Autor Wątek: Puchar Polski  (Przeczytany 38353 razy)

Pisar

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 477
Puchar Polski
« dnia: Stycznia 01, 2018, 21:09:26 pm »
Znamy pary ćwierćfinałowe:

APP KRISPOL WRZEŚNIA- ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE
AZS PWSZ STAL NYSA- TREFL GDAŃSK
ONICO WARSZAWA- JASTRZĘBSKI WĘGIEL
PGE SKRA BEŁCHATÓW- ASSECO RESOVIA RZESZÓW
« Ostatnia zmiana: Stycznia 01, 2018, 21:53:32 pm wysłana przez Pisar »

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 842
Odp: Puchar Polski
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 01, 2018, 21:11:50 pm »
Ciekawe, czy mecz do Łodzi przeniosą? :D

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Puchar Polski
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 01, 2018, 21:16:24 pm »
Puchar Polski to taka gra, w której losowanie ma niewielkie znaczenie, bo tu 2. czy 8. miejsce nie ma znaczenia: albo Puchar zdobywasz, albo nie.
Ze względów logistycznych nie chciałem wylosować Gdańska. Reszta była mi obojętna. Do Warszawy byłoby nieco bliżej, do Kędzierzyna (chyba) nieco szybciej. Nie jest źle.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Gandalf11

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: Puchar Polski
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 01, 2018, 22:47:09 pm »
A ja jestem ciekaw czy Polsat pokaże mecz czy będzie jak rok temu

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 823
Odp: Puchar Polski
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 02, 2018, 13:03:12 pm »
Ćwierćfinał ze Skrą to pierwsza poważna weryfikacja drużyny prowadzonej przez Andrzeja Kowala i celów na ten sezon. I pierwsza możliwość na osiągnięcie jakiegoś sukcesu. Ja napiszę przed meczem: awans do FF PP i wyeliminowanie Skry już będzie można uznać za niewielki ale jednak sukces (poprawa wobec poprzedniego sezonu, przejście solidnego przeciwnika). Awans do ścisłego finału byłby sukcesem, a wygranie całego PP dużym sukcesem. Drużyny i osobiście trenera Kowala.
Mam nadzieję, że to nie nastąpi bo życzę Asseco Resovii powodzenia, ale jakby jednak nie powiodło się w meczu ze Skrą to (biorąc pod uwagę, że nie gramy z "niełapaną" ZAKSĄ) nikt nie będzie szukał tanich usprawiedliwień, że jakbyśmy zajęli wyższe miejsce po I rundzie, że PP jest nieważny, ze nie byliśmy faworytami, że awans do ćwierćfinału to też sukces...
« Ostatnia zmiana: Stycznia 02, 2018, 13:07:50 pm wysłana przez wog »

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Puchar Polski
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 02, 2018, 15:31:28 pm »
...
Mam nadzieję, że to nie nastąpi bo życzę Asseco Resovii powodzenia, ale jakby jednak nie powiodło się w meczu ze Skrą to (biorąc pod uwagę, że nie gramy z "niełapaną" ZAKSĄ) nikt nie będzie szukał tanich usprawiedliwień, że jakbyśmy zajęli wyższe miejsce po I rundzie, że PP jest nieważny, ze nie byliśmy faworytami, że awans do ćwierćfinału to też sukces...
Hmmm, mógłbyś to Wojtku przepisać w formie kilku zdań, bo przy takim zapisie obawiam się, że nie do końca Cię zrozumiałem... A ja przecież uwielbiam zdania wielokrotnie złożone ;)

wog

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 823
Odp: Puchar Polski
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 02, 2018, 16:00:21 pm »
Czego Wojtku nie zrozumiałeś?
Życzę Asseco Resovii powodzenia. Ale jakby nie przeszli Skry to mam nadzieję, że nikt nie będzie szukał tanich wymówek jak powyżej tylko nazwie rzeczy (odpadnięcie w ćwierćfinale PP) po imieniu.
Jeśli zaś Asseco Resovia pokona Skrę w ćwierćfinale PP to mam nadzieję, że nikt nie powie, że to żaden sukces pokonać słabą Skrę bo prawdziwy sukces to będzie jak pokonamy ZAKSĘ i wygramy PP.
Mam nadzieję, że pomogłem. ;)

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Puchar Polski
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 02, 2018, 17:04:35 pm »
No miałem przekonanie graniczące z pewnością że to miałeś na myśli. Ale w pierwszym poście napisałeś,  że masz nadzieję, że to nie nastąpi pod zdaniem o wygraniu ze Skrą. Domyślałem się skrótu myślowego i miałem rację.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Puchar Polski
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 02, 2018, 19:53:45 pm »
jakieś dziwne te pary w PP, myślałem że dwie najwyżej rozstawione drużyny grają z pierwszoligowcami, jeśli zaś było losowanie i tak wyszło, to szkoda że nie wylosowaliśmy Zaksy. Wygrywając z nimi mielibyśmy spore szanse na zdobycie pucharu, jeśli zaś mamy z nimi przegrać w finale, to po co walczyć ze Skrą, drugie miejsce w pucharze nic nie daje, nawet splendoru. Nic nie zakładam, tylko tak sobie spekuluję. Oczywiście każda wygrana buduje pewność siebie, ale jeśli mamy odpaść z pucharu to teraz niż po przegranym męczącym finale w pięciosetowej batalii. Odpadając teraz mamy obraz tego gdzie jesteśmy i bierzemy się ostro do pracy, jeśli przegramy w finale to nas załamie, bo w głowie będzie siedziało, że byliśmy tak blisko. Może jednak nie będzie tak źle, bo wierzę w mądrość Kowala i w to co mówią zawodnicy.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 02, 2018, 19:55:51 pm wysłana przez Majer »

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 816
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Puchar Polski
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 04, 2018, 14:18:10 pm »
A ja jestem ciekaw czy Polsat pokaże mecz czy będzie jak rok temu
http://www.plusliga.pl/news/id/33573.html
Będzie transmisja  ;)