Autor Wątek: Wyjazd na mecz Dafi Społem Kielce - Asseco Resovia (06.01.18, sobota godz.14:45)  (Przeczytany 21055 razy)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Wyjazd na mecz Dafi Społem Kielce - Asseco Resovia (06.01.18, sobota godz.14:45)
« Odpowiedź #50 dnia: Stycznia 07, 2018, 19:10:58 pm »
Pablo przeczytaj Swój post z wczoraj z godz 23,33 i odpowiedz Sobie na pytanie, czy Ty piszesz do rzeczy, czy od rzeczy, a w ogóle po co ja kontynuuję z Tobą rozmowę ;) ::)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Wyjazd na mecz Dafi Społem Kielce - Asseco Resovia (06.01.18, sobota godz.14:45)
« Odpowiedź #51 dnia: Stycznia 07, 2018, 19:15:21 pm »
"A dlaczego teraz trener nie został odwołany...?, bo ma bilans 5:1 i sety 16:3  ;). Módl się o kolejne porażki, to się doczekasz że i obecnego trenera zwolnią.

bociek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 137
Odp: Wyjazd na mecz Dafi Społem Kielce - Asseco Resovia (06.01.18, sobota godz.14:45)
« Odpowiedź #52 dnia: Stycznia 07, 2018, 19:25:37 pm »
AK zawsze może powiedzieć że to wszystko to wynik przygotowań i zaniedbań poprzedniego trenera :)

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Wyjazd na mecz Dafi Społem Kielce - Asseco Resovia (06.01.18, sobota godz.14:45)
« Odpowiedź #53 dnia: Stycznia 07, 2018, 20:05:22 pm »
Majer bez urazy, ale widać gołym okiem że starasz się robić za adwokata Kowala. Też jestem za tym, aby dać mu spokojnie pracować, ale pewnych decyzji, które podjął nie da się obronić... Krytyka jest potrzebna, ale musi być merytoryczna.

Każdy się zgodzi, że do wczorajszej porażki w dużej mierze przyczynił się właśnie Nasz trener. Rozpoczął mecz z przetasowaną 6, gra Nam się nie układała na siłę czekał aż Jochen się przełamie, a w tym czasie Kielce uwierzyły, że są w stanie z Nami wygrać i sami sobie skomplikowaliśmy ten mecz. A w tym sezonie każdy jest w stanie Nas złamać.

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Wyjazd na mecz Dafi Społem Kielce - Asseco Resovia (06.01.18, sobota godz.14:45)
« Odpowiedź #54 dnia: Stycznia 07, 2018, 20:21:40 pm »
Pablo przeczytaj Swój post z wczoraj z godz 23,33 i odpowiedz Sobie na pytanie, czy Ty piszesz do rzeczy, czy od rzeczy, a w ogóle po co ja kontynuuję z Tobą rozmowę ;) ::)
Majer, weź łopatke wiaderko i przeprowadź się do przedszkola. Może tam zostaniesz zrozumiany, choć i w to wątpię. 
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Wyjazd na mecz Dafi Społem Kielce - Asseco Resovia (06.01.18, sobota godz.14:45)
« Odpowiedź #55 dnia: Stycznia 07, 2018, 20:28:44 pm »
Masz rację jupi_1991 krytyka musi być merytoryczna, czy Ty taką zauważyłeś, bo ja nie. Nie trzeba daleko szukać, chociażby dwa najbliższe wpisy piokola i boćka, są to merytoryczne uwagi ?, mi się nie wydaje, dla Ciebie to są argumenty merytoryczne ?. Piszesz, że trener rozpoczął mecz "z przetasowaną 6", w takim razie pytam Cię , jaką szóstką miał rozpocząć ?. Rozpoczął z najsilniejszym przyjęciem i stabilnym rozegraniem, może bardziej czytelnym, ale mniej niedokładnym. Jak się okazało w trakcie meczu zmiennicy również nie wnieśli nic dobrego w mecz. Uważam iż przyczyny takiego stanu rzeczy należy szukać w przygotowaniu siłowym do dalszej części sezonu, taką przynajmniej mam nadzieję, że to właśnie ciężki trening na siłowni przyczynił się do słabszego meczu w naszym wykonaniu. Piszesz dalej , że Kowal czekał aż Jochen się przełamie, co napisałbyś gdyby po pierwszej nieudanej akcji (ataku) Kowal go zmienił. Jestem gotów się założyć, narzekałbyś że Kowal za szybko zdjął atakującego. Został zmieniony Jochen na Jarosza i co, czy atak zmienił się jakoś na lepsze ?, właśnie nie, bo ten zaczął bodajże od ataku w aut i podobnie jak Niemiec został w paru atakach wybroniony i z tego poszły kontry. Pytam więc jeszcze raz, w jakim składzie mieliśmy zacząć mecz?

