Poza parkietem > Kosmos

Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 18.02.18

(1/12) > >>

Nataliad6:
Już dzisiaj mecz z Jastrzębskim Węglem na Podpromiu. Liczę na 3 punkty ale wszystko może się wydarzyć. Jak nastroje przed spotkaniem?

Wysłane z mojego SLA-L22 przy użyciu Tapatalka

Gregor:
Mam wrażenie, że odeszliśmy od śpiewania "Bo w Jastrzębiu i Rzeszowie jest wiara, która łączy kibiców obu miast"?

Dude:
Moim skromnym zdaniem bie ma w tym nic złego. Słodkie pitu-pitu nie pasuje do żadnych trybun.
Co do samego meczu: lewe skrzydło lepsze ma Resovia, zaś prawe Jastrzębski. Kluczowa będzie dyspozycja rozgrywających.

reeman:
3:0 MVP Tibo

Blejd:
Brawo Resovia!
Chyba już można powiedzieć, że mamy styl na który w tym sezonie czekaliśmy. Wyniki wtedy same przychodzą. Mamy stabilną szóstkę i swoją ,,tożsamość''. Oczywiście, że będziemy jeszcze przegrywać i nie wiadomo na jakim miejscu skończymy ten sezon ale chyba większość kibiców może już być chociaż trochę usatysfakcjonowana.
I o ile o sposób odejścia Serniottiego można mieć pretensje do zarządu o tyle przyjście Kowala dało impuls i widać dobry efekt. Mamy lepiej zorganizowaną drużynę i znacząco poprawiliśmy dwa kluczowe elementy. Przyjęcie (brawo Olek) i zagrywkę (brawo Tibo). Nadal mamy swoje wady ale raczej wynika to z potencjału niektórych graczy. Reasumując fajnie się teraz Resovię ogląda! 8)
I jeszcze jedno. Kibice mają już chyba odpowiedź na pytanie ,,Co Kowal zrobiłby z tym zespołem gdyby go dostał?''
,,Z Kowalem walczylibyśmy o utrzymanie'' a nie zaraz, zaraz... ;D ;D  ::) ::)
Nie raz to powtarzałem w kontekście nie tylko Andrzeja ale wszystkich polskich trenerów. Zagraniczne nie znaczy lepsze...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej