Autor Wątek: Mecz o honor ... znaczy się o 5 miejsce.  (Przeczytany 40011 razy)

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Mecz o honor ... znaczy się o 5 miejsce.
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 28, 2018, 17:07:35 pm »
Brawo za doping dla kibicow JSW.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka


Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: Mecz o honor ... znaczy się o 5 miejsce.
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 28, 2018, 17:24:06 pm »
Brawo za doping dla kibicow JSW.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Właśnie weszłam na forum żeby to samo napisać. Ja osobiście uwielbiam ten ich doping. Od paru sezonów na meczach z JW zostawiam mój sektor i staje blisko nich.  ;D

MARIOX

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 588
Odp: Mecz o honor ... znaczy się o 5 miejsce.
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 28, 2018, 18:15:13 pm »
Granie o 5 miejsce to porażka organizacyjna naszej ligi nie ma to żadnego logicznego wytłumaczenia.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Mecz o honor ... znaczy się o 5 miejsce.
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 28, 2018, 20:22:27 pm »
W pierwszym secie trwała rywalizacja obu drużyn, której bardzie się nie chce wygrać tego seta, od drugiego zaczęło to trochę lepiej wyglądać (z naciskiem na trochę). Mecz błędów i walki, nie zapominajmy, że to nie zeszły sezon i jeszcze nie mamy piątego miejsca, jutro będzie jeszcze ciężej o wygraną, bo nadszarpnięto dumę Fefe. Kontuzja Derocco pokrzyżowała trochę szyki jastrzębianom, Quiroga skończył dużo piłek, ale te najważniejsze posyłał w aut. Brawo dla chłopaków, że podjęli walkę, walkę zwycięską. Sobota szczęśliwa dla Resovii, najpierw wygrana w Sole (Oświęcimiu) przez nożnych a potem ta wygrana.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 28, 2018, 20:25:54 pm wysłana przez Majer »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Mecz o honor ... znaczy się o 5 miejsce.
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 28, 2018, 21:18:38 pm »
I można się dobrze bawić bez alkoholu? Można  ;D
Kto nie był, niech żałuje.
Zrobił się całkiem fajny mecz.
W drugim secie JW miał 4 piłki setowe. Wytrzymaliśmy.
W trzecim secie JW prowadził 11:4, 16:10, 21:17, 23:20, później (od 24:23) miał 3 piłki setowe. Wytrzymaliśmy.
W czwartym secie prowadziliśmy cały czas aż do stanu 19:16 i... zrobiło się 19:20. Później 24:24 i wygraliśmy.
Jak się gra bez presji, to i końcówki setów da się wygrywać.
Tylko że w Resovii rzadko kiedy gra się bez presji.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

benek18

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 211
Odp: Mecz o honor ... znaczy się o 5 miejsce.
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 28, 2018, 21:24:04 pm »

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Mecz o honor ... znaczy się o 5 miejsce.
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 28, 2018, 23:18:26 pm »
Jutro gramy o 14.45.

Co do meczu to mi przypominało trochę cały sezon. Momenty świetnej gry przeplataliśmy z kompletną padaką. Np. występ Dawida Dryji. Przez cały sezon nie miał tyłu kuriozalnych błędów co w tym meczu. Kompletnie mecz mu nie szedł, ale to on zrobił blok na miarę zwycięstwa. Kuba Jarosz też falował. Od ganiusza do kompletnej fajtłapy. I później w drugą stronę. Jeżeli miałbym napisać coś na jutrzejszy mecz, to nie wiem absolutnie jaki będzie to mecz. Każdy wynik jest możliwy.

I najważniejsze. Jutro drużyna z sezonu 2017/2018 przejdzie do historii. Kilku zawodników zakończy swoją przygodę z klubem. Jutro jest dobry czas aby się z nimi pożegnać. Kto wie gdzie ich rzuci "los siatkarza".

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Mecz o honor ... znaczy się o 5 miejsce.
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 28, 2018, 23:44:12 pm »
I najważniejsze. Jutro drużyna z sezonu 2017/2018 przejdzie do historii. Kilku zawodników zakończy swoją przygodę z klubem. Jutro jest dobry czas aby się z nimi pożegnać. Kto wie gdzie ich rzuci "los siatkarza".

Przede wszystkim jutro ostatni mecz Heńka w naszych barwach, a może i ostatni w zawodowej karierze, z klubu jak zwykle żadnej inicjatywy żeby pożegnać tego wielkigo siatkarza, Igłe już pożegnali mówiąc "nara" tu zapowiada się podobnie, na ale Górski widać ma ważniejsze rzeczy na głowie...
W końcu.

gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: Mecz o honor ... znaczy się o 5 miejsce.
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 29, 2018, 00:16:41 am »
Przede wszystkim jutro ostatni mecz Heńka w naszych barwach, a może i ostatni w zawodowej karierze, z klubu jak zwykle żadnej inicjatywy żeby pożegnać tego wielkigo siatkarza, Igłe już pożegnali mówiąc "nara" tu zapowiada się podobnie, na ale Górski widać ma ważniejsze rzeczy na głowie...

To trochę inna sytuacja niż z Igłą. Jochen ma jeszcze formalnie rok ważnego kontraktu w Resovii. Trudno więc ogłaszać jego ostatni mecz i organizować uroczyste pożegnanie. Wierzę, że w momencie, gdy naprawdę będzie się z nami żegnał, klub stanie na wysokości zadania.

Gonzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 274
Odp: Mecz o honor ... znaczy się o 5 miejsce.
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 29, 2018, 02:05:18 am »
Mam dobre i złe informacje dla kibiców Asseco Resovii Rzeszów. Po pierwsze część sponsorów zamierza zakończyć współpracę z Resovią. Po prostu nie chce już brać udziału w tym cyrku. Po drugie nie ma się czym martwić. Góral pewnie wyrówna straty, żeby na przekór wszystkim udowodnić, że stawiał na właściwą małpę. Razem jesteśmy Resovią!!!