Autor Wątek: Resovia - Bielsko  (Przeczytany 11275 razy)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Resovia - Bielsko
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 14, 2018, 16:46:17 pm »
W grach każdego można pokonać. W sportach wymiernych jest trudniej.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

andrzej

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Resovia - Bielsko
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 14, 2018, 21:34:37 pm »
Tak czytam wasze wypowiedzi i dochodzę na ich podstawie do wniosku że Resovie w obecny składzie kompletowały bezimienne krasnoludki bo przepraszam jaki sens miało zatrudnienie obecnych  atakujących  , których musi zastępować przyjmujący , jaki sens miało zatrudnienie Lukasa , który nie gwarantuje żadnego sensownego rozegrania jedynie wystawia . Myślę że ci zacni panowie nie grają za czapkę gruszek , więc pytam może należało zatrudnić młodych zawodników nawet Filipa na atak    dobrego rozgrywającego ( może być obcokrajowiec ) jak już Kanadyjczyk uciekł to może należało zatrudnić młodego obcokrajowca z odpowiednim potencjałem ( myślę że można było znaleźć ) a Elwis to zawodnik na pierwszą ligę .A zatem przy niewielkiej staranności można było sklecić zespól może nie na mistrzostwo ale taki by na meczach można byłoby kibicować nie wstydząc się za poziom Resovii i zaangażowanie jej zawodników !

Gonzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 274
Odp: Resovia - Bielsko
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 14, 2018, 23:23:32 pm »
Jakoś trzeba dograć ten sezon do końca mimo "fantastycznej" atmosfery jaka panuje teraz w klubie. Szkoda tylko młodych zawodników jak Śliwka, Kędzierski, Rossard czy Depowski, którzy stracą rok swojej sportowej kariery. Niestety wątpię, aby nawet 5-6 porażek z rzędu coś zmieniło w chorym "układzie" Góral-Kowal, co nie zmienia faktu, że awans do PF w tym sezonie  byłby dla Resovii prawdziwym nieszczęściem. Jestem jednak przekonany, że do tego nie dojdzie. Jedno trzeba Kowalowi oddać, a mianowicie to jak owinął sobie Górala wokół palca. W tej kwestii jest naprawdę mistrzem. A z nieco innej beczki. Nie tylko cześć karnetowiczów została "wydymana" wskutek come back-u AK. Zapewniam Was, że wielu zawodników również. Podkreślam WIELU...

bos

  • Malkontenci
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 302
Odp: Resovia - Bielsko
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 15, 2018, 00:32:02 am »
Porównując dzisiejszy mecz Zawiercia i wczorajszy Resovii chyba nie muszę pisać którą drużynę oglądało się z wielką przyjemnością.
Zaczynamy serię 8 spotkań z drużynami, które są w większym lub mniejszym stopniu poukładane. Będzie ciekawie, a może nieciekawie.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 15, 2018, 00:41:14 am wysłana przez bos »