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 848
Odp: Wyjazd na mecz Dafi Społem Kielce - Asseco Resovia (06.01.18, sobota godz.14:45)
« Odpowiedź #56 dnia: Stycznia 07, 2018, 20:38:46 pm »
Pytam więc jeszcze raz, w jakim składzie mieliśmy zacząć mecz?

Ponieważ do tej pory nie jestem w stanie ogarnąć tego, co odstawiliśmy w Kielcach, to powiem tylko tak: wszystko jedno w jakim, bo bez względu na wyjściową szóstkę ten mecz powinien być wygrany bez straty punktu.

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Wyjazd na mecz Dafi Społem Kielce - Asseco Resovia (06.01.18, sobota godz.14:45)
« Odpowiedź #57 dnia: Stycznia 07, 2018, 20:40:42 pm »
Czekaj, czekaj jak to było? U Kowala nie ma pierwszej 6, bo gra ten kto lepiej prezentuje się na treningach. Zatem jakim cudem Jochen na treningach może wyglądać lepiej niż Jarosz? Po prostu Nasz trener uznał, że Kielce są tak słabe że nawet z takimi zmianami ich pokonamy. I zlekceważenie przez niego przeciwnika odbiło się czkawką.

Pablo ma rację, nie ma sensu z Tobą prowadzić rozmowy.

Także jak przedmówcy wcześniej również nie mam zamiaru wchodzić już więcej z Tobą w jakąkolwiek dyskusję. Żyj dalej w swoim świecie. Co by się nie działo to zawsze sobie tak przekoloryzujesz rzeczywistość, że będziesz wybielać Kowala. Jak oszukiwanie rzeczywistości sprawia, że poprawia się Twoje samopoczucie to cóż, Twój wybór. 

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Wyjazd na mecz Dafi Społem Kielce - Asseco Resovia (06.01.18, sobota godz.14:45)
« Odpowiedź #58 dnia: Stycznia 07, 2018, 20:45:44 pm »
Z ogonem ligi to czy pierwszym czy drugi skład powinien sobie dać radę. Nic nie tłumaczy tej porażki. Nic.

Mnie nic tak dotychczas nie rozczarowuje jak postawa Lukasa Tichacka. Po zmianie trenera na Serniottiego liczyłem, iż to Lukas będzie głównym beneficjentem tej zmiany. Miał pokazać niedowiarkom jakim błędem była gra Fabinanem. Zwłaszcza, iż to Serniotti na niego postawił. A tymczasem Lukas gra w kratkę i generalnie nie udowodnił sportowo, iż Kowal się na niego uwziął i stawiał na słabszego. A dla przypomnienia Lukas przepracował cały sezon i od paru lat ma regularne wakacje.

Mam nadzieję, iż Lukas się ogarnie. Od wielokrotnego Mistrza Polski można wymagać więcej. Dużo więcej.

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Wyjazd na mecz Dafi Społem Kielce - Asseco Resovia (06.01.18, sobota godz.14:45)
« Odpowiedź #59 dnia: Stycznia 07, 2018, 20:52:49 pm »
Żyjemy trochę przeszłością. W tym sezonie skład jest najsłabszy od kilku lat. Realnie patrząc to powinniśmy zająć miejsce 5-7.
Każdy jest nam w stanie zagrozić, z każdym musimy grać na maksa. A co ta rotacja miała na sensu? przemęczenie? Przecież rozbicie Kielc w 3 setach to delikatny trening. Jedynie co jestem w stanie zrozumieć to jakieś kontuzje. I jeśli rzeczywiście ktoś zmaga się z kontuzją to cofam swoje słowa. Ale czy tak jest? Wątpię, gdyż wszyscy w tym meczu pojawili się na boisku.