Poza parkietem > Kosmos

Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 18.02.18

<< < (2/12) > >>

Wronka:
Dziś przyjemnie się chłopaków oglądało.  Może jeszcze w atakujących spora rezerwa ale reszta super.

mediolan8:
Dzisiejsze zwycięstwo niemal na 100% zapewnia Resovii miejsce w PO. Pozostały 4 kolejki na Podpromiu rundy zasadniczej i dodakowe mecze w play offach. Na pewno znajdą się sympatycy Andrzeja Kowala którzy zechcą się cieszyć wraz z nim zwycięstwami drużyny. Cena za karnet 150 zł zapraszam na priv !

jasio p:

--- Cytat: Wronka w Lutego 18, 2018, 17:14:06 pm ---... ale reszta super.

--- Koniec cytatu ---
Z tym super to chyba przesada, bo moim zdaniem dziś było chyba najwięcej nieporozumień przy dograniach i przy "bezpańskich" piłkach.

Majer:
Mediolan mogę Ci dać za karnet 15 zł, ale jestem pewien że są osoby które mnie przebiją w licytacji i dadzą....... jeszcze mniej :D ::). A teraz coś o meczu. Mieliśmy kontrolę nad meczem, nawet prowadzenie Jastrzębia nie wprowadziło jakiejś nerwówki w naszych poczynaniach. Nie pomógł nawet wielki De Giorgii, jak to mówią : gwiazdy to może poprowadzić nawet babcia klozetowa, schody zaczynają się jak trzeba poprowadzić zespół bez gwiazd i tu widać jakim trenerem jest De Giorgii, Serniotti i Kowal. Nie ma żadnej różnicy miedzy tymi trzema trenerami i jak napisał Blejd "zagraniczne nie znaczy lepsze". Mamy swojego trenera z Podkarpacia i pomóżmy mu zrobić wynik w tym sezonie, a za taki uznam miejsce w pierwszej czwórce. Jeśli zajmiemy takie miejsce, to znaczy że pokonamy po drodze do tego celu Trefl, Onico, czy Jastrzębie. Wg mnie Trefl i Jastrzębie mają większy potencjał od nas, a wg jednego z forumowiczów również Onico ma potencjał wiekszy niż Resovia. Do niedawna sukcesem miało być miejsce w szóstce (za Serniottiego) więc miejsce w czwórce będzie chyba większym osiągnięciem. Andrzej zrób psikusa tym forumowiczom, którzy kpili sobie z Ciebie, wtedy poznamy prawdziwe oblicze tych kibiców. ;). Dowiemy się czy dobro Resovii było dla nich ważne, czy po prosto tylko chęć dokopania trenerowi.

mediolan8:

--- Cytat: Majer w Lutego 18, 2018, 17:32:55 pm ---Mediolan mogę Ci dać za karnet 15 zł, ale jestem pewien że są osoby które mnie przebiją w licytacji i dadzą....... jeszcze mniej :D ::).

--- Koniec cytatu ---
Nie kwalifikujesz się do wzięcia udziału w licytacji - za niska cena wywoławcza. Tak na poważnie jak Cię faktycznie interesuje karnet to pisz na priv.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej