, 21:07:53 pm »
Ostatnio ten "długofalowy rozrachunek" trwał coś około 20 lat.

Ostatnio w lotku padła 5 i 4 nie znaczy że w tym też tak padnie, to jest gdybanie, osobiście myślę że jest to droga zła, ale wyobrażam sobie że ktoś może pomyśleć inaczej  i osobiście nie mam zamiaru go wykluczać z forum, bo w gruncie rzeczy cel ma taki sam (choć mogę go próbować przekonywać że droga jest zła).

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: 07.12.2017 r. Puchar CEV: Perungan Pojat Rovaniemi - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #45 dnia: Grudnia 21, 2017, 21:36:31 pm »

Jeżeli, ktoś pisze że ma dość- powinien sprzedać karnet (jeżeli ma), odejść z forum. Nie rozumiem ludzi uprawiających samobiczowanie. Uważam, że jeżeli straciłem serce do Resovii i chcę ją zamienić na Developres, mówię do widzenia i odchodzę, a nie ogłaszam wszem, że mam dość i rezygnuję, a jednocześnie pozostaje.

Czy mam rozumieć, że muszę pardon pwinienem opuścić to forum? Zostaję tutaj ponieważ, jest wątek Developresu.

« Ostatnia zmiana: Grudnia 21, 2017, 21:42:51 pm wysłana przez Slawko »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: 07.12.2017 r. Puchar CEV: Perungan Pojat Rovaniemi - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #46 dnia: Grudnia 21, 2017, 22:15:41 pm »
Bociek, daj spokój temu "wykluczaniu z Forum". "Wyklucza się" ten, kto chce. Sam się wyklucza.
Stare przysłowie mówi, że: "Jeśli widz nie chce pójść do kina, to żadna siła go przed tym nie powstrzyma".
---------------------------------------------------------
Bez ironii, bez złośliwości: czy mógłbyś wyjaśnić, na czym miałoby polegać to "dobro" Resovii, wynikające z porażek i "długofalowego rozrachunku"? Co mielibyśmy w ten sposób zyskać? Do czego miałoby to doprowadzić?
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Pisar

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 477
Odp: 07.12.2017 r. Puchar CEV: Perungan Pojat Rovaniemi - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #47 dnia: Grudnia 22, 2017, 04:55:46 am »
Czy mam rozumieć, że muszę pardon pwinienem opuścić to forum? Zostaję tutaj ponieważ, jest wątek Developresu.
Hmmm.... ale to nie jest wątek Developresu. Po co zatem szargasz nerwy swoje i nasze oraz niepotrzebnie zużywasz klawiaturę ?

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: 07.12.2017 r. Puchar CEV: Perungan Pojat Rovaniemi - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #48 dnia: Grudnia 22, 2017, 07:16:35 am »


Bez ironii, bez złośliwości: czy mógłbyś wyjaśnić, na czym miałoby polegać to "dobro" Resovii, wynikające z porażek i "długofalowego rozrachunku"? Co mielibyśmy w ten sposób zyskać? Do czego miałoby to doprowadzić?

Wydaje mi się, że może chodzić o koncepcję "odbicia się od dna". Ewentualnie analogia do greckiego mitu o herosie i stajni: jak już poziom... zanieczyszczeń będzie wysoki, ktoś mocny wypłucze do czysta i zbuduje od nowa.
Jestem w stanie zrozumieć,  że do niektórych taka koncepcja może przemawiać.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: 07.12.2017 r. Puchar CEV: Perungan Pojat Rovaniemi - Asseco Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #49 dnia: Grudnia 22, 2017, 07:32:44 am »
Ale tak konkretnie, na czym miałoby to polegać "dno"? Na odejściu Górala, Górskiego i Kowala i przyjściu nowej, dobrej zmiany? Z jakiego powodu miałoby to nastąpić?
A może tak ogólnie? Taka zmiana, jak w stadninie w Janowie?
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.