Autor Wątek: Puchar Polski  (Przeczytany 38493 razy)

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Puchar Polski
« Odpowiedź #40 dnia: Stycznia 10, 2018, 20:17:39 pm »
o kurczaczek, wybrać sobie 2 atakujących i skończyć z przyjmującym na ataku :D

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Puchar Polski
« Odpowiedź #41 dnia: Stycznia 10, 2018, 20:18:29 pm »
...i może jeszcze jedno spostrzeżenie: czy parę dni temu w Kielcach, a także dzisiaj Andrzej Kowal wiedział, co się dzieje?
W końcu stoi bezpośrednio za zdecydowaną większością tego sezonowych kontraktów, był cały czas z zespołem, rozmawiał z zawodnikami, a nawet są uzasadnione przypuszczenia, że z nimi współpracował i to od samego początku.
Takiego bajzlu, jaki dzisiaj był po stronie Asseco to ja dawno w męskiej siatkówce nie widziałem. Fakt...mężczyźni stali tam tylko po jednej stronie boiska.

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Puchar Polski
« Odpowiedź #42 dnia: Stycznia 10, 2018, 20:24:38 pm »
A ja uważam, że Kowal ten mecz poprowadził dobrze. A zmiana Rossarda na atak potwierdziła jak dla mnie, że to właśnie jest ta pozycją na której powinien grać.

Po prostu skład został źle zbudowany (wiem, że Kowal w tym maczał palce) ale z takim przyjęciem da się wygrać z jakąś drużyną? Zagrywki może były i mocne, ale tracić seriami po 5-6 punktów? Tragedia.
Statystyki: http://pls-web.dataproject.com/MatchStatistics.aspx?mID=27672&ID=1052&Page=S
« Ostatnia zmiana: Stycznia 10, 2018, 20:30:11 pm wysłana przez jupi_1991 »

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Puchar Polski
« Odpowiedź #43 dnia: Stycznia 10, 2018, 20:26:00 pm »
Cóż, pierwszy cel na ten sezon nie został osiągnięty. Wg nowo przyjętych przez Asseco standardów powinniśmy reagować szybko i zdecydowanie, bo przecież nie możemy sobie pozwolić na kolejne wtopy. Liczy się tylko wynik, a ten wydaje się być bardzo zagrożony.
Do dzieła panie prezesie!

Spokojnie. Człowiek uczy się całe zycie, najgorsze, że na własnych błędach.
Okazało się, że zwolnienie RS było błędem, zatem dajemy czas AK na spokojną pracę do końca sezonu. Wtedy rozliczymy go z wyników, bowiem wierzymy w mądrość AK.

W końcu stoi bezpośrednio za zdecydowaną większością tego sezonowych kontraktów, był cały czas z zespołem, rozmawiał z

Ale tak w ogóle to RS nie był w stanie przygotować tych świetnie dobranych zawodników. AK nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich przygotowanie i bieżącą formę, przecież pracuje z drużyną dopiero kilka tygodni. Nie da się w tak krótkim czasie zrobić porządku! Dopiero w przyszłym sezonie będzie go można rozliczać z wyników, gdy przepracuje z zawodnikami sezon bieżący i przyszły.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Szlag mnie trafił. Człon mnie strzelił. A niby miałem mieć wyjechane.

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Puchar Polski
« Odpowiedź #44 dnia: Stycznia 10, 2018, 20:38:54 pm »
Ciekawostka: czy wiesz że Grzesiu Łomacz w jednym secie zdobył więcej asów (a dokładnie jeden) niż Olek Śliwka przez 42 sety?

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Puchar Polski
« Odpowiedź #45 dnia: Stycznia 10, 2018, 21:04:05 pm »
Ciekaw jestem, jaką bajkę wrzuci na Prezes Bartuś?
No tak, pewnie będzie, że mamy do wygrania 2 cele ćwierćfinał PCEV i pierwsza szóstkę po sezonie zasadniczym. A gawiedzi wciskać się będzie korporacyjną papkę, jak to Roberto spier.....ł sezon transferowy. I jak to niezbędna była zmiana trenera  >:(. Po owocach nas zobaczycie, jak mawiał ostatnio klasyk  ;D . No to żeśmy zobaczyli  ;D panie Prezesie
Tak jak pisałem do Kolegów, niedobry  ;) Polsat tak kocha Skrę, że postanowił transmitować dzisiaj jej trening........
« Ostatnia zmiana: Stycznia 10, 2018, 21:06:23 pm wysłana przez Slawko »

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Puchar Polski
« Odpowiedź #46 dnia: Stycznia 10, 2018, 21:12:03 pm »
Masz rację Piotrek, szkoda zmiany trenera, Serniotti rozjechałby Skrę w setach do 15  8). Aluron, szczególnie w piątym secie pokazał "siłę" drużyny prowadzonej przez Serniottiego. Męska siatkówka zaczyna się od zagrywki, a ta niestety siedziała dzisiaj przeciwnikom. Po naszej stronie jedynie Rossard stanął na wysokości zadania w tym elemencie . Jestem pewien że gdyby mecz odbył się na Podpromiu, zagrywka nie byłaby tak skuteczna w ich wykonaniu, wtedy mecz byłby bardziej wyrównany, ale to już za nami. Czeka nas ogrom pracy. Nie poznaję Jochena, ta pechowa kontuzja zrobiła w jego psychice ogromne spustoszenie. Wracamy do Rzeszowa i bierzemy się do pracy, zagrywka i jeszcze raz zagrywka, gdy ta będzie skuteczna i stabilna, to o resztę jestem spokojny, bo ten indywidualny element siatkarski jest papierkiem lakmusowym formy zawodnika.

guer1

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 68
Odp: Puchar Polski
« Odpowiedź #47 dnia: Stycznia 10, 2018, 21:19:05 pm »
Jest!!!! Doczekaliśmy się  prawdziwej prawdy o tym meczu! I jedynie słusznych przyczyn tej nieznacznej porażki! Tym razem.........hala? ???
« Ostatnia zmiana: Stycznia 10, 2018, 21:21:57 pm wysłana przez guer1 »

pwl

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 70
Odp: Puchar Polski
« Odpowiedź #48 dnia: Stycznia 10, 2018, 21:30:29 pm »
Bedzie okazja do rewanżu na początku lutego w naszej hali, byle tylko z siłownią nie przesadzili.

bifu

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: Puchar Polski
« Odpowiedź #49 dnia: Stycznia 10, 2018, 21:31:55 pm »
Wracamy do Rzeszowa i bierzemy się do pracy, zagrywka i jeszcze raz zagrywka, gdy ta będzie skuteczna i stabilna, to o resztę jestem spokojny, bo ten indywidualny element siatkarski jest papierkiem lakmusowym formy zawodnika.
Ja chyba oglądałem inny mecz bo wtopa to głównie brak .........przyjęcia, ale napiję się wody i jakoś to będzie ;D